Įkraunama...
Įkraunama...

Forever Living kosmetika

QUOTE(pepilota @ 2008 04 02, 17:05)
Netycia uztikau sia temele ir noriu ja pakelti i virsu.

Jau greitai bus keturi metai, kaip naudoju sios kompanijos produktus. Tiksliau mes abu su vyru. Suzinojau is savo kosmetologes, nes su spuogais bedu turejau. Pabandziau, patiko. Uzsisakiau visa serija. Veliau tapom platintojais. Ne viena pristatyma su MB esam pravede tiek savo draugams, tiek savo grupes zmonems.
Jau pora metu gyvenam UK, tai nedirbam su sia kompanija, bet internete matom, kad musu pazistami patys savarankiskai uzsisakineja produkcija. Reiskia patinka thumbup.gif 
Klientu megstamiausi: dantu gelis, dezodorantas, drekinamasis losionas.

Patys naudojam beveik viska: Krema su pikiu, drekinamaji losiona, geli, sveitikli, Aloe First, kaskart uzsisakom vis kitokius maisto papildus, muila, periodiskai pasidarom sulciu gerimo kursa, kauke. Gal ko ir nepaminejau g.gif

Dabar uzsisakinejam siuos produktus UK ir esam labai patenkinti, kad kompanija gyvuoja beveik visose pasaulio salyse ir  kur begyventum gali nesiskirti su savo megstamais produktais thumbup.gif

o kokia serija skirta spuoguotai veido odai, na su kuo išsigydėt? Šiaip kiek mačiau ten tik vienos rūšies veido kremai
Atsakyti
QUOTE(vixiuke @ 2008 04 02, 22:24)
o kokia serija skirta spuoguotai veido odai, na su kuo išsigydėt? Šiaip kiek mačiau ten tik vienos rūšies veido kremai


Taip, tu teisi, kremai tik vienos rusies, bet kai kurie ju puikiai tinka spuogams gydyti.
Aiskinu kodel: alijosius pats savy turi daugybe antiseptiniu savybiu, jis veikia oda dezinfekuojanciai, gydo zaizdeles, ramina oda. Gryniausias produktas, kuriame yra daugiausia sio augalo yra - aloe vera gelis.
Kitu kremu sudety, be alijosiaus yra ir kitos sudetines dalys, kaip pvz. biciu pikis. Biciu pikis veikia kaip naturalus antibijotikas, o kartu su alijosiumi jie duoda puiku rezultata, nes alijosius, deka savo mazos molekules yra labai skvarbus. O tai reiskia, kad ne tik esncias savy naudingas medziagas nesa giliai i oda, bet ir kitas medziagas esancias kremo sudety.

As naudojau: 1.veidui prausti - muilas (labai didele talpa, tikrai ilgam uztenka)
2.vietoj losijono - aloe first (labai didele talpa, galima naudoti daueliu atveju). Ji galima deti tiesiog kaip kompresa ant ypatingai problematisku odos vietu. Ypatingai gerai tinka dezinfekuoti issispaudus spuoga (aisku to daryti nereiketu blush2.gif )
3. kremai - su biciu pikiu (ziema - ryte, vasara - vakare)
aloe vera gelis(ziema - vakare, vasara - ryte)
4. Pylinga (jei oda nejautri galima vos ne kasdien, nes labai svelnus)
5. Kauke (2-3k. per sav.). Sita tai super gerai veikia.

Pradejau tik nuo kremo su pikiu. Visas kitas priemones isigijau palaipsniui. Jei reiketu rinktis tik pora, imciau muila ir krema su pikiu. Nors dabar be nei vieno gyvenimo neisivaizduoju schmoll.gif
Nors jau po tiek laiko vartojimo kyla noras ka nors kita pabandyt. Grynai del ivairoves rolleyes.gif

Tikiiuosi, nors kiek naudos buvo is mano sitos rasliavos blush2.gif
Atsakyti
Aš veidui naudoti pradėjau nuo kremo su bičių pikiu, oda atsigavo kaip po kokių kosmetinių procedūrų thumbup.gif atsidžiaugti niekaip iki šiol negaliu thumbup.gif be to kosmetologė sakė kad jis ypatingai tinka žiemai nes jo sudėtyje nėra vandens smile.gif
Dabar kosmetologės patarimu pradėjau naudoti naktinį kremą juodoje dėžutėje (esu įdėjusi nuotrauką anksčiau), galiu drąsiai jį rekomenduoti - labai gerai pamaitina odą thumbup.gif
Esu be galo patenkinta šia kosmetika, nes pradėjus ją naudoti su veidu problemų nebeturiu kaip anksčiau, žinoma iškyla pavieniai spuogeliai bet į juos jau nekreipiu dėmesio ir sau nuotaikos dėl to negadinu lotuliukas.gif
Tikrai FL nereklamuoju, nes pati jos neplatinu. Tiesiog dalinuosi savo patyrimais ir džiaugsmu smile.gif
Atsakyti
Na nezinau, man tai eiline kosmetika ir tiek, negaliu nieko toooookio vatoookio pasakyti, nors daug ka turiu, bet kartoti, kai pasibaigs, tai nemanau cool.gif
Vat tik zadu dar tas sultis isbandyt, nes pora pazistamu zmoniu tik ir svaigsta, kaip jauciasi poveikis (nors kai paklausiu, KUO? atsakyt neiseina) biggrin.gif Reikia paciai pagert ir suzinosiu cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Vvzcodename @ 2008 04 03, 10:44)
Na nezinau, man tai eiline kosmetika ir tiek,  negaliu nieko toooookio vatoookio pasakyti, nors daug ka turiu, bet kartoti, kai pasibaigs, tai nemanau  cool.gif

