Įkraunama...
Įkraunama...

Forever Living kosmetika

16lt jei uzsiregistruoji distribiutorium,ale,kad man tik deziko reikia,tai nepulsiu as registruotis.Tai kiek jis kastuoja ne kaip distribiutoriui,o kaip eiliniam mirtingajam? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE

  16lt jei uzsiregistruoji distribiutorium,ale,kad man tik deziko reikia,tai nepulsiu as registruotis.Tai kiek jis kastuoja ne kaip distribiutoriui,o kaip eiliniam mirtingajam?

Tikrai neapsimoka registruotis, jei nezadi naudotis bvien sita kosmetika, nes reik pirkt kaskart po 175 lt. O dezikas jum kainuotu , jei neklystu, 23 lt. wink.gif
Atsakyti
QUOTE(voveriena @ 2008 07 05, 08:51)
drinks_cheers.gif
O kas jum sake, kad jis " stebuklingas" biggrin.gif  ? Geras jis, aisku, bet stebuklu bent jau man nedaro  rolleyes.gif

Pilnia pritariu - išties stebuklų nedaro, bet aš džiaugiuosi tuom kad jame nėra aliuminio thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(voveriena @ 2008 07 05, 08:51)
drinks_cheers.gif
Pvz. kremas, kuris man labai patinka, su tuo pikiu, 113 gr. kainuoja virs 50 lt .  Vat man idomu nuomone apie tuos papildus, ar jie tikrai tokie veiksmingi? ar naudojat kas? Ziuriu, LT sia linija nelabai kas zino biggrin.gif

Man tas kremas su pikiu žiemą buvo nepamainomas, o vasarai renkuosi lengvesnį (bet ne iš FL) smile.gif
Gėriau rudenį NatureMin papildus - man jie labai tiko, ryte išgėrus 2 tabletes visą dieną jausdavausi žvali. Laukiu kol prikaupsiu prekių už 175lt ir vėl pirksiu šiuos papildus thumbup.gif
Atsakyti
Ai, jei jau butu tokie stebuklai su Foreveriu "tausojant save", tai jis butu ne toks "populiarus", kaip dabar cool.gif
Danijoje jis jau neva seniai platinamas (platintojos megsta tai pabrezti, kad va, pazengusi salis, ne taip, kaip LT), bet kad cia butu jis labai populiarus - nieko nepastebiu, tik lb retais atvejais esu uzmacius koki geli nuo skausmo ir pan., kaip ir LT.
Atsakyti
QUOTE(Vijolia @ 2008 07 31, 11:47)
Ai, jei jau butu tokie stebuklai su Foreveriu "tausojant save", tai jis butu ne toks "populiarus", kaip dabar  cool.gif
Danijoje jis jau neva seniai platinamas (platintojos megsta tai pabrezti, kad va, pazengusi salis, ne taip, kaip LT), bet kad cia butu jis labai populiarus - nieko nepastebiu, tik lb retais atvejais esu uzmacius koki geli nuo skausmo ir pan., kaip ir LT.



Todel, kad Lietuvoje zmoniu poziuris kitoks nei uzsienieciu. Cia populiaru ne tai,kas naudinga,o tai,ka uzsienyje zmones jau atmeta. Pas mus viskas paveluotai ateina
Atsakyti
QUOTE
Ai, jei jau butu tokie stebuklai su Foreveriu "tausojant save", tai jis butu ne toks "populiarus", kaip dabar

Jo, lietuviai geriausias rodiklis doh.gif populiariausia- Nivea, Lumene kosmetika, kuri uz centus uzsieny pardavinejama paaugliams biggrin.gif
QUOTE
dar karta priduriu kad tikrai nuostabus produktai kurie visiskai nekenkia organizmui,nes visi tik su ailijosiumi

