Įkraunama...
Įkraunama...

Forever Living kosmetika

Na, parduotuvinės tai man nelbai.... Va vaistinėj buvau tokią užmačius Arthrodont. Tikrai stipri, bet ir kaina panaši kaip šios pastos iš Forever.
Bet apskritai, apie šią kompaniją, jei nekalbant tik apie pastą, tai man daug produktų atrodo verti dėmesio ir dar daugelį norėčiau išbandyti.. Apie pačią produkciją pasakyčiau, kad ji ne tik kad kokybiška, man ji komfortiška. Dėl to ir kaina parodo, kad daiktas ne prastas., Pati jau pradedu išaugti iš to amžiaus, kad viską gauti kuo pigiau. .. Tas pigumas iškeliauja į šiukšliadėžę...
čia tik mano nuomonė...
Atsakyti
QUOTE(Jolare @ 2010 09 25, 09:20)
Nesenai įvyko ir mano pažintis su Forever living...
Bandžiau natūralias alijošiaus sultis - poveikį pajutau tik po 3 savaičių. Baigus pakuotę, įsigijau alavijo sultis su uogom (spanguolėm). Drauge su juo vartoju antioksidantų šaltinį. Man poevikis nerealus..
Naudoju kremą su propoliu - nuostabus ! Išnaikino spuogus, maloniai kvepia. Aš net vakare guldamasi miegot, nesulaukiu, kada bus rytas ir galėsiu užsitept to kremo..Toks malonus pojūtis...


Siandien pradedu ir as. smile.gif
Idomu, koki poveiki pajutote po alijosiaus sulciu? 4u.gif As pradedu su alaviju ir uogu nektaru, nezinau ko tiketis, pries tai vartojau vitaminus, tai idomu ar pajausiu kazka. Taip pat labai noreciau veliau isbandyti antioksidantu saltini.
Sakykite, kuris cia tas kremas su propoliu? 4u.gif
Gal kas daudojate Alpha-E Factor, butu idomus atsiliepimai? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žemyna_mėlynakė: 01 spalio 2010 - 12:29
Tai alavijų uogų nektaras su uogom, tas pats kaip alavijų sultys, tik šiose dar yra spanguolių ir obuolių sulčių. Man asmeniškai šios patinka labiau dėl skonio. Natūralios kaip beskonės. Dėl poveikio - tai man pačiai atsirado daugiau jėgų ir atstojo visokie peršalimai ir herper virusai. Nes jau buvo laikas kai ant lūpų jie neišnykdavo, ir stomatitas kibo. Na žodžiu, jau visai išklerus buvau ... O tos sultys patiko, nes jos kitokios nei vitaminai kapsulytėm... Jos tiesiog kitokios.. Kai pradėjau vartot, tai irgi labai kiekvieną dieną sekiau, na kas gi bus?? Na ir kažką pajutau tik po kurio laiko. Tas pojūtis ir dabar dar tęsiasi smile.gif
Na o dėl antooksidantų šaltinio, tai jau kas gali leisti sau. Nes kaina pagal keikį didoka. Buvau nusipirkus, bet taupydama gėriau. Labai skanus. Ten granatai, dar kažkokios sultys. Iš manęs vaikas vis prašydavo. tai vaikui su žuvų taukais dar duodavau to antioksidantų šaltinio. Po truputį, po šaukštą didesniam, ir mažiukui po šaukštelį nepilną. Jokių alergijų, nei viduriavimo nebuvo. O vat nuo alavijų sulčių, gali pirmom dienom dažniau į tuliką varinėt, nes paskaičiau, kad alavijas turi apvalomojo poveikio. Youtube radau tokį filmuką, kad nuo apsinešusių sienelių nusineša su savim visokį Š.. ir riebalus paverčia energija.

O tas propolio kremas, tai apskritai fainas kremukas. Jo sudėtyje nėra vandens, jį galima ir žiemą tept. Na nerealus dalykus, pradedant kvapu, baigiant poveikiu.

