Įkraunama...
Įkraunama...

Forever Living kosmetika

is sitos kosmetikos turiu antiperspiranta pazastims bet man buna irgi pazastys slapios,bet kiek man aiskino kad jis apsaugo nuo blogo prakaito kvapo ir neuzkemsa poru todel ir slapios buna pazastys,bet manau toki yra geriau naudoti kad paskui neatsirastu guzeliu pazastyse,dar turiu vazelina lupoms taip pat esu labai patenkinta thumbup.gif geresnio dar neteko naudoti,dar turiu krema su biciu pikiu,mano oda misri tai jis man super geras thumbup.gif ,dar labai geras toks purskiantis losjonas,labai man gerai nuramina sudirgusia oda po depiliacijos thumbup.gif dar turiu aloe vera geli irgi labai super kai isdygsta koks spuogas ar siaip kaip buna kokia elergija,yra ju puslapis ir lietuviu kalba

http://distrib.forev...amp;language=lt
Atsakyti
Noriu, kad zinotumet apie daugelio mamyciu pamegta dezodoranta. JO SUDETIS: propilenglikolis, vanduo, natrio stearatas, alavijų želė, kvapioji
medžiaga, triklozanas.
PROPILENGLIKOLIS naudojamas šampūnuose, lasjonuose nuo saulės, kūno losjonuose, makijažo priemonėse kaip drėkinanti medžiaga, kuri:
-gali sukelti kontaktinį dermatitą, dilgėlinę;
-siejama su centrinės nervų sistemos pažeidimais, slopinimu.
KVAPIOSIOS MEDZIAGOS (angl. Perfum, Fragrance) naudojamos visur. 95% kvapams naudojamų medžiagų yra sintetinės, pagamintos iš naftos. Viename kosmetikos gaminyje gali būti 50-100 kvapiųjų medžiagų, kurios:
-gali dirginti odą ir kvėpavimo takus, sukelti alergiją, astmą;
-prasiskverbia pro odą, pažeidžia kepenis, inkstus, nervų sistemą;
-dėl savo ypatingo patvarumo ir savybės biologiškai kauptis randamos gyvūnų riebaliniame audinyje, kraujo lipiduose, motinų piene;
-toksiškai veikia vandens organizmus, gali sukelti vėžį.
-ypač pavojingi muskuso junginiai.

Antibakterinės medžiagos (dažniausiai tai būna TRIKLOZANAS arba 5-chlor-2-(2,4-dichlorfenoksi) fenolis (Microban))yra naudojamos gaminant dezodorantus, dantų pastą, intymios higienos priemones, servetėles, muilą, burnos skalavimo skystį. Per didelis sterilumas gali sukelti daug problemų!
-Tai gali būti silpno imuniteto priežastis. Patekęs į ne tokias sterilias sąlygas, organizmas nepajėgia susitvarkyti su mikroorganizmais.
-Vystosi šioms medžiagoms atsparios bakterijos, kurių poveikiui gydyti gali prireikti stiprių antibiotikų.
-Triklozanas kaupiasi organizmuose (rastas motinos piene, žuvyse) ir gali sukelti vystymosi sutrikimus.
-Gaminant ir deginant triklozano turinčius produktus ar esant saulės poveikiui formuojasi dioksinai, sukeliantys vėžį.

Tai va, mielosios, bukim labai atidzios ir nepagailekim laiko prisesti ir labiau pasidometi, kas per sudetis musu naudojamoje kosmetikoje.

