Įkraunama...
Įkraunama...

Forever Living kosmetika

Sveikos,
As kai kurias priemones jau isbandziau.
Makiazo valiklis puikis.
Vitaminai - vaikams patinka.
Taip naudoju vitaminus akims, mineralus.
Vyras naudojasi dezodorantu, tai pastebejo kad maziau prakaituoja ir nera tokio astraus kvapo.
Dantu pasta taip pat puiki.

As tai patenkinta siais produktais. bigsmile.gif
Atsakyti
man dantu pasta irgi labai patinka bigsmile.gif
Atsakyti
naudojau dezodoranta - nepatiko. daugiau nenoriu eksperimentuoti, nes brangoka
Atsakyti
QUOTE(Kliurka @ 2006 10 28, 17:39)
naudojau dezodoranta - nepatiko. daugiau nenoriu eksperimentuoti, nes brangoka


O kiek laiko ji naudojai? Negalima spresti apie jo poveiki po keliu dienu ar savaites, nes jis naturaliai sunormalizuoja prakaito issiskyrima, o ne uzkemsa poras, kaip dauguma kitu dezodorantu, savo sudetyje turinciu nuodingu aliuminio drusku, todel reiktu ilgiau panaudoti.
Atsakyti
matai, as nesu prisirisusi prie etiketes, firmos, vardo... nesu nei platintoja, nei kokios vienos firmos gerbeja. renkuosi visai laisvai tai, kas patinka, nebutinai pigu. ir jei nepatiko kelis kartus, kodel tureciau laukti stebuklo ir kankintis - pakeiciu ir tiek.
Atsakyti
Naudojau Forever Living dantų želė. Puikus dalykėlis thumbup.gif . Tai geriausia dantų valymo priemonė, kokią esu naudojusi. Esu išbandžiusi ir Amway firmos dantų pastą (daug kas ją giria) Glister, tai man žymiai labiau patiko Forever Living, tuo labiau, kad tai ne pasta, o gelis smile.gif .
Atsakyti
Sveikos, aš dėl dezodoranto dar norėčiau pasakyti, kad nuo jo nenustosi prakaituoti, nes jis neuzkimša porų, jis kvapą panaikiną. Ir dar jis netepa drabužių. biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Po "Avon" ir "Oriflame" ir kitų firmų produkcijos išbandymų daromės skeptikai doh.gif
Aš irgi skeptiškai žiūrėjau,bet po truputį viską bandau smile.gif Na ir nenusiviliu ax.gif Ir mano draugės matydamos rezultatus taupo pinigėlius tongue.gif
Aišku kas nori turėti visko daug,tai labiau tinka pigesnė kosmetika. Bet jei nori vieno kokybiško daikto verta rinktis FLP g.gif Kokybė tikrai gera,o analogiškos prekės " Kristianoje" kainuoja daug brangiau doh.gif
Aišku kiekvienas renkasi kas jam geriau smile.gif Kiek žmonių tiek nuomonių ir visi teisūs.
Nors aš tai patenkinta atradus Forever Living ir pažiūrėjus į kiekį mane tenkina ir kaina...Ir dabar ramu, nereikia maišytis po kosmetikos parduotuves mirksiukas.gif
Atsakyti
musu seima taip pat yra FLP naudotojai, ir netgi uzsiimame platinimu... tevukus jau puse metu lepinam papildais ir gerimais - jaucia pagerejima, taip pat pagerejima jaucia is MB naudojant vitaminus akims, man taip pat patinka FLP produktai.
Pradzioj irgi skeptiskai ziurejau i tokius platinamus dalykus, bet dabar galiu sakyti, kad verta pataupyti ir vartoti siuos produktus.
Atsakyti
Smagu, kad po truputi atsiranda žmonių, kuriems patinka ši produkcija. O tai visi labai greiti išpeikti, o pagirti - mažai. smile.gif Aš irgi vartiju šiuos produktus ir kol kas nieko blogo negaliu pasakyti, tik išgirti. biggrin.gif
Atsakyti
Ir aš jau keletą metų naudoju Forever Living kosmetiką ir maisto papildus.
Labiausiai man patinka savaiminio įdegio kremas, losjonas su alaviju, purškiamasis losjonas ALOE FIRST, drėkinamasis losjonas, dezodorantą tik tos firmos visa šeima naudojam, dantų pastą - taip pat. Dar odos šveitiklis man - thumbup.gif .
Atsakyti
Aš irgi labai džiaugiuosi atradusi šią kosmetiką wub.gif
Pirmiausia išbandžiau balinančią dantų pastą, poveikis thumbup.gif jau po 5 dienų pasistebėjo kad dantys baltesni biggrin.gif
Dar nusispirkau papildus 'Nature-min', juos vartodama jaučiuosi energingesnė thumbup.gif
Taip pat turiu odos šveitiklį su alavijais, gal išpradžių ir per švelnus pasirodė bet net nesiruošiu keisti į jokį kitą lotuliukas.gif
Ir žinoma niekaip negaliu atsidžiaugti lūpų pieštuku thumbup.gif
Vakar įsigijau apsauginį losjoną nuo saulės, alavijų kremą su bičių pikiu (šiek tiek pasirodė riebokas, bet sakyčiau žiemai pats tas), naktinį kremą, paakių kremą, bei vyrui Kalėdoms nupirkau balzamą po skutimosi "Džentelmeno pasididžiavimas" biggrin.gif
Labai dar norėčiau išbandyti šampūną bei kondicionierių plaukams (jau įtraukta į artimiausius mano planus), bei purškiamą raminamą losjoną rolleyes.gif
Dar kartą pasikartosiu kad ši kosmetika man laaabai patinka thumbup.gif
Atsakyti