Įkraunama...
Įkraunama...

Forever Living kosmetika

QUOTE(tiutia_007 @ 2009 10 18, 14:10)
Sveiki 4u.gif

Nusipirkau ir aš visų labai išgirtą "ALOE" dezodorantą ir nežinau ką pasakyti, ar nusivilti, ar ką gero pasakyti... verysad.gif Atrodo natūralus dezodorantas, kažkaip reikia pradėt natūraliau gyvent, bet... Tepa rūbus gausiai suprakaitavus, ką tada daryti? cry.gif Taip tikėjausi, kad pagaliau radau SAVO priemonę...

tepa prakaitas ar nuo dezodoranto kokios demes atsirado? g.gif
Atsakyti
QUOTE(TeQuiLa @ 2009 10 18, 16:44)
tepa prakaitas  ar nuo dezodoranto kokios demes atsirado?  g.gif


As naudoju ji jau pora men. Tikrai negaliu pasakyti kas tepa. Buvo gal pora kart stiprersnis prakaitavimas bet rubu tikrai neistepe. Ir pastebejau kad ji naudodama as maziau prakaituoju, o kvapo tikrai nera jokio blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(TeQuiLa @ 2009 10 18, 17:44)
tepa prakaitas  ar nuo dezodoranto kokios demes atsirado?  g.gif

Galiu tiesiog palyginti smile.gif Turėjau purškiamą dezodorantą "THAI" ir niekad, kad ir kaip gausiai suprakaituočiau ant rūbų dėmių nerasdavau, bet man jo kvapas toks specifinis, noris kažko malonesnio ir švelnesnio tai išmėginau "ALOE" pieštukinį dezodorantą, kai neprakaituoju jis man netepa, bet tik suprakaituoju, iškart dėmės ir ryškios, nors pats dezodorantas bespalvis, nesitikėjau, bet dabar tikrai nekaip atrodo mano baltinukų pažastys, vienintelis iš tiek daug mėgintų "THAI" man tikdavo, bet kvapo tiesiog negaliu aš jo... Kas čia galėtų būti, kaip dabar elgtis? Turiu jį 4 dienas jau, bet tepa ir viskas, nes tikrai gausiai prakaituoju... doh.gif Kokie pliusai būtų, kad galėčiau grąžinti prekę? verysad.gif Ar atgaučiau savo 24 Lt ar dar primokėti kažką reikėtų, patarkit verysad.gif
Atsakyti
keista kazkaip, as si dezodorantra naudoju jau kokius 7 metus ir nieko man jis netepa.. ir mama mano ir brolis toki pati turi ir jiems irgi netepa.. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(sher @ 2009 10 19, 21:35)
keista kazkaip, as si dezodorantra naudoju jau kokius 7 metus ir nieko man jis netepa.. ir mama mano ir brolis toki pati turi ir jiems irgi netepa..  blink.gif

Gal tiesiog niekad neturėjote problemų su gausiu prakaitavimu ir nuo daugelio dezodarantų atsirandančiu tepimo rūbų... g.gif
Atsakyti
su gausiu prakaitavimu problemu esu turejusi, bet vis tiek netepe jis man tuo metu.. pries kelis metus si problema susitvarke man, del tokio prakaitavimo pasirodo skydliauke buvo kalta, netvarkoje buvo, kai susitvarkiau tai ir prakaitavimas susinormalizavo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sher @ 2009 10 20, 08:11)
su gausiu prakaitavimu problemu esu turejusi, bet vis tiek netepe jis man tuo metu.. pries kelis metus si problema susitvarke man, del tokio prakaitavimo pasirodo skydliauke buvo kalta, netvarkoje buvo, kai susitvarkiau tai ir prakaitavimas susinormalizavo  4u.gif

Ar esate mėginusi grąžinti prekę, ar man apsimokėtų grąžinti prekę, ar susigrąžinčiau pinigėlius? g.gif
Atsakyti
QUOTE(tiutia_007 @ 2009 10 20, 13:04)
Ar esate mėginusi grąžinti prekę, ar man apsimokėtų grąžinti prekę, ar susigrąžinčiau pinigėlius? g.gif

oi nesu, net nezinau kaip ten yra su grazinimu, kazkaip neteko nieko grazint..
Atsakyti
QUOTE(sher @ 2009 10 20, 18:28)
oi nesu, net nezinau kaip ten yra su grazinimu, kazkaip neteko nieko grazint..

Laukiu tada visų merginų patarimo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(tiutia_007 @ 2009 10 20, 20:27)
Laukiu tada visų merginų patarimo verysad.gif


Tai is k pirkai ir turetu paaiskinti kaip tai daroma.
Atsakyti
Galiu pasidalinti ir as savo patirtim.
Buvau naivi ir tikejau, kad tai ekologiska sertifikuotua ir bla bla produkcija. Kol nepradejau dometis giliau. Paziurekit merginos etiketes, kokia sudetis, kraupu darosi ir man jau nesvarbu kad tas alijosius yra sertifikuotas doh.gif
Paziurekit i savo produktu etiketes ir paskui paskaitykit cia http://www.sanga.lt/index.php?cid=250 Tiesiog apgaudineja ir tiek doh.gif
Atsakyti
QUOTE(wilike @ 2009 12 11, 14:49)
Galiu pasidalinti ir as savo patirtim.
Buvau naivi ir tikejau, kad tai ekologiska sertifikuotua ir bla bla produkcija. Kol nepradejau dometis giliau. Paziurekit merginos etiketes, kokia sudetis, kraupu darosi ir man jau nesvarbu kad tas alijosius yra sertifikuotas  doh.gif 
Paziurekit i  savo produktu etiketes ir paskui paskaitykit cia http://www.sanga.lt/index.php?cid=250 Tiesiog apgaudineja ir tiek  doh.gif

Cituoju modeliatorius:

"Tema sutvarkyta. Spaminės žinutės ištrintos. Temoje diskutuojame apie priemones, ne platintojų darbą. Apie kremų sudėtį, jų kenksmingumą, natūralumą, ekologiškumą rašyti renkamės čiawink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Ligitukas_: 11 gruodžio 2009 - 14:28