Įkraunama...
Įkraunama...

Forever Living kosmetika

QUOTE(#vėja# @ 2008 06 18, 23:17)
Va ir aš buvau gavusi dovanų šios firmos šampūną, na žodžiu, man jis visai netiko ir nepatiko. Nei išplovė gerai, o ir plaukai kaip stagariukai pasidarė. Ir kvapas ne itin malonus pasirodė...  doh.gif  Žodžiu, perleidau jį mamai.  4u.gif

O mamai tiko?
Atsakyti
niekur nerandu ifo, gal kas naudojot dienini krema R3 ?? Ar tas gelis geriau riebiai odai? g.gif
Ir kuri kauke labiau jum patiko, viena, kiek pamenu su aktyvikliu kazkokiu?
Atsakyti
Sveikutes, merginos,

žiuriu, nemžzai cia informacijos ir diskusijų apie Forever produktus.
Naudoju jų daug. Tad jei ką - ir pakonsultuoti galiu smile.gif Na ir parduoti, jei kas norėsite.... smile.gif

Del kremo R3 Factor - labai gerai tinka bet kuriam odos tipui. Veikimo principas - "atmuša" nuo veido negyvasias lčsteles. Labai gerai veikia odą, vakare kai valausi veida servetėle, pakankamai nešvari buna - tiek "brudo" nuo veido tas kremas nuvalo per dieną. Ir apsaugo nuo aplinkos poveikio.

O jei norite geros kaukės, rekomenduočiau jūros dumblių. Laikyti reikai ne daugiau 15 min. Labai gerai stangrina ir išvalo giluminius sluoksnius.

O kur Jūs minėjote su aktyvatoriumi, tai yra visas odos priežiūros rinkinys. Tai ten yra atskirai milteliai ir skystas alavijas - aktyvatorius. Juos kartu sumaišius gaunasi labai stipri veido kaukė, galima laikyti ant veido tik iki 10 min. Bet efektas tai būna labai geras. Dar tame rinkinyje yra dieninis ir naktinis kremai, pienelis ir veido tonikas valymui. Labai kokybiški tie rinkinio produktai. O rinkinys vadinasi Fleur De Jouvence.

Jei kam reikia daugiau informacijos, galiu atsiųsti asmeniškai. Tik parašykite el. pašto adresą.

Sėkmės visoms,
Būkite gražios smile.gif

Aušra, aloe-vera.lt
Atsakyti
QUOTE(bugyte @ 2008 06 19, 09:25)
O mamai tiko?

Nesiskundė mirksiukas.gif
Atsakyti
gal kas bandet idegio losjona? ar skystas, nesitepa demem, kaip visos tokio pobudzio priemones???

Papildyta:
Beje, galiu ir as pasidalint savo ispudziais apie sia kosmetika.
Kremas R3. Labai malonus naudoti, bekvapis ( kokiu LT as nerandu), bet man, su riebia oda kiek per riebus...Oda tikrai tapo grazesne- svelnesne, elastingesne, tik kad padaugejo spuogeliu biggrin.gif
Kremas su biciu pikiu. Labai patinka. Oda neblizga, laabai svelni, kvapas nerealus- svelnus biciu vasko kvapas. Kai patepu ant kokio spuogelio nakciai gausiau, oda aprimsta, spuogelis labai apmazeja arba isnyksta bigsmile.gif
Alijosiaus zele. Turejau tik meginuku, tad nezinau poveikio, bet naudojime nelabai patiko, nes lipnoka oda lieka kuri laika...
Raminamasis losjonas labai patinka, irgi puiki priemone nuo spuogeliu, uzsipurskiu kaip tonika du kart dienoj.
Serumas drekinamas ( nepamenu pavadinimo, su pipete toks) puikus irgi. Bekvapis, oda ryte elastinga, neriebina odos. ( Priemone tikrai is geru medziagu, nes kate puola laizyt veida, jei leidziu salia atsigult, o ji laaabai isranki kvapam ir priedam maiste biggrin.gif )
Dantu pasta niekuo neypatinga, tik maloni naudoti- svelni, gal kiek jautrumas dantu apmazejo, bet balinimo efekto nepastebejau....
Dezikas normalus, pigus labai pgl. kieki. prakaito zymiu ar kvapo tikrai ner, bet mano odai tikdavo dauguma parduotuviniu deziku rolleyes.gif
Aplamai, naudojant sia kosmetika ir gerima ( alijosiu su persikais) labai apmazejo berimai. Negaliu guldyt galvos, kad del ju taip atsitiko, bet faktas lieka faktu.
Atsakyti
QUOTE(voveriena @ 2008 07 04, 07:20)
  Raminamasis losjonas labai patinka, irgi puiki priemone nuo spuogeliu, uzsipurskiu kaip  tonika du kart dienoj.

