Įkraunama...
Įkraunama...

Forever Living kosmetika

QUOTE(zuveles @ 2012 04 04, 22:26)
Sveikute, labai lauksiu ziniu apie stangrinamaji krema, as irgi galvojau ji uzsisakyti  ax.gif
o as dabar sedziu issitepusi juros dumbliu kauke ir as pasipasakosiu koks bus poveikis  mirksiukas.gif

Galiu pagirti sonya giliai drekinamaji veido krema, man jis labai patiko, o jau kaip skaniai kvepia  wub.gif



QUOTE(TaPati* @ 2012 04 14, 18:48)
Sveikos,
gal kuri bandete SONYA pudra su alavijais ir mineralais? Idomu kaip poveikis ir atspalviai. Neapsisprendziu kuri imti, o bijau, kad tikrai nekeisi i kita spalva..


na va galiu pasidalinti ziniomis apie stangrinamaji krema:tepu slaunys 2-3 kartus per savaite,kaip ir parasyta,issitepusi apsivynioju plevele ir guliu 1 val.Labai gerai sildo thumbup.gif ,siekt tiek jau oda pastangrejo,tikrai verta isigyti kas planuojate mirksiukas.gif

apie pudra taip pat galiu tarti kelis pagirtinus zodelius thumbup.gif ,labai gerai pasiskirsto ir suteikia nerysku atspalvi bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(MAVa @ 2012 04 15, 21:09)
Labai geras tas Sonyos šampūnas ir kondicionierius, drėkinamasis. Turėjau galvos odoje tokių šašiukų, vis juos nulupdavau ir taip išvien...kol kartą jų neberadau thumbup.gif  Buvau jau pradėjusi naudoti šį šampūną, neabejoju, kad jis labai palankiai veikia galvos odą, kad visa tai pradingo thumbup.gif

na, išbandysiu ir aš užsisakiau jau smile.gif)
Atsakyti
Mane domina kreminės pudros. Ar kas nors išbandėt? Ar natūraliai maskuoja? Kaip išsirinkti atspalvį internetu?
Atsakyti
Gal kas bandėte Frever Living priemones nuo saulės: Apsauginį kremą nuo saulės ir Purškiamą losioną nuo saulės su alavijais ? Kuris Jums geriau patiko ?
Šiuo metu turiu kremą ir esu juo tikrai patenkinta, greitai susigeria, nelimpa ir pan., tepu juo ir savo mažiuką. Bet jau baigiasi, todėl ir norėčiau nuomonių ar purškiamas losijonas toks pats geras. Jis mane gundo, nes galvoju, kad jį bus dar patogiau naudoti. Beje, ar jį taip pat, kaip ir kremą, galima tepti ant veido?

Parašykite, prašau, kas bandėte abu, kaip Jums ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nertukė: 11 birželio 2012 - 13:57
Gal kas naudojat dezodorantą? kokie atsiliepimai? planuoju įsigyti bet prieš tai norėčiau išgirst nuomonių kaip jis ar tinka karštu oru smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Justina_P @ 2012 06 18, 18:40)
Gal kas naudojat dezodorantą? kokie atsiliepimai? planuoju įsigyti bet prieš tai norėčiau išgirst nuomonių kaip jis ar tinka karštu oru smile.gif

kvapą sulaiko, bet drėgmės - ne. Nors dregmės sulaikymas nėra sveika. Aš naudoju, man patinka. Bet čia kiekvienam pagal poreikius mirksiukas.gif
Atsakyti
man svarbiausi prioritetai yra kad gerai laikytų kvapą ir neliktų baltų ruožų smile.gif jeigu šiuos dalykus įgivendina tai[ilnai užtenka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Justina_P @ 2012 06 18, 23:23)
man svarbiausi prioritetai yra kad gerai laikytų kvapą ir neliktų baltų ruožų smile.gif jeigu šiuos dalykus įgivendina tai[ilnai užtenka smile.gif


