Įkraunama...
Įkraunama...

Forever Living kosmetika

4u.gif Labutis smile.gif Aš irgi užssimu su forever living kompanija. Kosmetikos per daug nenaudoju, nes man brangoka ji, bet kas liečia sveikatos klausimus - tai man atradimas.
Bet nenukrypstant nuo temos: man labai puikus daiktas dantų gelis, dezodorantas, esu išmėginusi giliai drėkinantį kremą. Naudojam ir šildantį ir propolio ir alavijo kremukus - visi nepamainomi mums namuose, ypač vaikučiams smile.gif
Nusipirkau kremuką nuo saulės. Bet kaip man viena pažįstama išaiškino, kad vaikams jis nelabai, nes turi cheminius fitrus g.gif Bet suaugusiems tas kremukas tikrai geras bigsmile.gif thumbup.gif

Žodžiu, dabar telkiu visas jėgas tam, kad produkcijos įsigyti kuo pigiau. O tai labai realu bigsmile.gif thumbup.gif thumbup.gif Jau nekalbu apie tai, kad turiu 30 proc. nuolaidą bigsmile.gif
Atsakyti
kremukas nuo saules tinka vaikučiams nuo 6 menesiu
Atsakyti
4u.gif
QUOTE(Dainulle @ 2011 06 03, 11:37)
Jeigu pirksit per distributorius - 51 lt
jei pirksitės pati, su 15 proc. nuolaidėle - 43,34 lt  4u.gif

Sveikutės 4u.gif
Taip ir mes esame šios puikios firmos distributoriai, visa paslaptis tame, kad vieną kartą sumokėjęs brangiau, t.y. nusipirkęs rinkinį tu visam gyvenymui įsigyji teisę pirkti su maksimalia - 30% nuolaida, tada ir gelis kainuos 35.70 Lt. 4u.gif
O kai kiekvieną mėnesį vis kažką įsigysi ar dar kokią draugę prijungsi, tai nuo pirkų produktų tau FLP dar mokės "algą", kuria tu galėsi padengti dalį pirkinių sumos ir produktai atpiks dar labiau.
Ką domina išsamiau, kreipktiės per a.ž. mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ritama: 09 liepos 2011 - 22:01

 i 
Skelbimus paliekam Skelbimų lentai. Platinti kosmetiką, rašyti, kad platinat draudžiama visame forume. Radus panašių pasiūlymų kaip pirkti/parduoti, nariui skiriamas įspėjimas.
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif

Pasidalinsiu ir aš savo įspūdžiais bigsmile.gif

Naudoju :

Skystą muilą
Sonya odos šveitiklį, giliai drėkinantį kremą, maitinamąjį serumą
Fleur de Jouvence drėkinamąjį toniką, kontūrinės kaukės miltelius ir aktyviklį iš kurių išeina labai gera kaukė.
Na ir pastą, dezodorantą, lūpų pieštuką
Žiemą, nepamainomas kremas einant į lauką - su bičių pikiu.
Šildomasis losjonas taipogi patinka, ypač jo kvapas smile.gif
Viskuo esu labai patenkinta 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MAVa: 26 lapkričio 2011 - 21:47

 i 
Forume draudžiama ieškot platinančių kosmetiką konsultančių.
Atsakyti
bigsmile.gif išbandžiau tik neseniai skystą muilą. Nu daiktas nerealus. savo kūdikį tik juo prausiu, jokių kitų prausiklių nenaudoju. Suuuper. Kur aš anksčiau buvau doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dainulle @ 2011 12 06, 15:55)
bigsmile.gif išbandžiau tik neseniai skystą muilą. Nu daiktas nerealus. savo kūdikį tik juo prausiu, jokių kitų prausiklių nenaudoju. Suuuper. Kur aš anksčiau buvau  doh.gif  lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif aš jo bučiau gal ir nepirkusi, jei ne pabuvojimas grožio vakarėlyje, kur daug ką išbandžiau, tuomet ir sužavėjo šis muilas thumbup.gif
Kai plaunu plaukus tai ir į šampūną įsimaišau, super bigsmile.gif

O avokadų muilą bandėte? Aš dar ne, bet giria ir jį, nespėjau daugiau dovanoms užsisakyti, iššlavė tiesiog blink.gif Gerai bent kad keletą buvau ankščiau paėmusi, tai bent apžiūrėjau, kvapas super bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(MAVa @ 2011 12 10, 17:04)
drinks_cheers.gif  aš jo bučiau gal ir nepirkusi, jei ne pabuvojimas grožio vakarėlyje, kur daug ką išbandžiau, tuomet ir sužavėjo šis muilas thumbup.gif
Kai plaunu plaukus tai ir į šampūną įsimaišau, super bigsmile.gif

O avokadų muilą bandėte? Aš dar ne, bet giria ir jį, nespėjau daugiau dovanoms užsisakyti, iššlavė tiesiog blink.gif Gerai bent kad keletą buvau ankščiau paėmusi, tai bent apžiūrėjau, kvapas super bigsmile.gif

bandėm ir avokadų muilą - nu super daiktas. Pvz. kai vyrai, daug dirbantys ir rankų oda skilinėja, tai jis labai tinka. O kvepia kaip - išsilydyti galima wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos. Kosmetika, tiek sveikatos priemones manes dar nenuvyle. Kazkoks atradimas foreveris. Ziauriai dziaugiuosi, nes issisprende daug problemu susijusiu tiek su oda, tiek su visu organizmu.
Atsakyti
man kilo klausimas.Daug kur yra akcentuojamas siu produktu ekologiskumas ir naturalumas, taciau apsilankius internetineje svetaineje , kremu sudetyse yra iverdinta parabenu ir kitu kenksmingu medziagu.Tai kaip yra is tikruju?
Atsakyti
QUOTE(1ndriai @ 2012 01 21, 18:47)
man kilo klausimas.Daug kur yra akcentuojamas siu produktu ekologiskumas ir naturalumas, taciau apsilankius internetineje svetaineje , kremu sudetyse yra iverdinta parabenu ir kitu kenksmingu medziagu.Tai kaip yra is tikruju?

4u.gif produktai natūralūs, bet nėra visiškai ekologiški. Yra MINIMALUS kiekis tų konservantų, nes kitaip produktai gestų labai greitai... Tiesiog, palyginkite kremukų sudėtis, perkamų parduotuvėse su FLP ir pamatysite, kad pvz visokie parabenai FLP yra sąrašo gale. Vadinas, procentaliai jų mažiausiai yra. Ir kompanija pastoviai dirba link to, kad produktuose būtų kuo mažiau kenksmingų priedų.

Ar atsakiau į klausimą? wink.gif
Atsakyti