Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiškos vienkartinės sauskelnės

QUOTE(Boni @ 2010 09 29, 14:03)
O aš tom daugkartinėm nepasitikiu...Nors "mano laikais"tokių nebuvo(arba negirdėjau)bet man jos   schmoll.gif

O kodel nepasitikit? Juk ir jus tokiu pat prncipu uzauginta ir dar galybe zmoniu augo be vienkartiniu stebuklu ir chemijos, ir visi sveiki. Taip auginantiems net minties nekilo, kad vystyklai galetu kelti gresme vaisingumui ar dar kam nors kenkti. Kas kelia nepasitikejima? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gitulia: 29 rugsėjo 2010 - 19:19
O kaip su Libero,jau skelbiasi,kad ekologiskos g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolirta @ 2010 12 11, 08:13)
O kaip su Libero,jau skelbiasi,kad ekologiskos g.gif

Man ir smalsu, nes ant pakuotės ženklas, kad ekologiška g.gif
Atsakyti
Dabar užtenka produkte nors vieno ekologiško produkto,kad galėtum ant viso gaminio dėti"eko gaminys".Šiuo atveju,net nežinau šitų sauskelnių,bet jose gali būti tik gumytė iš ekologiško audinio, o jau gali dėtis ekologišku produktu... cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Boni @ 2010 12 14, 09:18)
Dabar užtenka produkte nors vieno ekologiško produkto,kad galėtum ant viso gaminio dėti"eko gaminys".Šiuo atveju,net nežinau šitų sauskelnių,bet jose gali būti tik gumytė iš ekologiško audinio, o jau gali dėtis ekologišku produktu... cool.gif

http://www.sca.com/e...d-baby-diapers/ štai ką rašo gamintojai 4u.gif
Atsakyti
Naudoju Moltex ir esu patenkinta jų kokybe.
Atsakyti
musu paciausios Bambo thumbup.gif
Atsakyti
Isbandziau keleta rusiu vienkartiniu sauskelniu: bambo netiko, uzpakaliukas iskart paraudo verysad.gif Moltex visai nieko smile.gif Bet pacios paciausios is vienkartiniu buvo wiona(jei neklystu). Jas i gimdymo namus vezemes wub.gif Visu mano vaikas pabande po pakuote. Bet siulyciau pabandyti daugkartines sauskelnes. Jas naudojam ir dziaugiames, jokiu bedu nekyla thumbup.gif
Atsakyti
pritariu del wionos wink.gif tikrai puikios
Atsakyti
QUOTE(gitulia @ 2010 09 29, 19:17)
O kodel nepasitikit? Juk ir jus tokiu pat prncipu uzauginta ir dar galybe zmoniu augo be vienkartiniu stebuklu ir chemijos, ir visi sveiki. Taip auginantiems net minties nekilo,  kad vystyklai galetu kelti gresme vaisingumui ar dar kam nors kenkti. Kas kelia nepasitikejima?  g.gif

Taip taip, bet gal ta chemija ne tokia buvo...Nežinau, pagalvojau gal ir ne taip kategoriškai nusiteikus biggrin.gif

Aš su vystykliukais užauginta tai man tos vienkartinės tai toks kaifas...Abu vaikus šitaip užauginau(tik trečio vistiek jau nenoriu doh.gif )...Tikrai XXI amžius...

O kas liečia Wiona visom rankom už ja.10 balų! thumbup.gif

Kas su tuo sutinka galiu padovanoti 15 % nuolaidą joms įsigyti www.nojusta.lt wub.gif
Atsakyti
Mes buvome bande naudoti Libero, bet man jos visiskai nepatiko, manu ir mano suneliui jos nelabai, storos, kietos. schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gioia: 01 vasario 2011 - 22:20
esu bandzius Wiona, neblogos, bet kazkokio stebuklo nepastebejau:)
apskritai, vienkartiniu sauskelniu ekologiskumas visgi itartinai skamba, gal tiesiog jose maziau balikliu kvapikliu, tik tiek, jei noris didesnio ekologisko ir neperkaitinimo (berniukams) geriau butu atsigrezhti i daugkartines plaunamas:)
Atsakyti