Įkraunama...
Įkraunama...

Forever Living kosmetika

As ir neseniai uzsemiau aloe smile.gif nors apie ja seniai zinojau, man tai viskas patinka, ypac tas sildantis losjonas, gerai kai nugara nusalu tongue.gif lupu balzamai tai pasaka, ypac kam pusleline, teta nkaip kitaip jos neuzsigydo tik siais balzamais, is jos ir suzn apie aloe
Atsakyti
QUOTE(lissie @ 2010 12 07, 14:46)
Aš išbandžiau šampūną ir kondicionierių tiesiog nuostabūs! Dar labai patinka lūpų balzamas, padeda net kai pūslelinė užpuola  smile.gif

man nuo sampuno ir kondicionieriaus atsirado pleiskanos. tokie brnagūs ir tokie š..
Atsakyti
ar nebandete grazinti,per 30 dienu galima grazinti,jei produktas jums netiko.
Atsakyti
QUOTE(Jolare @ 2011 01 19, 09:41)
man nuo sampuno ir kondicionieriaus atsirado pleiskanos. tokie brnagūs ir tokie š..


šampūnas ir man nepatiko. pasidomėkit grąžinimo galimybe,. tikrai galima.
Atsakyti
QUOTE(Jolare @ 2011 01 19, 08:41)
man nuo sampuno ir kondicionieriaus atsirado pleiskanos. tokie brnagūs ir tokie š..


Sveiki,aš neskubėčiau kategoriškai kaltint šampūno,nes jis galėjo būti vienas iš paskutinių komponentų,kuris padėjo "sukelt"pleiskanas.Tai turėtų būti galvos apsivalymo nuo pleiskanų pradžia.Kadangi alijošius turi didelę drėkinamąją galią,tai jisai tas pleiskanas stipriai drėkino,jos atšoko nuo galvos odos,ko pasekoje susidaro įspūdis,kad jų žymiai pagausėjo,tai laikinas dalykas,atšokusios pleiskanos per kurį tai laikotarpį išsiplauna negrįžtamai,reikia tik šiek tiek kantrybės mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mussyte @ 2011 02 01, 14:02)
Sveiki,aš neskubėčiau kategoriškai kaltint šampūno,nes jis galėjo būti vienas iš paskutinių komponentų,kuris padėjo "sukelt"pleiskanas.Tai turėtų būti galvos apsivalymo nuo pleiskanų pradžia.Kadangi alijošius turi didelę drėkinamąją galią,tai jisai tas pleiskanas stipriai drėkino,jos atšoko nuo galvos odos,ko pasekoje susidaro įspūdis,kad jų žymiai pagausėjo,tai laikinas dalykas,atšokusios pleiskanos per kurį tai laikotarpį išsiplauna negrįžtamai,reikia tik šiek tiek kantrybės mirksiukas.gif


Šiaip prie šito šmapūno tikrai reikia priprasti. na aš buvau iš tų, kuriai vistiek netiko. Plesikanų neatsirado, bet plaukai visai prarado žvilgesį, kieti patapo ir t.t. teko atsisakyt. Iš tiesų negali kiekvienam žmogui tikti ir patikti, tai yra normalu. ax.gif
Atsakyti
šampuna reikia naudoti su kondicionierium,jei naudojate tik šampuna tai ir plaukai šiurkštūs būna,o jei jau ilgi tai blogai ir šukuojasi.
Atsakyti
Abu naudojau. Ir šampūną, ir kondicionierių. Netiko. smile.gif Ką padarysi..
Atsakyti
QUOTE(okse0711 @ 2011 02 01, 19:23)
šampuna reikia naudoti su kondicionierium,jei naudojate tik šampuna tai ir plaukai šiurkštūs būna,o jei jau ilgi tai blogai ir šukuojasi.


Naudojau kartu
Atsakyti
Na ir taip buna verysad.gif ,ka padarysi,bet manau,lentynoje nereik laikyti,o grazinti
Atsakyti
Bandžiau dantų pastą, alijošiaus gelį, kremą su propoliu, šildantį kremą, plaukų balzamą - nepatiko niekas. Kai vėliau sužinojau, kokia šių priemonių kaina - išvis išsižiojau blink.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2011 02 04, 09:47)
Bandžiau dantų pastą, alijošiaus gelį, kremą su propoliu, šildantį kremą, plaukų balzamą - nepatiko niekas. Kai vėliau sužinojau, kokia šių priemonių kaina - išvis išsižiojau  blink.gif


o kas nepatiko? ar manote, kad kaina geriems produktams yra per didelė?
pasta tai yra nereali. Naudoju jau kokie 4metai, ir kitos geresnes nesu radusi, aišku ir neieškau, ne snėra poreikio. Tik jei kur nors nuvykus nebūnu pasiėmusi savos, tai dantys būna kaip nevalyti.
NA aišku, kiekvienam savo bigsmile.gif
Atsakyti