Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiškos vienkartinės sauskelnės

isbandem ir nature babycare-nu liuksiskos! smile.gif
beje, bambo man maziausiai patiko, lyginant su wiona bei siomis.
Atsakyti
QUOTE(Boni @ 2010 08 13, 11:04)
Jei jau balsuočiau tai tik už Wiona  thumbup.gif

Nors mano mergiotės jau didelės,bet aplink atrodo visos tik laukiasi.Pati geriausia dovana.Net neįsivaizduoju apie kokį "celofaną"mamytė kalba jei pati sauskelnytė tokia švelni kaip medvilnė ir dar minkščiau...matyt,mamyte, ne tą pusę čiupinėjai biggrin.gif

Turiu galimybę netgi gauti pigiau(į až  mirksiukas.gif )


Kokią pusę galima dar pačiupinėt doh.gif Jeigu nuomonė ne pagal jus, tai mamytė fool.gif truputėlį tolerancijos reiktų cool.gif
man jos kietos ir storos, ir aš žiūriu kas geriausiai mano vaiko užpakaliui o ne kas kitoms patinka ar švelniau nei medvilnė doh.gif
Atsakyti
Sveikutes :-)

Norejau paklausti, ar Moltex arba Wiona sauskelnes storiu labai skiriasi nuo Bambo? Bambo gana storos tarp kojyciu, bet gal ir kitos sauskelnes panasios?
Atsakyti
viena mano draugė, kuri baigusi mediciną, sakė nepasitikinti 'eko' sauskelnėm. atidžiai išstudijavus sudėtį, pasakė, kad ten viena sudėtis - ekologiška, o visa kita... (pasidomėsiu tiksliau, kuri ta dalis 'ekologiškesnė) ...juk taip svaidomasi tom eko, man jau galva sukasi, ar čia tik ne biznis.
var ir sveikatosdovanose, kaune, nusipirkau naujus eko - deflora vadinasi. nu ištraukiau, išorė - gryna gryna plastmasė, net šiugžda...eina sau kaip nemalonu, nu nesitiki, kad ta plastmasė leidžia laisviau kvėpuoti.......nu jei taip, mamytės, tai tikrai siaubas...kam mokėt pin, juk už vienetą, gaunas apie 1,24lt, jei ne daugiau, tuo tarpu paprst pampersas apie 0,6ct- vidurkis - išeina.... g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
Siaip skiriasi tos sauskelnes, tarkim Pampers ir Bambo paemus,
bent jau atrodo, kad Pampers'uose kvapikliu ir losjonu ar pan. akivaizdziai pilna, Bambo - paprastesni, bent jau is vaizdo ir kvapo, bet jie storesni. Kitu neesam tureje, tad nieko negaliu pasakyti, defloros net neteke girdeti. Siaip aisku, siuo metu labai popiuliaru ta "eko" zenkla ipaisyti visur, bet jeigu siaip pats asmeniskai skirtuma jauti, tai ir gerai.
Aisku noretusi tiketi, kad tas eko zenklas kuo daugiau atveju is tiesu tikras.
Atsakyti
QUOTE(zuzu @ 2010 09 21, 17:24)
var ir sveikatosdovanose, kaune, nusipirkau naujus eko - deflora vadinasi.

gal delora tongue.gif
user posted image
Atsakyti
Sveikos, mamytės 4u.gif

Paskaičiau temą, bet taip ir liko neatsakytas klausimas - tai kuo skiriasi ekologiškos ir paprastos sauskelnės? Susidariau tokį įspūdį:
- greičiau suyra
- nebalintos - nėra chloro liekanų
- nėra sintetinių kvapiklių

Bet, kaip suprantu, jų viršutinis sluoksnis yra toks pat celofaninis - nepraleidžiantis drėgmės, kaip ir kitose ne EKO sauskelnėse?
Man aktualiausia yra dėl kapšelių perkaitimo - šituo atveju, tai skirtumo kaip ir nėra g.gif
Atsakyti
Matai,celofanas celofanui nelygus... ax.gif Galit mane pataisyti,bet Wiona sausklenių išorinis sluoksnis yra iš kukurūzų krakmolo,kuris išgaunamas iš ekologiškuose ūkiuose auginamų kukurūzų.Tai kai šlapimas garuoja jis atsimuša į eko sieną,kurių garai nesukelia perkaitimo(nes pralaidi drėgmei) ar kitų alerginių susirgimų...O jei atsimušą į tikrą celofaną,tai drėgmė neišgaruoja,kas sukelia perkaitimą arba jei garai susimaišo su kokia kūdikiui netinkama chemine medžiaga ar jų junginiu-sukelia alergiją. ax.gif

