Įkraunama...
Įkraunama...

Forever Living kosmetika

QUOTE(Vijolia @ 2008 09 23, 19:38)
Yra ir eiliniu nuomoniu nemazai. Pvz, mano  ax.gif
O butent kokios tos medziagos neistirtos? Vis ruosiuosi tu sulciu pabandyt, bet neprisiruosiu. Mama sake, kad nieko "kazko" nepastebejo, tik daugiau energijos buvo, bet is neigiamu savybiu, kazkodel ji sako (po tyrimo), kad jai kali ar magni, ar kazka tai "isplove" vartojant g.gif


"isplove"? Kazkaip jau keistai skamba g.gif Sunku patiket...

As vartoju sultis, kai pajauciu, kad su skrandziu ar virskinumu kazkas negerai, tai viskas puikiai susireguliuoja thumbup.gif
Atsakyti
Kalbant apie gerimu sudeti - baisiausiai siame sarase atrodo natrio benzoatas (E211) – dirbtinis koncervantas, kuris, nurodoma, gali sukelti vezi, alergija, astma, net nurodyta, kad jo butina vengti. Ypac si medzaiga kenksminga, kai maisto produkto, i kuri ji yra dedama suvartojama daug, litrais. Gerimu sudeties sarase jis nurodomas tracias nuo galo, tai reiskia, kad gerime jo nera daug, todel reiketu pasidometi, kiek realiai natrio benzoato yra dedama i ta gerima, o paskui sulyginti su leistina paros norma , tuomet spresti, ko daugiau gerimas zmogui duos, sveikatos ar zalos, bet faktas, kad tokios medziagos dedamos i tas sultis man nekelia pasitikejimo ir kt. medziagom...
Bet sultys da baike, lyginant su medziagom, kokiu galima rast ju kosmetinese priemonese... biggrin.gif
Atsakyti
Visos Forever prekes registruotos Lietuvoje, pagamintos USA, tai nemanau, kad virsija normas.
Atsakyti
o jus man pasakykit kur nera tu visu sss sukelianciu vezi? g.gif
neginu sios kosmetikos, taciau kiek kur paskaitau visur yra tu blogybiu
neveltui dainuoje sakoma "labiausiai kenksminga gyventi" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(nikeo @ 2008 09 24, 08:29)
"isplove"? Kazkaip jau keistai skamba  g.gif  Sunku patiket...

As vartoju sultis, kai pajauciu, kad su skrandziu ar virskinumu kazkas negerai, tai viskas puikiai susireguliuoja  thumbup.gif

Butent, dar paklausiau mamos, tai ji sako, kad islove kali ir magni. Po sulciu vartojimo, papildomai turejo pavartoti siu medziagu, o juk sako, kad geriant tu sulciu, is vis, jokiu daugiau papildu nereikia vartoti, nes gauni visko g.gif Nezn, gal pabandysiu pagerti pati ir zinosiu, kaip paciai..
Atsakyti
QUOTE(Vijolia @ 2008 10 04, 22:23)
Butent, dar paklausiau mamos, tai ji sako, kad islove kali ir magni. Po sulciu vartojimo, papildomai turejo pavartoti siu medziagu, o juk sako, kad geriant tu sulciu, is vis, jokiu daugiau papildu nereikia vartoti, nes gauni visko  g.gif Nezn, gal pabandysiu pagerti pati ir zinosiu, kaip paciai..


Manyciau, kad tikrai neuztenka vien sulciu, reikia ir kitu papildu.

O kokiu cia tyrimu nustate, kad alijosiaus sultys isplove kali ir magni?
Atsakyti
QUOTE(nikeo @ 2008 10 04, 22:12)
Manyciau, kad tikrai neuztenka vien sulciu, reikia ir kitu papildu.

O kokiu cia tyrimu nustate, kad alijosiaus sultys isplove kali ir magni?

