Įkraunama...
Įkraunama...

Forever Living kosmetika

QUOTE(Vvzcodename @ 2008 04 03, 16:41)
Daug kas tinka viskam ir visiems. Kam tada tiek produktu gamint, jei jie taip pat veikia? Galetu viena produkta sukurt, vietoj kokiu 5kiu, kam kartotis.. smile.gif
As cia skeptike tokia dabar atrodau, arne?  biggrin.gif
Pvz, tas Aloe muilas kunui ir veidui. Mums platintoja pasake, kad ir galva plaut galima. Tai MB paplove su juo savaite ar dvi ir prisirado jam pleiskanu daugybe  cool.gif  Nupirkom jam normalu sampuna - viskas susitvarke.

Katra geli? Aloe, kur sake, karta per savaite?
O losjona tai ta kunui, kuris ir veidui tinka??



Na as tai galvos su tuo muilu neplauciau schmoll.gif Bet siaip is tikruju ir kunui ir veidui tinka. Mano drauge turinti labai spuoguota nugara vien plaudama ja muilu, labai stipriai apsigyde. O as juo jau ne pirmi metai kaip veida prausiu thumbup.gif

O gelis, tai taip, tas kur jums sake, kad karta per savaite. Tai ji nakciai patarciau tepti. O losijonas, tai tikrai ne kunui, nors jei negaila, tai prasom biggrin.gif Jis taip ir vadinasi: Drekinantis losijonas. Violetinis uzrasas. Jis yra puikus dieninis kremas thumbup.gif Jeigu po to naudojat pudra, tai kaip makiazo pagrindas yra labai gerai. Mano kliente, dabar sekmingai platintoja dirbanti LT, net pastebejo, kad rauksles pasilygino reguliariai naudojant. Tikrai turi buti poveikis teigiamas sausai odai, derinant siuos produktus.

Man tik gaila, kad jus su gana neprofesionalia distribiutore susiduret verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(pepilota @ 2008 04 03, 16:57)
Man tik gaila, kad jus su gana neprofesionalia distribiutore susiduret verysad.gif

Bet kad ir kokia platintoja butu, produktai tie patys.
Apie ta muila, juk net tinklapy parasyta, kad net kudikiu galvyte plaut galima. Ir vienos platintojos vaikas su juo tiek kuna, tiek veida, tiek galva plauna ir nieko i rankas daugiau nebeima. Bet MB netiko.. ax.gif
Papildyta:
Beje, man sake, kad ta Aloe First galima net skaudant gerklej i burna purksti blink.gif A cia tiesa? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Vvzcodename @ 2008 04 04, 11:22)
Beje, man sake, kad ta Aloe First galima net skaudant gerklej i burna purksti  blink.gif A cia tiesa?  blink.gif

blink.gif aš tai gal visdėlto gydyčiausi senuoju būdų - vaistais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lelija33 @ 2008 03 13, 12:06)
Aš tik tą Forever dezodorantą naudoju jau daugiau nei 2 metus. Geresnio nesu radusi, tuo labiau, kad jis be aliuminio druskų. Stengiuosi apsaugot organizmą nuo nuodų, jei tik įmanoma thumbup.gif

Reikės pasidomėt šios firmos dezodorantais. Prisiskaičiau apie dezodorantus su alimiunio chlorohydratais sudėtyje, peržiūrėjau tuos, kuriuos naudonu (mėgstu Nivea antiperspirantus), perėjau nemažai kosm. parduotuvių, peržiūrėjau. Ir neradau NEI VIENO, kurio sudėtyje nebūtų aliuminio! g.gif
Iš tiesų, efektas labai geras-mes gaiviai kvepiame, visą dieną pravaikštome sausomis pažastimis. Bet kokiomis priemonėmis tai išgauname? Prakaito liaukos taip užspazmuojamos to aliuminio, kad...darosi baisu, kai paskaitai, jog tai gali būti viena iš dažniausių priežasčių, sukeliančių krūties vėžį. unsure.gif
Beje, paėmusi štai MB dezodorantą apžiūrėjau, ten aliuminio nerasta. Kodėl? biggrin.gif Vyrų prakaito liaukos kitokios? Man atrodo, kad jie kur kas gausiau ir stipriau nei mes prakaituoja. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Vijurka @ 2008 04 04, 11:11)
perėjau nemažai kosm. parduotuvių, peržiūrėjau. Ir neradau NEI VIENO, kurio sudėtyje nebūtų aliuminio! g.gif