Vat kaip tik išbandžiau, jau apie mėnesį naudoju, bent man tikrai nepramuša jokio prakaito kvapo, nors ir prakaituoju ir tikrai nelieka ruožų.
Atsakyti
QUOTE(Justina_P @ 2012 06 18, 22:23)
man svarbiausi prioritetai yra kad gerai laikytų kvapą ir neliktų baltų ruožų smile.gif jeigu šiuos dalykus įgivendina tai[ilnai užtenka smile.gif

vadinasi, tiks mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dainulle @ 2012 06 18, 22:04)
kvapą sulaiko, bet drėgmės - ne. Nors dregmės sulaikymas nėra sveika. Aš naudoju, man patinka. Bet čia kiekvienam pagal poreikius  mirksiukas.gif


siaip ilgiau panaudojus (as jau turiu kelis menesius) tai dregmes vis maziau, nebent labai karsta buna, nes skaitosi kad pradedi naudot, turi valytis ir but dregna, taciau ilgainiui sumazeja
Papildyta:
QUOTE(Nertukė @ 2012 03 10, 23:03)
O šis šampūnas turbūt tinka tik sausiems plaukams ? Jei galva linkusi riebaluotis šis turbūt netinka ?


as aloe vera sultys geriau (geltonoj pakuotej), tai susitvarke plauku riebaluotumas, vietoj kasdieninio plovimo, dabar reikia tik kas 5 dienas plauti, nereikejo net sampunu isigyti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nertukė @ 2012 06 11, 12:55)
Gal kas bandėte Frever Living priemones nuo saulės: Apsauginį kremą nuo saulės ir Purškiamą losioną nuo saulės su alavijais ? Kuris Jums geriau patiko ?
Šiuo metu turiu kremą ir esu juo tikrai patenkinta, greitai susigeria, nelimpa ir pan., tepu juo ir savo mažiuką. Bet jau baigiasi, todėl ir norėčiau nuomonių ar purškiamas losijonas toks pats geras. Jis mane gundo, nes galvoju, kad jį bus dar patogiau naudoti. Beje, ar jį taip pat, kaip ir kremą, galima tepti ant veido?

Parašykite, prašau, kas bandėte abu, kaip Jums ?

as bandziau abu. vaikams naudoju purskiama, o sau tepama, laaabai patinka, o svarbiausia jokiu nudegimu. Pas mus , Airijoj, seminaruose kalba, kad jie atstoja spf 50, BET praleidzia vitamina D, ko nedaro kiti apsauginiai kremai, todel vaiku augimo hormonams tai ypatingai svarbu!

Gal jau kur ir rasinejotes apie tai, as cia naujoke... blush2.gif

ir dar man patinka faktas, kodel ant veido kremu nera SPF, seminare aiskino, kad alavijas pats turi naturalu 8 apsaugini sluoksni, todel papildomo kaip ir nereikia, o naturalus nerasomas smile.gif


Galite man parasyti kuris yra stangrinamasis kremas, as kazkaip nerandu pas save, gal numeriuka is katalogo, prasau? ax.gif


Nertuke, ant veido tepti galima, nes cia visiskai naturalus produktas, todel net nera atskiro kremuko veidui nuo saules 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(GMurcie @ 2012 06 19, 09:33)
as aloe vera sultys geriau (geltonoj pakuotej), tai susitvarke plauku riebaluotumas, vietoj kasdieninio plovimo, dabar reikia tik kas 5 dienas plauti, nereikejo net sampunu isigyti 4u.gif

man taip pat, ir plaukai purus ir grazus. Greiciau auga smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RutaPuta: 12 liepos 2012 - 23:07
QUOTE(RutaPuta @ 2012 07 13, 00:10)
Pas mus , Airijoj, seminaruose kalba, kad jie atstoja spf 50, BET praleidzia vitamina D, ko nedaro kiti apsauginiai kremai, todel vaiku augimo hormonams tai ypatingai svarbu!



ir dar man patinka faktas, kodel ant veido kremu nera SPF, seminare aiskino, kad alavijas pats turi naturalu 8 apsaugini sluoksni, todel papildomo kaip ir nereikia, o naturalus nerasomas smile.gif


bigsmile.gif patiko šie faktai, net nežinojau blush2.gif
Atsakyti