Atsakyti
QUOTE(Burbuliukė @ 2009 03 27, 19:19)
Noriu, kad zinotumet apie daugelio mamyciu pamegta dezodoranta.  JO SUDETIS: propilenglikolis, vanduo, natrio stearatas, alavijų želė, kvapioji
medžiaga, triklozanas.
PROPILENGLIKOLIS naudojamas šampūnuose, lasjonuose nuo saulės, kūno losjonuose, makijažo priemonėse kaip drėkinanti medžiaga, kuri:
-gali sukelti kontaktinį dermatitą, dilgėlinę;
-siejama su centrinės nervų sistemos pažeidimais, slopinimu.
KVAPIOSIOS MEDZIAGOS (angl. Perfum, Fragrance) naudojamos visur. 95% kvapams naudojamų medžiagų yra sintetinės, pagamintos iš naftos. Viename kosmetikos gaminyje gali būti 50-100 kvapiųjų medžiagų, kurios:
-gali dirginti odą ir kvėpavimo takus, sukelti alergiją,  astmą;
-prasiskverbia pro odą, pažeidžia kepenis, inkstus, nervų sistemą;
  -dėl savo ypatingo patvarumo ir savybės biologiškai kauptis randamos gyvūnų riebaliniame audinyje, kraujo lipiduose, motinų piene;
-toksiškai veikia vandens organizmus, gali sukelti vėžį.
-ypač pavojingi muskuso junginiai.

Antibakterinės medžiagos (dažniausiai tai būna TRIKLOZANAS arba 5-chlor-2-(2,4-dichlorfenoksi) fenolis (Microban))yra naudojamos gaminant dezodorantus, dantų pastą, intymios higienos priemones, servetėles, muilą, burnos skalavimo skystį.  Per didelis sterilumas gali sukelti daug problemų!
-Tai gali būti silpno imuniteto priežastis. Patekęs į ne tokias sterilias sąlygas, organizmas nepajėgia susitvarkyti su mikroorganizmais.
-Vystosi šioms medžiagoms atsparios bakterijos, kurių poveikiui gydyti gali prireikti stiprių antibiotikų.
-Triklozanas kaupiasi organizmuose (rastas motinos piene, žuvyse) ir gali sukelti vystymosi sutrikimus.
-Gaminant ir deginant triklozano turinčius produktus ar esant saulės poveikiui formuojasi dioksinai, sukeliantys vėžį.

Tai va, mielosios, bukim labai atidzios  ir nepagailekim laiko prisesti ir labiau pasidometi, kas per sudetis musu naudojamoje kosmetikoje.


Tamsta jai neįsigilinate į visą FLP sudėtinių dalių kilmę prašau nešmeišti, ir kas per pavydas, eikite dar į Amway ar Avon fanių klubą ir ten papasakokyte doh.gif
Ir šiaip tamsta ko perkelinėjate kažkieno tekstus, tiesiog įmeskite nuorodą, nereikia čia kaip sakant protingas vaidinti: straipsnis nukopijuotas iš čia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Ligitukas_: 27 kovo 2009 - 19:03
Burbuliukė, na ir saunu, kad paraset mirksiukas.gif

_Ligitukas_, tai ka ten gilintis paaiskinkit prasau? Jei yra sudetyje propilenglikolis (pavojinga medz.), tai yra ar ne taip?

O beje, kazkas raset, kad FL produktuose naudojami parabenai. Gal galetumete parasyti konkretesniu pvz, butent kuriuose cia uzmatet? Mat beturiu tik pora FL priemoniu dar uzsilikusiu, bet kiek skaiciau sudeti, neradau..


