Įkraunama...
Įkraunama...

Forever Living kosmetika

Mergaitės, kaip tas dezodorantas, ar tikrai veiksmingas? man reikia natūralaus, nemažai bandžiau, bet tik vienas padėjo ,kurio jau neberandu pirkti, pasirodė kad šio Aloe sudėtis panaši, ar jis laiko visą dieną? 4u.gif


 i 
Skelbimai forume draudžiami.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 27 vasario 2011 - 16:27
QUOTE(Estela_ @ 2011 02 27, 15:13)
Mergaitės, kaip tas dezodorantas, ar tikrai veiksmingas? man reikia natūralaus, nemažai bandžiau, bet tik vienas padėjo ,kurio jau neberandu pirkti, pasirodė kad šio Aloe sudėtis panaši, ar jis laiko visą dieną?  4u.gif

Skelbimai forume draudžiami.

Sveiki,tai,tubūt,vienintelis produktas,kuris neprigijo pagal paskirtį,tai juo tepu blauzdas ir kitas vietas po depiliacijos blush2.gif
Atsakyti
man ir mano vyrui tinka,o va draugei taip pat neprigijo g.gif .Matyt čia dar nuo prakaitavimo priklauso ir pačio organizmo 4u.gif
Atsakyti
Dezodoranto pristatyme konsultantė perspėjo, kad iki mėnesio gali būti prasti rezultatai: padidintas prakaitavimas, prastas dezodoranto aktyvumas. Dezodoranto sudėtyje nėra aliuminio, kuris, kaip skelbiama medikų, didina vėžinių susirgimų riziką ir, deja, tūno mūsų kituose. Tai va, ir reikia laiko, kad išsivalytų organizmas nuo tokių dalykų ir prisitaikytų kitos kartos priemonių poveikiui.
Kiek teko girdėti, ne visuomet atsakingai dirbama, neperspėjama, antra vertus, ilgą laiką naudoję grubesnes priemones, nesitikėkime momentinių rezultatų iš subtilesnės sudėties produktų, o jau juo labiau neskleiskime išvadų iš trumpo naudojimo.
Atsakyti
QUOTE(bite @ 2011 03 13, 16:31)
Dezodoranto pristatyme konsultantė perspėjo, kad iki mėnesio gali būti prasti rezultatai: padidintas prakaitavimas, prastas dezodoranto aktyvumas. Dezodoranto sudėtyje nėra aliuminio, kuris, kaip skelbiama medikų, didina vėžinių susirgimų riziką ir, deja, tūno mūsų kituose. Tai va, ir reikia laiko, kad išsivalytų organizmas nuo tokių dalykų ir prisitaikytų kitos kartos priemonių poveikiui.
Kiek teko girdėti, ne visuomet atsakingai dirbama, neperspėjama, antra vertus, ilgą laiką naudoję grubesnes priemones, nesitikėkime momentinių rezultatų iš subtilesnės sudėties produktų, o jau juo labiau neskleiskime išvadų iš trumpo naudojimo.

Sveki,čia tikrai ne tikslinės išvados,o tiesiog nuomonės išsakymas mirksiukas.gif.Naudojau jį tikrai daugiau nėi mėnesį,su produkcija esu neblogai susipažinus,žinau kas ir kaip,bet,nu neprigijo schmoll.gif Matyt,esu perdaug "užsiteršus" ir man tektų "valytis"žymiai ilgiau,tik bėda,pritrūkau kantrybės blush2.gif Džiaugiuos labai už tuos,kuriems jisai tiko thumbup.gif
Atsakyti
aš manau ,jei jau neprigijo tai nera reikalo ir kankintis,kaip jau sakiau,visi organizmai idividualūs,kas vienam tinka kitam gal ir ne mirksiukas.gif
o produkcija tai tikrai gera,daug ką esam išbandę ir toliau bandom thumbup.gif
Atsakyti
Be abejonės, viskas labai individualu.
Mintis išsakiau, nes dažniausiai susiduriama su informacijos stoka. Jei čia buvo kitaip, vadinasi, teks atrasti savą priemonę... wink.gif
Atsakyti
Nerandu FLP skelbimų skyrelio, jei toks vis tik yra - nukreipkit prašau. Dėkinga 4u.gif
Atsakyti
Sveiki. Gal yra naudojusių Forever Active HA? Kokie būtų atsiliepimai? Ar padeda plaukams?
Atsakyti
QUOTE(Vaidilutė 67 @ 2011 03 19, 15:33)
Sveiki. Gal yra naudojusių Forever Active HA? Kokie būtų atsiliepimai? Ar padeda plaukams?

mano mama gėrė HA kartu su Freedom sultims sąnarių skausmams mažinti,tai galiu pasakyti jog tikrai padėjo,skausmas žymiai sumažėjo,bet va dėl plaukų-tai nepastebėjo pagerėjimo.
plaukams reik ilgesni laiką gert,o ji sugerė HA vieną pakuotę,o va sulčių tai penkis buteliukus
plaukams galite pabandyti MSM geli,juo reikia įtrinti šaknis plaukų prieš plovimą,sustiprina plaukus ir mažina slinkimą.
Atsakyti
Sveikos, gal kas bandete kremus aloe? kaip jie? man ypac aktualu drekinantis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Camana @ 2011 03 28, 14:55)
Sveikos, gal kas bandete kremus aloe? kaip jie? man ypac aktualu drekinantis 4u.gif



Labukas,

Mes neseniai tapome distributoriais forever .... bigsmile.gif
Super -labai dziaugiuosi ka naudojame niekas dar nenuvyle ....
Okremukas drekinantis as naudojui veideliui -niu super man labai tinka ir patinka !!!!!!

Atsakyti