Kiek girdėjau, tai LT tik keletas dezodorantų yra be aliuminio: tai tas Forever'inis ir dar kažkokios firmos, bet labai kaina didelė.
Papildyta:
QUOTE(Vvzcodename @ 2008 04 04, 10:22)
Beje, man sake, kad ta Aloe First galima net skaudant gerklej i burna purksti  blink.gif A cia tiesa?  blink.gif

Taip, galima į gerklę purkšt ir nosį plaut, ir įvairias žaizdeles. Galima prieš dažymą purkšti plaukus - sako, tada ne taip dažai kenkia plaukams (tai aktualu ilgaplaukėms).
Atsakyti
QUOTE(Lelija33 @ 2008 04 04, 13:52)
Taip, galima į gerklę purkšt ir nosį plaut, ir įvairias žaizdeles. Galima prieš dažymą purkšti plaukus - sako, tada ne taip dažai kenkia plaukams (tai aktualu ilgaplaukėms).

biggrin.gif idomu, koks skonis. Nu, skaudejo gerkle, ir vaistu neturejau, bet vis tiek kazkodel atrodo nepriimtina ta pati ir isorei, ir viduj naudot doh.gif Reik susikaupt ir pabandyt sekanti karta biggrin.gif
Atsakyti
Man tai atrodo, kad kiekvienai reikia žiūrėti kas tinka ir patinka. Aš daugiau kalbu apie kosmetiką. Produkcija tai mano nuomone tikrai gera, o ir kaina kai pagalvoji apie kokybišką kosmetiką, tai neatrodo tokia baisi g.gif Nes geras kremas irgi kainuoja apie 100-200Lt. Kol esi jauna ir didesnių problemų nėra, tai gali tepti bet ką ir atrodo, kad viskas tinka. Po 30m. jau renkiesi ir džiaugiesi radęs gerą daiktą už gerą kainą. O į tą klausimą, kad tinka bet kuriai odai yra atsakymas, nes alavijas yra adaptogeniškas, sausą odą drėkina ir atvirkščiai,( čia kaip ir bananai, kurie tinka ir skystiems ir kietiems viduriams, vienu atveju veikia vienaip kitu atveju kitaip).
Kompanija irgi yra patikima, jau daug metų rinkoje, produkcija populiari visam pasaulyje. Man atrodo, kad čia bėda yra tame, kad jinai platinama per platintojus, nes mes nepasitikime, įtariame visur šarlatanizmą g.gif Nors kai pagalvoji tai taip bendrauti ir rinktis prekę yra smagiau. Sėdi namie su kūdikiu, pasikvieti draugę ar kelias ir pasidarai pristatymą. Kremus išbandai, pasitari, jei patinka įsigyji. Ir jei kas netiko visada gali grąžinti ar pasikeiti į kitą.
O jei vienai kas nors netiko, o kitai labai patiko irgi ne viskas. Reikia išbandyti pačioms ir tada jau tikrai žinai ką verta pirkti, o ko ne.
Be to daug kas bijo, kad yra alijošiui alergiški, tai šitus kremus gali naudoti, nes čia ne tas alijošius, kur auga pas mus ant palangių. Ir ta kompanija naudoja tik tą želė, kuri yra lapo viduje, jinai nealergizuoja. Mano draugė, kuri alijošiui alergiška
šitus kremus naudoja.
Nežinau man tai patinka ir kūno kondicionierius ir stangrinamasis kremas. Dar tas jūsų minėtas Aloe First, man tai super, greitoji pagalba. Tinka žaizdoms, nudegimams ir vaiką tepiau vasarą kai uodai sukandžiojo. Prie jūros nusivežę po saulės vonių naudojom. Man kartais ir rankų kremą atstoja blush2.gif Skystas muilas irgi labai geras, jį naudojant rankų kremo nereikia. Sultis mes gėrėm ir nežinau ar tai buvo sutapimai, bet žiemą nesirgom g.gif
Aš neskaitau šių priemonių stebuklingom, bet man jos patinka. Kiekiai nemaži, tad ir kaina normali atrodo g.gif Jei pvz.: šampūną perki iš kirpėjos, skirtą profesionalams, tai sumoki dar daugiau nei iš FLP:oh Man tai atrodo juokingai, kai žmonės perka kokią priemonę ir nori, kad jinai būtų universali, kaip pvz.: AMWAY LOC, ir skalbia ir valo ir pagirioms tinka, o ir galvą gali dar išsiplauti doh.gif
Smagu, kad yra iš ko rinktis ir galime pasirinkti. Tad rinkimės, bandykim ir gražiai atrodykim bei puikiai jauskimės mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -ELI-: 07 balandžio 2008 - 18:27
na mano mama platino forever living wink.gif daug prduktu naudojam ir dbr-nezinau kaip issiversciau be dantu pastos( lb svelnaus skonio ir balina dantis kaina apie 25lt,gal ir daugiau ) puikus dezodorantas pazastim-uztenka lb ilgam ,ir tikrai sulaiko kvapa prakaito,luzu balzamas-pasakiskas,nezinau kiek jau tuteliu sunaudojus g.gif plauku balzamas thumbup.gif ir dar geriau liekninamuosius kokteilius-vanilini.labai skaudejo ranka ir rodos be jokios priezasties,tai mama isrtyne ranka forverio "sildantis kremas" kad uzkaito ranka,ir ryte jau jokiu skausmu,puikus thumbup.gif galeciau rasyt ir rasyt... prduktai brangoki,bet manau verti savo kainos wink.gif
Atsakyti
Pirkau šitos firmos šampūną ir kondicionierių. Išplovė plaukus gerai, kondicionierius irgi neblogai. Bet, panaudojus kelis kartus - toks jausmas, kad mano galvoje atsidarė pleiskanų fabrikėlis... Košmaras, dabar niekaip neišnaikinu - ir tą patį kur anksčiau naudodavau - nepadeda, ir visų išgirto amway pabandžiau - dar blogiau... Ką daryyyyt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(vabite @ 2008 04 22, 15:57)
Pirkau šitos firmos šampūną ir kondicionierių. Išplovė plaukus gerai, kondicionierius irgi neblogai. Bet, panaudojus kelis kartus - toks jausmas, kad mano galvoje atsidarė pleiskanų fabrikėlis... Košmaras, dabar niekaip neišnaikinu - ir tą patį kur anksčiau naudodavau - nepadeda, ir visų išgirto amway pabandžiau - dar blogiau... Ką daryyyyt? g.gif

