Įkraunama...
Įkraunama...

Forever Living kosmetika

na ir man teko daug girdeti apie sia kosmetika, taip kad nesusilaikiau ir snd uzsisakiau ivairiausiu gaminiu. bigsmile.gif
labai laukiu kol galesiu isbandyt sampuna su kondicionieriumi, kadangi meginukai tai man labai patiko ir tiko plaukams. thumbup.gif
Atsakyti
Turiu ir aš šios kosmetikos,tik ne viskas man tinka.Šampūnas tikrai geras,naudoju.O štai drėkinamasis losjonas su alaviju,netinka verysad.gif .Gal kam reikia? ax.gif Pigiau atiduosiu,pora kartų tepiausi rankas blush2.gif
Atsakyti
Turiu ir naudoju du dalykus. Nepirkau- gavau dovanų 4u.gif
Turiu tą pieštukinį antiperspirantą pažastims thumbup.gif nesu gyvenime geresnio turėjusi, esu jautri kvapams, tai dabar jau ate ate visokiems fa, rexona ir pan doh.gif labai geras dalykas. Turiu lūpų balzamą su jojoba cool.gif šiaip vidutinis produktas, bet man nepatinka, kad užsitepus palieka tokį riebalo įspūdį, tarsi taukų apsitepusi būčiau...

Norėčiau išbandyti dantų pastą- o jei kainuoja apie 25 litus, kokia tiūbelės talpa? g.gif jau radau- 130 ml
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ankstikėlė: 26 sausio 2008 - 16:32
apie dantu pasta as jau pasisakiau stai cia mirksiukas.gif
Atsakyti
Kur galima butu pasiziureti internete apie sia produkcija? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Ija* @ 2008 02 19, 00:31)
Kur galima butu pasiziureti internete apie sia produkcija?  4u.gif

stai cia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabimik @ 2006 11 23, 14:11)
Sveikos, aš dėl dezodoranto dar norėčiau pasakyti, kad nuo jo nenustosi prakaituoti, nes jis neuzkimša porų, jis kvapą panaikiną. Ir dar jis netepa drabužių. biggrin.gif

Pasakysiu, kad jis prastai ir ta kvapa naikina... g.gif nors ir nesu is smarkiai prakaituojanciu zmoniu. Sis dezodorantas uzsidirbes mano minusa.
Turiu daug Forever produktu. Daugiau nieko blogo nepastebejau, bet kad kazka isskirtino- t.p. ne cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Vvzcodename @ 2008 03 12, 17:24)
Pasakysiu, kad jis prastai ir ta kvapa naikina...  g.gif  nors ir nesu is smarkiai prakaituojanciu zmoniu. Sis dezodorantas uzsidirbes mano minusa.
Turiu daug Forever produktu. Daugiau nieko blogo nepastebejau, bet kad kazka isskirtino- t.p. ne  cool.gif

g.gif mano sesės draugei kaip tik jis labai thumbup.gif sako dar nei vienas taip gerai neužmušdavo prakaito, nors bandė ir visokias rexonas ir pan. Aš pati dar nebandžiau, kaip tik užsisakiau tai dabar laukiu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(bugyte @ 2008 03 13, 10:10)
g.gif mano sesės draugei kaip tik jis labai  thumbup.gif  sako dar nei vienas taip gerai neužmušdavo prakaito, nors bandė ir visokias rexonas ir pan. Aš pati dar nebandžiau, kaip tik užsisakiau tai dabar laukiu  rolleyes.gif

Aš tik tą Forever dezodorantą naudoju jau daugiau nei 2 metus. Geresnio nesu radusi, tuo labiau, kad jis be aliuminio druskų. Stengiuosi apsaugot organizmą nuo nuodų, jei tik įmanoma thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lelija33 @ 2008 03 13, 12:06)
Aš tik tą Forever dezodorantą naudoju jau daugiau nei 2 metus. Geresnio nesu radusi, tuo labiau, kad jis be aliuminio druskų. Stengiuosi apsaugot organizmą nuo nuodų, jei tik įmanoma thumbup.gif

aš irgi geresnio už jį nesu turėjusi ir kitų tikrai nebepirksiu...gavau dovanų ir labai džiaugiuosi thumbup.gif
Atsakyti
Vakar pagaliau sulaukiau savo siutinuko thumbup.gif nusipirkau naktinį kremą veidui, drėkinamąjį kūno losjoną su alavijais, dezodorantą, lūpų pieštuką (tokį jau turėjau) ir maisto papildus "Forever A-beta-care" smile.gif
Naktinį kremą iškart galiu pagirti, ryte veido oda tiesiog švytėjo, o švelnumas kaip šilkinės thumbup.gif
user posted image
ir anksčiau jau jį bišky buvau išbandžiusi nes turėjau mėginėlį, tai labai patiko dėl to nusprendžiau įsigyti, nors kaina truputėlį baugino lotuliukas.gif
na o apie kitus pirkinius pranešiu vėliau (jei kam įdomu... rolleyes.gif ) kai išbandysiu ilgesnį laiką mirksiukas.gif
Atsakyti
Netycia uztikau sia temele ir noriu ja pakelti i virsu.

Jau greitai bus keturi metai, kaip naudoju sios kompanijos produktus. Tiksliau mes abu su vyru. Suzinojau is savo kosmetologes, nes su spuogais bedu turejau. Pabandziau, patiko. Uzsisakiau visa serija. Veliau tapom platintojais. Ne viena pristatyma su MB esam pravede tiek savo draugams, tiek savo grupes zmonems.
Jau pora metu gyvenam UK, tai nedirbam su sia kompanija, bet internete matom, kad musu pazistami patys savarankiskai uzsisakineja produkcija. Reiskia patinka thumbup.gif
Klientu megstamiausi: dantu gelis, dezodorantas, drekinamasis losionas.

Patys naudojam beveik viska: Krema su pikiu, drekinamaji losiona, geli, sveitikli, Aloe First, kaskart uzsisakom vis kitokius maisto papildus, muila, periodiskai pasidarom sulciu gerimo kursa, kauke. Gal ko ir nepaminejau g.gif

Dabar uzsisakinejam siuos produktus UK ir esam labai patenkinti, kad kompanija gyvuoja beveik visose pasaulio salyse ir kur begyventum gali nesiskirti su savo megstamais produktais thumbup.gif
Atsakyti