Įkraunama...
Įkraunama...

Forever Living kosmetika

QUOTE(Alvydė @ 2011 02 04, 10:32)
o kas nepatiko?

ar manote, kad kaina geriems produktams yra per didelė?



Pastą, sakykim taip, užskaitau. Nematau didelių minusų. Bet ir pliusų, lyginant su įprastom pardutuvinėm, nematau. Nu pasta ir pasta, nieko ypatingo g.gif Nustebau išgirdus, kad ji kainuoja 16 lt. Man tą patį efektą duoda pastos už 6 lt

Gelis su alijošium man nieko nedarė, jaučiau keistą lipnumą ir tiek. Savaitei buvau atidėjus savo naktinį kremą ir vietoj jo naudojus šitą gelį, tai tik išsausėjo oda.

Kremas su propoliu pasirodė kaip guminis, nemalonios konsistencijos, neįsigeriantis. Draugė (kuri platina šią kosmetiką ir kuri davė man daugybę mėginėlių ax.gif ) sakė, kad jis skirtas pasitepti prieš einant į lauką per šalčius. Taigi kuriam laikui pakeičiau juo savo dieninį kremą. Vienas minusas - neįmanoma ant viršaus tepti makiažo biggrin.gif Antras minusas - jaučiasi nemaloni plėvelė.

Šildantis kremas - neradau kur pritaikyti, kol draugė patarė patepti nosį esant slogai. Tepiau, graužė akis ir tiek. Yra panašaus poveikio specialūs balzamai nuo slogos (ir ne tik), tai jie veikia kur kas efektyviau.

Balzamas plaukams - jokio poveikio, lyg nebūčiau nieko tepus. Paprastai iš balzamo aš tikiuosi, kad jis minkštins, švelnins, glotnis plaukus ir palengvins iššukavimą.

Dėl kainos. Pasta verta 4 - 6 lt. Kitų bandytų produktų neimčiau ir dykai. Sprendžiant iš jų sudėties - jie neverti savo kainos cool.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2011 02 04, 10:55)

jums ne visai pilną info suteikė, kaip naudoti produktus. Jau gelis tikrai netinka naudoti vietoj naktinio kremo. Jis yra lipnus, tas tiesa. Man jis nepakeičiamas nuo sumušimų, įbrėžimų, nudeginimų ir pan. traumų. jei yra po ranka, kai kas nors nutinka, nebūna nei mėlynių, nei panačių dalykų. va vieną dien ąnusideginau ranką- pasitepiau kelėta kartų, ir eni pūslės nei neiko, tik raudona ta vieta liko.pabandykite panaudoti tokiems dalykams, jei dar neišmetėte. bigsmile.gif
del priemonių plaukams- man jos irgi nepatiko, jau rašiau anksčiau.
Pasta- pagrindinis privalumas- ji neturi fluoro, kurio mūsų oragnizmuose yra su kaupu ir per daug. man pvz. pradėjus naudoti, susitvarkė dantenos.

Šildantis losjonas- taip, slogai neblogai, tik graužia pakankamai stipriai. šiaip jis prie nugaros uždegimų tinka, ar skaudant nugarai. turint su sąnariais problemų, tas vietas patepti. bigsmile.gif

Atsakyti
QUOTE(Alvydė @ 2011 02 04, 11:15)
jums ne visai  pilną info suteikė, kaip naudoti produktus. Jau gelis tikrai netinka naudoti vietoj naktinio kremo. Jis yra lipnus, tas tiesa.

aaa, na bent alijošiaus gelį bandysiu panaudot pagal paskirtį, ačiū smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2011 02 04, 11:33)
aaa, na bent alijošiaus gelį bandysiu panaudot pagal paskirtį, ačiū  smile.gif  4u.gif

thumbup.gif šaunu, kad nors truputį padėjau. kaip aš sakau- jei yra mažų vaikų, tai gelį visad reik turėt po ranka. ir guzų mažiau, ir mėlynių beveik nesimato bigsmile.gif
Atsakyti
labai atsiprašysiu,bet taip pat noriu kai ką pasakyti,gelį mes naudojame prie visų minetų atvejų plius dar kai paūmėja gemarojus ir kai skauda venas,vyras pasitepa ir iškėlęs kojas 15min paguli,sako,kad skausmą jam nuima.O aš dar retkarčiais ji panaudoju kaip kaukę,tiesiog užtepu nakčiai ir palieku,ryte lieka nusiplauti.Veidas žymiai skaistesnis buna.
Kremą su bičiu pikiu naudoju žiemą vedant vaikus į lauką,patepu veidukus.
Jei sausos alkunes,koju padai,taip pat labai gerai pasitepti.
Sūneliui buna kad papraikaituoja kojytes,parausta tarpupirščiai,tuomet nakčiai patepu šiuo kremuku.
Taip pat kremas su bičiu pikiu tinka naikinti karpoms,reikia per dieną tepti 3-4 kartus karpą,taip apie trys savaites,karpos dingsta.
Atsiradus puslelynei ar dygstant miežiui-tepti kelis kartus per dieną.
Na o dantų pasta valomes dantukus visa šeima,bei kai mažuosius užpuole stomatitas taip pat ja panaudojau.
ka paminėjau,viskas išbandyta mano šeimos ir giminaičių bei draugų.

