Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiškos vienkartinės sauskelnės

QUOTE(SviesatamsojE @ 2011 11 27, 23:12)
Laba diena 4u.gif
pasidariau sąrašiuką ekologiškų vienkartinių sauskelnių, kurias radau Lietuvoje. Palyginau kainas, bet, kad kaina dažnai ne tiek reiškia, kiek patirtis, tikriausiai visiems aišku.. Gal kažkas esate bandę šias sauskelnes ir galite pasakyti +/- šių firmų sauskelnių. Būčiau labai dėkinga už komentarus, nes labai sunku apsispręsti, kurios būtų patogiausios mažyliui 4u.gif

• BAMBO 2-4kg., 28vnt. 23.99 Lt (0.86 Lt/vnt.)
• NATURE BABYCARE 2-5 kg., 26vnt. 25.95 Lt (1.00 Lt/vnt.)
• MOLTEX ÖKO 3-6 kg., 46vnt. 47.90 Lt (1.04 Lt/vnt.)
• BEAMIN BABY 2-6 kg., 20 vnt. 28 Lt (1.17 Lt/vnt.)
• ATTITUDE 3-7 kg, 36vnt. 51.99 Lt (1.44 Lt/vnt.)
• KIKKO ECO 3-6 kg., 42 vnt. 68 Lt (1.61 Lt/vnt.)
• WIONA 2-4 kg., 20 vnt. 33.23 Lt (1.66 Lt/vnt.)


Mūsų mergaitė augo su Bambo, nes jas visuomet rasdavau reikiamo dydžio. Dar pirkom Moltex, viskas su jom gerai, bet dažnai nerasdavau dydžio. Bambo sakyčiau storokos sauskelnės, bet nematėm tame blogumo.
Atsakyti
QUOTE(SviesatamsojE @ 2011 11 27, 22:12)
Laba diena 4u.gif
pasidariau sąrašiuką ekologiškų vienkartinių sauskelnių, kurias radau Lietuvoje. Palyginau kainas, bet, kad kaina dažnai ne tiek reiškia, kiek patirtis, tikriausiai visiems aišku.. Gal kažkas esate bandę šias sauskelnes ir galite pasakyti +/- šių firmų sauskelnių. Būčiau labai dėkinga už komentarus, nes labai sunku apsispręsti, kurios būtų patogiausios mažyliui 4u.gif

• BAMBO 2-4kg., 28vnt. 23.99 Lt (0.86 Lt/vnt.)
• NATURE BABYCARE 2-5 kg., 26vnt. 25.95 Lt (1.00 Lt/vnt.)
• MOLTEX ÖKO 3-6 kg., 46vnt. 47.90 Lt (1.04 Lt/vnt.)
• BEAMIN BABY 2-6 kg., 20 vnt. 28 Lt (1.17 Lt/vnt.)
• ATTITUDE 3-7 kg, 36vnt. 51.99 Lt (1.44 Lt/vnt.)
• KIKKO ECO 3-6 kg., 42 vnt. 68 Lt (1.61 Lt/vnt.)
• WIONA 2-4 kg., 20 vnt. 33.23 Lt (1.66 Lt/vnt.)


dukrytė pirmaisiais metais augo su BAMBO, tai viskas buvo gerai. Bet ji turėjo bėdą- viduriuodavo kelioliką kartų per parą...pirmąjį pusmetį dažnai pratekėdavo naktį pro šoną. Su MOLTEX nepastebėjau skirtumo apart kainos... Vėliau perėjom prie daugkartinių, su jom ir sūnus nuo gimimo- tai nėra ką lyginti smile.gif Mūsų vaikams jos tiko tiesiog idealiai. Į pradžiai buvom nusipirkę bambo du pakelius, tai 1,5 iš jų liko, nes neprireikė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolete @ 2011 11 28, 12:24)
Mūsų mergaitė augo su Bambo, nes jas visuomet rasdavau reikiamo dydžio. Dar pirkom Moltex, viskas su jom gerai, bet dažnai nerasdavau dydžio. Bambo sakyčiau storokos sauskelnės, bet nematėm tame blogumo.