Jei klystu-pataisykit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Boni @ 2010 09 29, 11:33)
Matai,celofanas celofanui nelygus... ax.gif Galit mane pataisyti,bet Wiona sausklenių išorinis sluoksnis yra iš kukurūzų krakmolo,kuris išgaunamas iš ekologiškuose ūkiuose auginamų kukurūzų.Tai kai šlapimas garuoja jis atsimuša į eko sieną,kurių garai nesukelia perkaitimo(nes pralaidi drėgmei) ar kitų alerginių susirgimų...O jei atsimušą į tikrą celofaną,tai drėgmė neišgaruoja,kas sukelia perkaitimą arba jei garai susimaišo su kokia kūdikiui netinkama chemine medžiaga ar jų junginiu-sukelia alergiją. ax.gif

Jei klystu-pataisykit  smile.gif


panasiai ir as galvoju drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Boni @ 2010 09 29, 11:33)
Matai,celofanas celofanui nelygus... ax.gif Galit mane pataisyti,bet Wiona sausklenių išorinis sluoksnis yra iš kukurūzų krakmolo,kuris išgaunamas iš ekologiškuose ūkiuose auginamų kukurūzų.Tai kai šlapimas garuoja jis atsimuša į eko sieną,kurių garai nesukelia perkaitimo(nes pralaidi drėgmei)  ar kitų alerginių susirgimų...O jei atsimušą į tikrą celofaną,tai drėgmė neišgaruoja,kas sukelia perkaitimą arba jei garai susimaišo su kokia kūdikiui netinkama chemine medžiaga ar jų junginiu-sukelia alergiją. ax.gif

Jei klystu-pataisykit  smile.gif


Skamba labai idomiai ir itartinai g.gif
".. atsimuša į eko sieną,kurių garai nesukelia perkaitimo(nes pralaidi drėgmei) "
jei butu pralaidi dregmei, vaiko drabuziai suslaptu g.gif
"O jei atsimušą į tikrą celofaną,tai drėgmė neišgaruoja" Man atrodo ta dregme neisgaruoja nei is vienu vienkartiniu sauskelniu, nes nera kur garuoti. Vienoj pusej uzpakaliukas, kitoj pusej "celofanas" kurio pareiga apsaugoti drabuzius nuo dregmes. Jei garuotu, drabuziai butu dregni.
Man atrodo, kad cia esme yra cheminiu medziagu, visokiu balikliu, losjonu ir pan. kiekyje. Ekologiskuose ju nera (netikiu, kad visai nera) arba yra maziau. Ir irsta ekologiskos matyt ne kelis simtus metu, o gal koki simta (na as cia labai grubiai su tais skaiciais, nes reiktu tikslesne info ieskoti atidziau) g.gif

O del perkaitimo, tai man atrodo keiskit, kad ir paprastus pampersus gana daznai, kad nereiktu su ta "uzrakinta" dregme vaikscioti, tai ir su ne eko neperkais. O jei visai buti garantuotai, kad padarei viska, kad apsaugotum savo maza vyriski, prasom uzsukti i daugkartiniu sauskelniu skyreli biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gitulia @ 2010 09 29, 13:41)
O jei visai buti garantuotai, kad padarei viska, kad apsaugotum savo maza vyriski, prasom uzsukti i daugkartiniu sauskelniu skyreli  biggrin.gif

jau lankiausi, ačiū smile.gif

Svarstau kokias sauskelnes pačiai pradžiai į ligoninę reiktų pasiimti.
O kad daugkartines bent jau pabandysim tai tikrai mirksiukas.gif
Atsakyti
O aš tom daugkartinėm nepasitikiu...Nors "mano laikais"tokių nebuvo(arba negirdėjau)bet man jos schmoll.gif
Atsakyti