Įkraunama...
Įkraunama...

Forever Living kosmetika

įstatymiškai, jei produkte yra du parabenai, tai tolygu beveik visai natūraliam produktui. Juk kitur visa produkto sudėtis vien parabenai, naftos pagrindo produltai.
Atsakyti
Aš visada maišiau dvi frazes: natūralus ir ekologiškas. Vat kai ekologiškas - tai be jokių žalingų priedų mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes, kokie atsiliepimai apie odos šveitiklis su alavijais? smile.gif
Atsakyti
Ekologiškas, natūralus dar negarantuoja to tikrojo ekologiškumo ir natūralumo. Deja..
Reikia skaityti sudėtį ir žiūrėti kieno sertifikuota!
Apie alavijo šveitiklį- jis pagamintas iš alavijų želės, tai man, kaip jautrios ir sausos odos turėtojai tinka idealiai, nebraižo odos, nusiprausus juo nėra tokio sutraukimo ir išsausėjimo pojūčio. Toks malonus, labai labai. Nuvalo odą, po jo tepu kaukes, geriau viską įsisavina. Draugė vartoja nuo spuogelių, tai gydo. Na patariu! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimaa @ 2012 01 28, 20:29)
neradau kur paklaust, klausiu konsultanciu cia, labai domintu kainytes 4u.gif MSM gelis su alavijais, Odos šveitiklis su alavijais, Lūpų pieštukas su alavijais, Skystas muilas su alavijais,Aloe First

Ju puslapyje yra ir kainos mirksiukas.gif
http://www.forever.l...s-su-alavijais/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzestina: 28 sausio 2012 - 20:37
QUOTE(Dainulle @ 2012 01 29, 19:12)
Įsivaizduok, kad kai padarai įdirbį, tarkim tau kompanija moka po 3000lt/mėn. O tu apsiperki joje už 500 Lt. Tai ar tau kainuoja? Tiesiog gauni 2500 ir dar prekių smile.gif

Mano mini svajonė ax.gif Būtų gerai ax.gif

Nagi merginos, ar įsigijote Fleur de Jouvence rinkinuką? Juos iššluoja per laabai trumpą laiką vos tik pasirodo prekyboje. Man pavyko pagauti thumbup.gif turėsiu ilgam. Likau sužavėta naktiniu kemu, dieninis kiek lengvokas, bet mąstau, kad po tokio naktinio kremo gal ir nereikia apkrauti veido odytės g.gif

Išbandžiau naująjį šampūną Sonya drėkinantį ir kondicionierių thumbup.gif Geriausia ką esu turėjusi, o teko turėti nemažai, ir iš kirpėjos pirkusi, bet man šitas geriausias thumbup.gif

Žodžiu belieka išbandyti dekoratyvinę kosmetiką, gal turite kokių atsiliepimų?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MAVa: 10 kovo 2012 - 20:06
QUOTE(MAVa @ 2012 03 10, 20:05)
Išbandžiau naująjį šampūną Sonya drėkinantį ir kondicionierių thumbup.gif Geriausia ką esu turėjusi, o teko turėti nemažai, ir iš kirpėjos pirkusi, bet man šitas geriausias thumbup.gif



O šis šampūnas turbūt tinka tik sausiems plaukams ? Jei galva linkusi riebaluotis šis turbūt netinka ?
Atsakyti
QUOTE(Nertukė @ 2012 03 10, 23:03)
O šis šampūnas turbūt tinka tik sausiems plaukams ? Jei galva linkusi riebaluotis šis turbūt netinka ?

Aš vargdavau su plaukais, kas antrą dieną reikėjo plauti, nes susiriebaluodavo, ties šaknimis, ir šeip jau kitą diena tokie beformiai budavo, o kai ėmiau naudoti šį šampūną visai kas kita thumbup.gif nesiriebaluoja greit, plaukai atrodo gyvybingi, blizga, žodžiu man labai tinka 4u.gif
Atsakyti
Šampūnas tokia priemonė, kuri kiekvienam individualiai tinka arba ne. Šiaip visų tipų plaukams moterys naudoja. Manau sausesniems plaukučiams idealus jis!:)
Atsakyti

 i 
Platinimas forume draudžiamas.
Atsakyti
sveikos merginos 4u.gif noreciau atsiliepimu ilgiaus vartojanciu siuos produktus? ar tikrai veiksmingi?
Aloe vera gel
Argi+
Atsakyti
QUOTE(Ramint@ @ 2012 03 14, 16:54)
sveikos merginos 4u.gif noreciau atsiliepimu ilgiaus vartojanciu siuos produktus? ar tikrai veiksmingi?
Aloe vera gel
Argi+


Aloe vera gelis, tai pasaka. Jau tokio plataus panaudojimo. N būdų kaip ir kur jį naudoti. Aš pagrinde naudoju jį veido gaivinimui, kelis kartus per savaitę vakare,i štepu veidą ir nenuplaunu, ryte tik. Spuogiukams gydyti, patepu ir greičiau ir gražiai sugyja. Tada nepamainoma priemonė nudegimams gydyti, išbandytą ne kartą, laiku užtepus, net pūslė neišsikelia, skausmą nuimą, deginimo pojūtį.
Atsakyti