QUOTE(Loveco @ 2011 11 28, 13:05)
dukrytė pirmaisiais metais augo su BAMBO, tai viskas buvo gerai. Bet ji turėjo bėdą- viduriuodavo kelioliką kartų per parą...pirmąjį pusmetį dažnai pratekėdavo naktį pro šoną. Su MOLTEX nepastebėjau skirtumo apart kainos... Vėliau perėjom prie daugkartinių, su jom ir sūnus nuo gimimo- tai nėra ką lyginti smile.gif Mūsų vaikams jos tiko tiesiog idealiai. Į pradžiai buvom nusipirkę bambo du pakelius, tai 1,5 iš jų liko, nes neprireikė smile.gif


Dėkoju už nuomonę. Aš taip pat ketinu su daugkartinėmis mažylį auginti, bet retkarčiais reikės r vienkartinių.. Einant į svečius, miestą, ar dar kažkur.. tai vat apie vienkartines irgi noriu susižinoti.. smile.gif
Atsakyti
Gal kas bandė bleer ar coop sauskelnes? rašo skelbimuose,kad jos ekologiškos, kaina 25 lt už maždaug 50 vnt,tai ir mąstau ar čia tik ne apgaulė,kad ekologiškos g.gif
Atsakyti
QUOTE(rulezas @ 2012 03 05, 10:44)
Gal kas bandė bleer ar coop sauskelnes? rašo skelbimuose,kad jos ekologiškos, kaina 25 lt už maždaug 50 vnt,tai ir mąstau ar čia tik ne apgaulė,kad ekologiškos  g.gif

Ten tik gulbės ženklas man atrodo, o daugiau jokios ekologijos ten neminima ant pakuotės.
Atsakyti
QUOTE(Pingvinukas @ 2012 03 05, 13:05)
Ten tik gulbės ženklas man atrodo, o daugiau jokios ekologijos ten neminima ant pakuotės.


o gulbės ženklo per mažai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(rulezas @ 2012 03 05, 16:42)
o gulbės ženklo per mažai?  g.gif

Aš nelabai susigaudau tuose ženkluose... Čia buvo rašyta, kad gulbės ženkliukui reikalavimai mažesni nei tikriems ekologiškiems gaminiams. Ir vien kaina rodo, kad kažin ar jos TIKRAI ekologiškos. Nes tos, kurios tikrai ekologiškos kainuoja gerokai daugiau 4u.gif

O šiaip jos visai neblogos mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pingvinukas: 05 kovo 2012 - 16:15
QUOTE(Pingvinukas @ 2012 03 05, 16:12)
Aš nelabai susigaudau tuose ženkluose... Čia buvo rašyta, kad gulbės ženkliukui reikalavimai mažesni nei tikriems ekologiškiems gaminiams. Ir vien kaina rodo, kad kažin ar jos TIKRAI ekologiškos. Nes tos, kurios tikrai ekologiškos kainuoja gerokai daugiau  4u.gif

O šiaip jos visai neblogos  mirksiukas.gif


nes aš dabar žiūriu,kad ir mano turimos bambo tik su gulbės ženkliuku,tai kaip suprantu jų ekologiškumas vienodas,tik kad tos pigesnės.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(rulezas @ 2012 03 05, 17:49)
nes aš dabar žiūriu,kad ir mano turimos bambo tik su gulbės ženkliuku,tai kaip suprantu jų ekologiškumas vienodas,tik kad tos pigesnės..  g.gif

Čia reiktų klausti gerai išmanančio žmogaus, perskaityti sudėtį ir žiūrėti koks gėris ten slepiasi.
Ir Libero sauskelnės su gulbės ženklu 4u.gif
Atsakyti
aaa.. nu aišku :)bandysiu pasigilinti, ačiū 4u.gif
Atsakyti
Mes naudojame BAMBO sauskelnes
Atsakyti
Ar kas nors galetu pasakyti, kurios ekosauskelnes turi gumute nugaroje? Nei Moltex, nei bambo nei Naturecare nei Wiona (del ju galiu klysti, seniai seniai viena pakuote vyresniam berniukui naudoje esam) neturi, o mes pasigendam jos.
Atsakyti