gal alergija kokia? g.gif pabandykit nizoralį iš vaistinės arba faberlice yra šampūnas nuo pleiskanų, tai poveikis bent jau man kaip nizoralio, o kaina daug mažesnė
Atsakyti
Gal kuri Forever Living platintoja pasakytu, kaip daznai galima naudoti Aloe Body Toner ir kuno kondicionavimo krema? Neradau sito aprasyme. Galima kas diena naudoti? Issitept toneriu ir apvyniojus plevele pabuti 1 valanda. Tada, kaip suprantu, nuplauti nereikia, o imasazuoti kondicionavimo krema?? Sios 2 priemones man laabai patiko jau po pirmojo bandymo! thumbup.gif
O ar biciu ziedadulkes butina pradeti nuo ketvirtadalio tabletes per diena, kaip raso ant pakuotes? ax.gif Man kazkaip tai super mazai atrodo..tai nuo puses pradejau.
Atsakyti
QUOTE(vabite @ 2008 04 22, 16:57)
Pirkau šitos firmos šampūną ir kondicionierių. Išplovė plaukus gerai, kondicionierius irgi neblogai. Bet, panaudojus kelis kartus - toks jausmas, kad mano galvoje atsidarė pleiskanų fabrikėlis... Košmaras, dabar niekaip neišnaikinu - ir tą patį kur anksčiau naudodavau - nepadeda, ir visų išgirto amway pabandžiau - dar blogiau... Ką daryyyyt? g.gif

Va ir aš buvau gavusi dovanų šios firmos šampūną, na žodžiu, man jis visai netiko ir nepatiko. Nei išplovė gerai, o ir plaukai kaip stagariukai pasidarė. Ir kvapas ne itin malonus pasirodė... doh.gif Žodžiu, perleidau jį mamai. 4u.gif
Atsakyti