Galbūt tavo oda nebuvo problematiška - tiko viskas iš eilės, dėl nieko toookio vatoookio ir neatsitiko smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Vvzcodename @ 2008 04 03, 10:44)
Vat tik zadu dar tas sultis isbandyt, nes pora pazistamu zmoniu tik ir svaigsta, kaip jauciasi poveikis (nors kai paklausiu, KUO? atsakyt neiseina)  biggrin.gif Reikia paciai pagert ir suzinosiu  cool.gif

Girdėjau kad nuo vieno butelio kažkokio poveikio nebūna, reikia minimum du suvartoti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bugyte @ 2008 04 03, 09:53)
Galbūt tavo oda nebuvo problematiška - tiko viskas iš eilės, dėl nieko toookio vatoookio ir neatsitiko  smile.gif

Vat ir ne. Sausa mano oda. Traukia, kol nepatepi kremu, serpetoja, jei kremas "per liesas" ir pan...
Atsakyti
QUOTE(Vvzcodename @ 2008 04 03, 10:55)
Vat ir ne. Sausa mano oda. Traukia, kol nepatepi kremu, serpetoja, jei kremas "per liesas" ir pan...

O mano atvirkščiai- labai riebi doh.gif tepdavausi anksčiau visokiais kremais be riebalų (pirkdavau tikrai neprastus) ir vistiek riebalus nuo veido tekdavo servetėle braukti. O štai po kremo su bičių pikiu visai kita situacija - visą dieną išbūnu kuo puikiausiai 'nesusiriebalavus' smile.gif
Atsakyti
Man tai keistai atrodo, kad visi tie kremai ir kitos priemones siulomos VISIEMS odos tipams... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vvzcodename @ 2008 04 03, 11:06)
Man tai keistai atrodo, kad visi tie kremai ir kitos priemones siulomos VISIEMS odos tipams...  g.gif

Na šios kosmetinkos sudėtyje kaip pagrindas visur eina alijošius. Jis pasižymi drėkinamosiomis savybėmis, o drėkinti reikia visų tipų odą smile.gif
Apskritai ten kai kurie produktai yra labai universalūs - tinka naudoti viskam, pvz. Aloe first galima naudoti ir veidui padrėkinti, ir žaizdoms dezinfekuoti, ir nudegimams gydyti. Jis ramina odą, pasižymi antibakteriniu poveikiu. Jei neklystu tai FL knygutėje skaičiau kad juo galima ir plaukus palepinti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pepilota @ 2008 04 02, 21:32)
                                    aloe vera gelis(ziema - vakare, vasara - ryte)
                 

Prezentacijos metu mus perspėjo, kad gelį galima naudoti ne dažniau nei 1 kartą per savaitę, o ypač veido odai, nes jis turi labai stiprų regeneruojantį poveikį. Oda įpranta ir tampa tarsi priklausoma nuo šios priemonės. Jei nustoji naudoti (kaip ir bet kokią stiprų poveikį turinčią kosmetiką), oda suglemba, atrodo nesveikai.
Atsakyti
QUOTE(Lelija33 @ 2008 04 03, 13:28)
Prezentacijos metu mus perspėjo, kad gelį galima naudoti ne dažniau nei 1 kartą per savaitę, o ypač veido odai, nes jis turi labai stiprų regeneruojantį poveikį. Oda įpranta ir tampa tarsi priklausoma nuo šios priemonės. Jei nustoji naudoti (kaip ir bet kokią stiprų poveikį turinčią kosmetiką), oda suglemba, atrodo nesveikai.


Ne visai tiesa tame, bet nepulsiu cia nieko irodinet mirksiukas.gif
Prezentacijos slidus dalykas. Viskas priklauso nuo platintojo profesionalumo. Labai daznai pristatymus veda zmones, tiesiog perpasakodami tai, ka patys girdejo.

Mes dirbdami perskaitem daugybe literaturos anglu kalba. Juk parduodi sveikatos ir grozio produktais, prsiimi didele atsakomybe

Beje, merginai turinciai sausa oda, ypac patarciau geli ir drekinanti losijona mirksiukas.gif
Atsakyti
Daug kas tinka viskam ir visiems. Kam tada tiek produktu gamint, jei jie taip pat veikia? Galetu viena produkta sukurt, vietoj kokiu 5kiu, kam kartotis.. smile.gif
As cia skeptike tokia dabar atrodau, arne? biggrin.gif
Pvz, tas Aloe muilas kunui ir veidui. Mums platintoja pasake, kad ir galva plaut galima. Tai MB paplove su juo savaite ar dvi ir prisirado jam pleiskanu daugybe cool.gif Nupirkom jam normalu sampuna - viskas susitvarke.
QUOTE(pepilota @ 2008 04 03, 14:21)
Beje, merginai turinciai sausa oda, ypac patarciau geli ir drekinanti losijona mirksiukas.gif

Katra geli? Aloe, kur sake, karta per savaite?
O losjona tai ta kunui, kuris ir veidui tinka??

Atsakyti