o va cia pasigincysiu. Siaip, tai vienintele kosmetika, kurios teigiama poveiki pamaciau greit- neberia veido, kaip anksciau, svelnesne oda, teigiamas savybes vardinciau ir vardinciau. BET! Visai neseniai apie sia kosmetika kalbejau su seserimi, kuri yra mikrobiologe- genetike, t.y. gerai nusimano apie ivairias medziagas. Tai ji supeike sia kosmetika, nes joje daug priedu, kurie , kaip manoma, skatina veziniu lasteliu dauginimasi, pvz. ivairus parabenai, dar kazkokios medziagos, kuriu pavadinimo nebepamenu. Dabar ziuriu atsargiai i sia kosmetika!
Kita vertus, parabenai naudojami beveik visose kosmetikose- perziurejau visas turimas " kristianines " priemones, Lumene valikli, kuri naudoju n metu, ranku kremus- visur prideta tu parabenu. ZOdziu, nuo tu kenksmingu medziagu sunku issisukt. Bet sios kosmetikos ypatingu kokybiskumu jau nebetikiu g.gif
Atsakyti
Nesu zinove, taciau manau jog visiskai naturalios kosmetikos pagaminti nelabai imanoma. Visi tie medziagu surisejai, konservantai, padedantys islikti priemonei ilgiau yra butini. Kiek zinau Forever kosmetikoje tu medziagu yra butinas minimumas plius kad ir tie patys parabenai gali buti imami is gamtos , o ne butinai kuriami cheminiu budu. Kadangi pakuotes uztenka vos ne metams tai naturalu, kad kosmetika turi "nesigesti". Visiskai naturaliomis priemonemis to tikrai nepasieksi.
Atsakyti
Aš irgi pradėjau naudoti šios firmos kosmetiką,netgi esu distributorė. Taigi kol kas tik iš greta naudojusių galiu pasakyti, kad kana atitinka kokybę. Jei kas nors kuo nors susidomėtų, ar norėtų nusipirkti prašome galima kreiptis rašant asmeninę žinutę.
Beje nupirkau savo maam papildą ir sultis sanariams, sako kad labai padeda, matysim.
Atsakyti
As taip pat naudoju kai ka is sios kosmetikos,tikrai zinau,kad puiki thumbup.gif smile.gif
pati naudoju visada antiperspiranta,ir jis man tikrai puikus,ir visai tos pazastys ne slapios g.gif bent jau ne slapesnes nei su kitais biggrin.gif o gerai,kad nera aliuminio,gali tepti iskarto po depiliacijos...jo daug,na puikus dalykas drinks_cheers.gif dar naudoju balzama visada,paciai yra herpiu virusas,tai tikrai jos nebesikelia,kai pradejau naudoti thumbup.gif taip pat pasta,bet nera labai ji man kazkuo ypatinga...zinau kad geros tos sultys visos,ivairus ten mineralai...
Atsakyti
Jau gal kokie 5 metai kaip naudoju praktiskai viska sio gamintojo - kremus, vitaminus, dekoratyvine kosmetika biggrin.gif .
Nesu platintoja, bet man labai patinka si produkcija thumbup.gif
Atsakyti
nu jo, vien platintojos raso, idomu butu paskaityt " eilines" vartotojos nuomone tongue.gif
QUOTE
Nesu zinove, taciau manau jog visiskai naturalios kosmetikos pagaminti nelabai imanoma. Visi tie medziagu surisejai, konservantai, padedantys islikti priemonei ilgiau yra butini. Kiek zinau Forever kosmetikoje tu medziagu yra butinas minimumas plius kad ir tie patys parabenai gali buti imami is gamtos , o ne butinai kuriami cheminiu budu. Kadangi pakuotes uztenka vos ne metams tai naturalu, kad kosmetika turi "nesigesti". Visiskai naturaliomis priemonemis to tikrai nepasieksi.


Tai jo, as suprantu, kad konservantai reikalingi, bet ju irgi buna ivairiu. Tie, kuriuos naudoja FOREVER , sukelia vezi wink.gif Yra aibe konservantu, kuriuos medikai ir chemikai toleruoja, deja, forever ju nenaudoja ax.gif

QUOTE
alijošiaus sultys mano peršalusiai dukrai visada padeda greičiau išsikapstyti ir pasveikti,nebereikia antibiotikų

Nezinau, ar cia tik jusu reklama, ar tiesa rasot, bet galiu patikint, kad tie gerimai irgi " ne gerieciai". Turi medziagu, kuriu poveikis ner gerai istirtas, del to mediku nerekomenduojamos ax.gif
Momentinis poveikis sios kosmetikos man irgi patiko, bet nesinori po 10 metu pajust tikraji " geraji" kenksmingu medziagu poveiki. Siulau merginom patyrinet medziagas, kurias tepat ant veido wink.gif
Atsakyti
QUOTE(voveriena @ 2008 09 23, 17:47)
nu jo, vien platintojos raso, idomu butu paskaityt " eilines" vartotojos nuomone  tongue.gif
Tai jo, as suprantu, kad konservantai reikalingi, bet ju irgi buna ivairiu. Tie, kuriuos naudoja FOREVER , sukelia vezi wink.gif  Yra aibe konservantu, kuriuos medikai ir chemikai toleruoja, deja, forever ju nenaudoja  ax.gif
Nezinau, ar cia tik jusu reklama, ar tiesa rasot, bet galiu patikint, kad tie gerimai irgi " ne gerieciai". Turi medziagu, kuriu poveikis ner gerai istirtas, del to mediku nerekomenduojamos  ax.gif
Momentinis poveikis sios kosmetikos man irgi patiko, bet nesinori po 10 metu pajust tikraji " geraji" kenksmingu medziagu poveiki. Siulau merginom patyrinet medziagas, kurias tepat ant veido wink.gif

Yra ir eiliniu nuomoniu nemazai. Pvz, mano ax.gif
O butent kokios tos medziagos neistirtos? Vis ruosiuosi tu sulciu pabandyt, bet neprisiruosiu. Mama sake, kad nieko "kazko" nepastebejo, tik daugiau energijos buvo, bet is neigiamu savybiu, kazkodel ji sako (po tyrimo), kad jai kali ar magni, ar kazka tai "isplove" vartojant g.gif
Atsakyti