Beje, ar yra kokia puiki FL veido kauke jautriai sausai odai? Ta, apie kazkuria cia neseniai kalbejot, tai nesinori bandyti... ax.gif ar tik viena ir ta pati ji FL yra?
Atsakyti
Ligitukas, tikrai nesiginčiju dėl Jūsų paminėtų medžiagų natūralumo. Aš tik norėjau atkreipti dėmesį būtent į propilenglikolį ir triklozaną, kurie tikrai nėra gaunami iš natūralių medžiagų. Tai cheminės medžiagos, kurios labai kenkia sveikatai. Jei netikit, pasidomėkit – informacijos apie šias medžiagas netrūksta. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(<"PuMa"> @ 2009 02 13, 18:58)
is sitos kosmetikos turiu antiperspiranta pazastims bet man buna irgi pazastys slapios,bet kiek man aiskino kad jis apsaugo nuo blogo prakaito kvapo ir neuzkemsa poru todel ir slapios buna pazastys,bet manau toki yra geriau naudoti kad paskui neatsirastu guzeliu pazastyse,dar turiu vazelina lupoms taip pat esu labai patenkinta  thumbup.gif geresnio dar neteko naudoti,dar turiu krema su biciu pikiu,mano oda misri tai jis man super geras  thumbup.gif ,dar labai geras toks purskiantis losjonas,labai man gerai nuramina sudirgusia oda po depiliacijos  thumbup.gif dar turiu aloe vera geli irgi labai super kai isdygsta koks spuogas ar siaip kaip buna kokia elergija,yra ju puslapis ir lietuviu kalba

http://distrib.forev...amp;language=lt



laba diena,
siek tiek apie dezodoranta ir ta "slapuma".

Tikriausiai dar nelabai seniai naudojate dezodpranta, tai vis tas prakaito likutis isbega, organizmas valosi.
Su laiku viskas labai gerai susireguliuoja ir jokiu slapumu nelieka. Turekite kantrybes, visi FLP produktai pradzioje atrodo keisti, taciau veliau paaiskeja, kad tai yra is tikruju demesio verti produktai.

Sekmes juos ir toliau naudojant smile.gif
Atsakyti
Sveikos mirksiukas.gif

Vis paskaitineju kaip peikia Forever produktus. As irgi sakiau, kad man nieko nereikia, nepasitikejau taip pardavinejamais vitaminais, kol neisbandziau biggrin.gif Pagaliau namo vaikas lanko gerai darzeli, nes neserga gerdamas biciu produktus, mamai nebeskauda kelio sanario ir t.t. ir pan. Esam isbande jau nemazai produktu ir man jie labai patinka. Zinoma, kai pamaciau ju geri, tapau Forever distributore. smile.gif

jurgeleuogele, o kuriuo produktu tepat alergija? Mano vaikis maza ja turi, tai vis patepu raminanciu losjonu, bet nieko jam jis neveikia. g.gif
Atsakyti
QUOTE(smale @ 2009 03 31, 14:07)
Sveikos mirksiukas.gif

Vis paskaitineju kaip peikia Forever produktus. As irgi sakiau, kad man nieko nereikia, nepasitikejau taip pardavinejamais vitaminais, kol neisbandziau biggrin.gif Pagaliau namo vaikas lanko gerai darzeli, nes neserga gerdamas biciu produktus, mamai nebeskauda kelio sanario ir t.t. ir pan. Esam isbande jau nemazai produktu ir man jie labai patinka. Zinoma, kai pamaciau ju geri, tapau Forever distributore. smile.gif

jurgeleuogele, o kuriuo produktu tepat alergija? Mano vaikis maza ja turi, tai vis patepu raminanciu losjonu, bet nieko jam jis neveikia. g.gif


na as tepu dviem produktais
kai einu i lauka ar po namu ruosos darbu tai tada tepu su biciu pikiu smile.gif
o nakciai ar siaip kai jauciu kad jau pradeda niezeti tada tepu zaliaji Aloe vera geli... smile.gif
na man jie abu liuks thumbup.gif
dar atradau kad zalias tepalas labai gerai kai jauti kad spuogiukas kalasi, bet tik du kartus isbandziau tai negaliu 100% tvirtinti. dabar reiks kai tik jausiu tepti tada ziuresiu ar tikrai gerai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(smale @ 2009 03 31, 15:07)