produktai tikrai yra geri,tik gal žinių kaip juos naudoti truksta.
Atsakyti
Sveiki,kilstelsiu temukę viršun 4u.gif
Šildantis losjonas man pagelbėjo,kai stipriai kosėjau,buvo padidėję limfmazgiai,pasitepiau krūtinę nakčiai-žymiai ramiau išmiegojau,o kai tepiau kaklą,tai ir alsuot lengviau buvo,nes garuojantys eteriniai aliejukai atvėrė nosies ertmės takus.Kvapas tai specifinis,bet,kai sergi,galima su juo tam kartui susigyvent biggrin.gif Raminamasis purškalas laaabai pagelbėjo,kada skaudėjo gerklė ir net skaudžiai buvo ryti,tokia visa lyg švitrinio popierium patrinta,o papurkšdavau po porą,trejetą kartų tiesiai į gerklas ir vualia,švitrumas dingsta,ryti lengvėja,o skausmas slopsta,tai išbandyta.Viskam reikalinga kantrybė ir išlaukimas pagerėjimo smile.gif Dantų pasta turi ir gydomąjį poveikį.Turiu kaimynę,kuriai kraujuodavo dantenos,problema nėra labai daug pažengus,bet va,plauna ja ir džiaugiasi,liovėsi kraujavimas,o burnoje buvusios žaizdelės užsitraukė bigsmile.gif .Su šeima naudojom papildus su vitaminu C ir česnaką su čiobreliu,tai taip ir nesirgom šią žiemą tfu tfu tfu tongue.gif Man tai tinka ir patinka,o dėl kainos,tai,kaip pažiūrėjus,jei į produktą yra sudėta savęs verti ingridientai,tai,manau,pigiai jie ir nekainuos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mussyte @ 2011 02 20, 11:31)
Raminamasis purškalas laaabai pagelbėjo,kada skaudėjo gerklė ir net skaudžiai buvo ryti,tokia visa lyg švitrinio popierium patrinta,o papurkšdavau po porą,trejetą kartų tiesiai į gerklas ir vualia,švitrumas dingsta,ryti lengvėja,o skausmas slopsta,tai išbandyta.Viskam reikalinga kantrybė ir išlaukimas pagerėjimo smile.gif


Jį galima naudoti ir kai sloga yra. išbandyta bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Alvydė @ 2011 02 20, 19:53)
Jį galima naudoti ir kai sloga yra. išbandyta  bigsmile.gif

Sveiki,šiuo metu šio purškalo neturiu,o sakykite,ar negraužia nosies gleivinės,ar galėčiau 3 metų vaikučiui įlašint?
Atsakyti
QUOTE(Mussyte @ 2011 02 21, 09:59)
Sveiki,šiuo metu šio purškalo neturiu,o sakykite,ar negraužia nosies gleivinės,ar galėčiau 3 metų vaikučiui įlašint?

šiek tiek graužia, bet maniškis 5 m. moka pakentėt bigsmile.gif
jis pakankamai aštrus, bet labai ramina nosies gleivinę ir greičiau praeina sloga.
Atsakyti
QUOTE(Alvydė @ 2011 02 21, 11:30)
šiek tiek graužia, bet maniškis 5 m. moka pakentėt  bigsmile.gif
jis pakankamai aštrus, bet labai ramina nosies gleivinę ir greičiau praeina sloga.


losjono negalima naudoti i vidu. To nerekomenduoja ir gamintojas, paskaitykite sudeti, juk ten yra parabenu ir visokiu kitokiu dalyku. Naudokit pagal paskirti, kaip nurodo gamintojas.
Atsakyti
QUOTE(wsin @ 2011 02 23, 22:29)
losjono negalima naudoti i vidu. To nerekomenduoja ir gamintojas, paskaitykite sudeti, juk ten yra parabenu ir visokiu kitokiu dalyku. Naudokit pagal paskirti, kaip nurodo gamintojas.

okur tų parabenų nėra ? biggrin.gif ir jo nugurkti nereikia, ir gerti taip pat .
visa bėda, kad ne viskas ką ir kaip reikia vartot yra surašyta .
Neperšu minties, kad reikia visiems taip naudoti. paklause - atsakiau.
nes žianu, kad tikrai nekenkia ir tik padeda. bigsmile.gif








Atsakyti
QUOTE(Alvydė @ 2011 02 23, 23:31)
okur tų parabenų nėra ?  biggrin.gif  ir jo nugurkti nereikia, ir gerti taip pat .
visa bėda, kad ne viskas ką ir kaip reikia vartot yra surašyta .
Neperšu minties, kad reikia visiems taip naudoti. paklause -  atsakiau.
nes žianu, kad tikrai nekenkia ir tik padeda.  bigsmile.gif


Aš sutinku biggrin.gif
Atsakyti