Man ta Forever produkcija paliko gilų įspūdį. Ieškojau info apie šią produkciją po užsieninius saitus. Tai jie paplitę visam pasauly: Vokietijoj, Australijoj, Belgijoj, Bulgarijoj, Latvijoj, Lenkijoj, Rusijoj, Švedijoj, Turkijoj, Kinijoj, Danijoj, Italijoj ir dar daug kur. Aš per google paveiksliukus uzrasydavau aloe vera ir ismesdavo daugelio saliu aprasymus... Pagal kainas, tai gaunasi panasiai kaip LT. Net brangiau, nes uz siuntima moketi reikia..
Papildyta:
Alpha-E Factor tai nebandziau, pagal aprasyma, tai jau labai fainas. As esu bandzius seruma. Vakare pavalius makiaza, ar tiesiog, pasilepinus vonia, kai oda isilus, patepi tuo serumu, tai jis toks labai skvarbus. Suaktyvina kraujotaka. Del problemines veido odos - tai ziurint kokios problemos.. Pas mane tik spuogiukai laikas nuo laikas atsirasdavo ir siaip oda papilkejus buvo, tai tas propolio kremas jau po keliu tepimu pagelbejo..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolare: 09 spalio 2010 - 12:11
Jau pajutau poveiki sulciu, savijauta nuostabi, jauciuosi zvaliai visa diena, susitvarke virskinimo bei moteriskos problemos, tikrai labai patenkinta esu. Baigusi sultis ir suvartojusi siuos http://www.forever.l...biciu-pienelis/ uzsisakysiu antioksidantu saltini, bus ziemai stiprybes saltinis. smile.gif
Aciu, kad pasidalinote patirtimi. 4u.gif
Atsakyti
aš taip pat esu begalo patenkintą produktais,ir sultimis ir tepaliukais.ypač labai padeda nuo spuogiukų MSM gelis
Atsakyti
QUOTE(Vijolia @ 2008 10 22, 20:28)
Na kad tai NUODAS, tai jau as nelinkusi taip teigti. Vis gi, didziule kompanija 150metu... Tiesiog sparnai nuo ju neuzaugs ir nepradesi skraidyti, kaip is reklamos pamanyti galima  cool.gif



QUOTE(jurgeleuogele @ 2008 10 24, 23:31)
Logiskai mastant,kad ir kas ten butu,imone negyvuotu jau 30metu.,ir su pastoviai didejanciais pardavimais.(Duomenys ju tinklalapyje.)Kad  jie veiksmingi tai aisku ir kainos prienamos.Nesu girdejus,neigiamu atsiliepimu.



PERSKAICIUS ABU PASISAKYMUS ISKILO KLAUSIMAS biggrin.gif TAI KIEK METU SITA FIRMA GYVUOJA???????????????????????????
Atsakyti
QUOTE(samrasa3 @ 2010 11 26, 21:22)
PERSKAICIUS ABU PASISAKYMUS ISKILO KLAUSIMAS  biggrin.gif TAI KIEK METU SITA FIRMA GYVUOJA???????????????????????????


Gal buvo noreta pasakyti,kad ši kompanija jau žinoma 150 šalių g.gif
Atsakyti
Forever Living Products būstinė Fynikse,Arizonos valstijoje,JAV,įstegta 1978m.Lietuvoje būstinė Vilniuje įsteigta 2003 metais.
Atsakyti
Gal kuri esate bandžiusi produktus skirtus lieknėjimui arba stangrinamąjį kremą? smile.gif Būtų įdomūs atsiliepimai apie juos 4u.gif
Atsakyti
stangrinamąjį kremą bandžiusi mano draugė,liko labai patenkinta,sumažėjo apimtys.bet viską reikia daryti butent pagal aprašymą.
Atsakyti
Aš išbandžiau šampūną ir kondicionierių tiesiog nuostabūs! Dar labai patinka lūpų balzamas, padeda net kai pūslelinė užpuola smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kamelytia @ 2010 11 30, 20:45)
Gal kuri esate bandžiusi produktus skirtus lieknėjimui arba stangrinamąjį kremą?  smile.gif  Būtų įdomūs atsiliepimai apie juos  4u.gif


Sveiki,bandžiau papildus su Garsinia plius gėriau geltonas sultis,man labai padęjo numest svorio,nes mažiau norėjosi valgyti,kartais prisimindavau,kad dar tebesu nevalgius.Per porą savaičių pamečiau 5kg.Su geltonom sultim rezultatas akivaizdesnis,tik jos man nelabai patiko,bet niekis tongue.gif Dabar šį reikaliuką esu užleidus,bet planuose būtinai kartosiu šį derinį.Dėl sveikatos,del kūno lengvumo,dėl puikesnės savijautos aplamai biggrin.gif
Atsakyti