Įkraunama...
Įkraunama...

Forever Living kosmetika

QUOTE(Gabriele741 @ 2012 03 14, 17:06)
Aloe vera gelis, tai pasaka. Jau tokio plataus panaudojimo. N būdų kaip ir kur jį naudoti. Aš pagrinde naudoju jį veido gaivinimui, kelis kartus per savaitę vakare,i štepu veidą ir nenuplaunu, ryte tik. Spuogiukams gydyti, patepu ir greičiau ir gražiai sugyja. Tada nepamainoma priemonė nudegimams gydyti, išbandytą ne kartą, laiku užtepus, net pūslė neišsikelia, skausmą nuimą, deginimo pojūtį.

cia jus kalbat apie ta geriama litrinej taroj geltonoj?
Atsakyti
QUOTE(Ramint@ @ 2012 03 14, 16:12)
cia jus kalbat apie ta geriama litrinej taroj geltonoj?

apie tą patį smile.gif

Argi+ vartoja mano vyras - labai džiaugiasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramint@ @ 2012 03 14, 17:12)
cia jus kalbat apie ta geriama litrinej taroj geltonoj?

Man atrodo ne sultis turėjo omeny, o gelį.
Atsakyti
QUOTE(Ramint@ @ 2012 03 14, 17:12)
cia jus kalbat apie ta geriama litrinej taroj geltonoj?

Ne, kur kaip kremo buteliuke, ne sultys ten,o gelis. wink.gif Jo nereikia gerti, išoriškai vartojamas.
Atsakyti
QUOTE(okse0711 @ 2012 04 04, 14:07)
uzsisakiau stangrinamaji krema,greitai pasidalinsiu rezultatais mirksiukas.gif


Sveikute, labai lauksiu ziniu apie stangrinamaji krema, as irgi galvojau ji uzsisakyti ax.gif
o as dabar sedziu issitepusi juros dumbliu kauke ir as pasipasakosiu koks bus poveikis mirksiukas.gif

Galiu pagirti sonya giliai drekinamaji veido krema, man jis labai patiko, o jau kaip skaniai kvepia wub.gif
Atsakyti
Aš irgi noriu to kremo kūnui, reikės įsigyti, būtinai atsiliepimus parašyk. Man tai rankoms nepamainomas kremas su pikiu. Šampūnai irgi pasaka ilgoms kasoms smile.gif
Atsakyti

Labas,

Ar isbandete stangrinamaji krema ax.gif pasipasakokite koks poveikis, ar verta uzsisakyti rolleyes.gif

As naudoju juros dumbliu kauke, man labai patinka, vakarais issitepu pries miega, ryte tokia svari, pailsejusi oda buna, zodziu faina thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(okse0711 @ 2012 04 05, 08:39)
o sampuna bandete ta nauja is Sonya serijos?

Iš naujos serijos tai neteko bandyti. smile.gif Reikės, kai šį pabaigsiu!
Atsakyti
Sveikos,
gal kuri bandete SONYA pudra su alavijais ir mineralais? Idomu kaip poveikis ir atspalviai. Neapsisprendziu kuri imti, o bijau, kad tikrai nekeisi i kita spalva g.gif
Atsakyti
Labas,

Ar isbandete stangrinamaji krema pasipasakokite koks poveikis, ar verta uzsisakyti

As naudoju juros dumbliu kauke, man labai patinka, vakarais issitepu pries miega, ryte tokia svari, pailsejusi oda buna, zodziu faina







QUOTE(TaPati* @ 2012 04 14, 14:26)

Sveikos,
gal kuri bandete SONYA pudra su alavijais ir mineralais? Idomu kaip poveikis ir atspalviai. Neapsisprendziu kuri imti, o bijau, kad tikrai nekeisi i kita spalva

Atsakyti
Sveikos,
gal kuri bandete SONYA pudra su alavijais ir mineralais? Idomu kaip poveikis ir atspalviai. Neapsisprendziu kuri imti, o bijau, kad tikrai nekeisi i kita spalva..
Atsakyti
QUOTE(Gabriele741 @ 2012 04 12, 14:01)
Iš naujos serijos tai neteko bandyti. smile.gif Reikės, kai šį pabaigsiu!

Labai geras tas Sonyos šampūnas ir kondicionierius, drėkinamasis. Turėjau galvos odoje tokių šašiukų, vis juos nulupdavau ir taip išvien...kol kartą jų neberadau thumbup.gif Buvau jau pradėjusi naudoti šį šampūną, neabejoju, kad jis labai palankiai veikia galvos odą, kad visa tai pradingo thumbup.gif
Atsakyti