Musu tarpininkes sako, kad geriant jas jokiu daugiau papildomu papildu nereikia, nes is ju gauni VISKA. Nezn, ar taip ir kataloge raso. Tai ar galetu pritrukti tam tikru medziagu, jei jose yra visko visko??? O juk per tuos menesius ji tik jas ir gere. Prasidejo simptomai, kaip sirdies negalavimai ir pan. ir daktarai pasake, kad jai kalio ir magnio trukumas - israse reikalingu papildu. Pagal ideja, ji juk turejo buti jau sveika kaip ridikas.

Pasikartosiu, tiesiog nedarykime stebuklu is to Forever cool.gif Man ji - eiline linija, ka naudoju, skirtumo nuo kitu nematau.
Atsakyti
Skaiciau apie forever kremus, tai susigundziau pirkti alaviju krema su biciu pikiu. Gerai, kad pasiemiau meginuka.
Man jis visiskai netiko!!! verysad.gif
Dabar galvoju apie Fleur de Jouvence dienini krema.
Gal kas naudojo?
Pasidalinkite savo nuomone. Please!!! bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(rjv @ 2008 10 14, 20:12)
Skaiciau apie forever kremus, tai susigundziau pirkti alaviju krema su biciu pikiu. Gerai, kad pasiemiau meginuka.
Man jis visiskai netiko!!!  verysad.gif
Dabar galvoju apie Fleur de Jouvence dienini krema.
Gal kas naudojo?
Pasidalinkite savo nuomone. Please!!!  bigsmile.gif


Alaviju krema su biciu pikiu naudojai kaip krema veidui? g.gif
As tai ji naudoju pvz. ziema jei sutrukineja rankos, tada labai gerai.
Arba jei paberia oda, tada uztepu, kad gydytu.
Arba vakare veida istepu, jei oda problematiska pasidaro.
Arba labai gerai veida istepti jei laukia labai salta, tada gerai oda apsaugo nuo nusalimo, bet makiazas tada jau nesideda, nes jis tikrai netinkamas makiazo pagrindas schmoll.gif

O apie Fleur de Jouvence
Tai as turiu visa sita rinkini wub.gif
user posted image
thumbup.gif
Ten yra dieninis veido kremas, ploviklis, tonikas wub.gif , naktinis kremas, aktiviklis ir kaukes milteliai (susimaiso su aktivikliu ir gaunasi kauke smile.gif ).
Tai as labai patenkinta thumbup.gif .
Is rinkinio dienini krema jau pabaigiau, tai pradejau naudoti R3 Factor:
user posted image
As vis pakeiciu krema veidui, kai baigsiu R3 Factor krema vel imsiu Fleur de Jouvence naudoti smile.gif .
Atsakyti
Aciu uz konsultacija 4u.gif
O tas R3 kremas tinka visokiai odai?
Pas mane misri odyte, problematiska, jautri, zodziu kosmaras doh.gif
O is to rinkinio naktinis man tikrai netiks del amziaus ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rjv: 16 spalio 2008 - 20:47
QUOTE(rjv @ 2008 10 16, 21:46)
Aciu uz konsultacija  4u.gif
O tas R3 kremas tinka visokiai odai?
Pas mane misri odyte, problematiska, jautri, zodziu kosmaras  doh.gif
O is to rinkinio naktinis man tikrai netiks del amziaus  ax.gif


Kad neskirsto Foreveris produktu nei pagal amziu, nei pagal odos tipus. Tinka visiems smile.gif. Ten gi pagrindas yra alijosiu, dar neteko girdeti, kad jis kam nors netiktu pagal amziu ar pagal odos tipa ar dar pagal ka nors... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nikeo @ 2008 10 16, 23:18)
Kad neskirsto Foreveris produktu nei pagal amziu, nei pagal odos tipus. Tinka visiems smile.gif. Ten gi pagrindas yra alijosiu, dar neteko girdeti, kad jis kam nors netiktu pagal amziu ar pagal odos tipa ar dar pagal ka nors...  4u.gif

Pasiskaitykit tema - ne vienai kazkuris produktas netiko ir ne jokia keistenybe cia.
Atsakyti