Su sausa oda, tai nera sansu ji, kaip tonika naudoti (ko as tikejausi), is karto veida traukia labai verysad.gif Naudoju ji tik po depiliaciju dezinfekcijai.
Atsakyti
QUOTE(voveriena @ 2008 06 20, 07:53)
Oi, tai pas jus viskas labai brangu, as pati uzsiregistravau, kaip distribiutorius, kad pigiau pirkciau wink.gif


O! Labai teisingai pasielgete. Niekam nera paslaptis, kad pirkti pigiau gali bet kuris asmuo. Tik tada reikia pirkti uz nustatyta suma.
Bet jei pamegsite siuos produktus, nebus jokia problema ta minimalu uzsakyma surinkti. smile.gif

Tad sekmes naudojant produktus smile.gif Jei reikes kokios info apie juos - galite parasyti. Atsakysiu smile.gif

Ausra, aloe-vera.lt
Atsakyti
Kiek tas stebuklingas dezikas kainuoja?
Atsakyti
QUOTE
Tad sekmes naudojant produktus  Jei reikes kokios info apie juos - galite parasyti. Atsakysiu

drinks_cheers.gif
QUOTE
Kiek tas stebuklingas dezikas kainuoja?

O kas jum sake, kad jis " stebuklingas" biggrin.gif ? Geras jis, aisku, bet stebuklu bent jau man nedaro rolleyes.gif
Kainuoja, jei uzsiregistruoji distribiutorium, 16 lt. Ir didelis jo kiekis, 93 gr., rodos wink.gif
O kalbant apie kainas, man si kosmetika pigi atrodo, nors ir labai kokybiskas. Pvz. kremas, kuris man labai patinka, su tuo pikiu, 113 gr. kainuoja virs 50 lt . Tai pardose nebent rusiska kosmetika tiek kainuoja cool.gif
Vat man idomu nuomone apie tuos papildus, ar jie tikrai tokie veiksmingi? ar naudojat kas? Ziuriu, LT sia linija nelabai kas zino biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(voveriena @ 2008 07 05, 07:51)
Vat man idomu nuomone apie tuos papildus, ar jie tikrai tokie veiksmingi? ar naudojat kas? Ziuriu, LT sia linija nelabai kas zino biggrin.gif

Menesi su SB naudojam ziedadulkes, bet dar nieko nepastebejom (tik tiek, kad skanus man tie vitaminai biggrin.gif ) Ale sako, kad apie kazkokius zalumynu taukus vyrams is vyru jau anekdotai sklinda...
Atsakyti
QUOTE(voveriena @ 2008 07 05, 08:51)
drinks_cheers.gif

O kas jum sake, kad jis " stebuklingas" biggrin.gif  ? Geras jis, aisku, bet stebuklu bent jau man nedaro  rolleyes.gif
Kainuoja, jei uzsiregistruoji distribiutorium, 16 lt. Ir didelis jo kiekis, 93 gr., rodos wink.gif
O kalbant apie kainas, man si kosmetika pigi atrodo, nors ir labai kokybiskas. Pvz. kremas, kuris man labai patinka, su tuo pikiu, 113 gr. kainuoja virs 50 lt . Tai pardose nebent rusiska kosmetika tiek kainuoja cool.gif
Vat man idomu nuomone apie tuos papildus, ar jie tikrai tokie veiksmingi? ar naudojat kas? Ziuriu, LT sia linija nelabai kas zino biggrin.gif

drinks_cheers.gif Pritariu. Kainos tikrai normalios. O dezodorantas ir tas kremas su pikiu - thumbup.gif Jokiose kitose firmose neradau nieko panašaus.
Atsakyti
Man dezodorantas nelabai. Pasiliksiu nebent vėsesniam metų laikui (rudeniui, žiemai). Tas drėgnumo jausmas - nelabai. Viski talkiniai man yra priimtinesni. ax.gif
Atsakyti