Jai nesupyksi pabandysiu aš tau atsakyti, alergija nėra odos bėda, tai yra vidaus liga, tai ar blogas maistas, ar organas koks sutrikes, ir to pasekoje viską metą į odą. Aš daug kelių praėjau ieškodama kam alergiška, o vis atsimušdavau į sieną, vis ta pati išvada - niekam nealergiška. Paskui pasidarius tokį tyrimą, na netradicinė čia jau medicina, paaiškėjo, kad mano organizmas užterštas (bakterijozė), tada prasidėjo valymo programa (vaistai nuo kirminų, alavijo sultys, brobiotikas), pastoviai vitaminas C, ir toliau dar ilgas gydymas, dar nei pusės gydymo kurso nepraėjau, o jau jaučiu pagerėjimą. Tai reiškiasi tiesa thumbup.gif
Man bent jau niežulį nuima purškemas raminamasis losjonas, dar pabandžiau tepti su aloe vera geliu, irgi liuks.
Atsakyti
QUOTE(_Ligitukas_ @ 2009 03 31, 14:17)
Jai nesupyksi pabandysiu aš tau atsakyti, alergija nėra odos bėda, tai yra vidaus liga, tai ar blogas maistas, ar organas koks sutrikes, ir to pasekoje viską metą į odą. Aš daug kelių praėjau ieškodama kam alergiška, o vis atsimušdavau į sieną, vis ta pati išvada - niekam nealergiška. Paskui pasidarius tokį tyrimą, na netradicinė čia jau medicina, paaiškėjo, kad mano organizmas užterštas (bakterijozė), tada prasidėjo valymo programa (vaistai nuo kirminų, alavijo sultys, brobiotikas), pastoviai vitaminas C, ir toliau dar ilgas gydymas, dar nei pusės gydymo kurso nepraėjau, o jau jaučiu pagerėjimą. Tai reiškiasi tiesa  thumbup.gif
Man bent jau niežulį nuima purškemas raminamasis losjonas, dar pabandžiau tepti su aloe vera geliu, irgi liuks.

tai jau tikrai kad tiesa alergija yra vidaus problema
tik tepalai nepades reikia ir sultis ir probijotika gerti. dar jei leidzia galimybes galim prideti ziedadulkes ir t.t.
Opinis alerginis dermatitas –
Alavijų ir persikų nektaras, purškiamasis losjonas, propolio tepalas, alavijų gelis.

Atsakyti
QUOTE(jurgeleuogele @ 2009 03 31, 15:25)
tai jau tikrai kad tiesa alergija yra vidaus problema
tik tepalai nepades reikia ir sultis ir probijotika gerti. dar jei leidzia galimybes galim prideti ziedadulkes ir t.t.
Opinis alerginis dermatitas –
Alavijų ir persikų nektaras, purškiamasis losjonas, propolio tepalas, alavijų gelis.

Taip tik tingėljau toliau rašyti, ir žiedadulkės.
O tiesa kai vaiaki buvo maži, tai mums užpakaliukams buvo pats geriausias kremas tai bičių pikio kremas o dabar jau žiemą mes su juo draugavom, kai šalta žandukus patepti tai liuksinis reikalas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ausrammm @ 2009 03 30, 09:12)
Tikriausiai dar nelabai seniai naudojate dezodpranta, tai vis tas prakaito likutis isbega, organizmas valosi.
Su laiku viskas labai gerai susireguliuoja ir jokiu slapumu nelieka. Turekite kantrybes, visi FLP produktai pradzioje atrodo keisti, taciau veliau paaiskeja, kad tai yra is tikruju demesio verti produktai.

Man tai jie tokie pat kaip ir visi, kuo gi jie ten keisti? biggrin.gif del "vidinio" poveikio, velnias cia zino..
Ir jei tas dezodorantas neatlieka paskirties kelis men. naudojant, tai reiksia, nevisiems pasitarnauja pagal paskirti, kantrybe padeties, deja, nepakeicia.


Tai gal butu kokiu atsiliepimu del juros dumbliu kaukes? smile.gif Nebepamenu, ar po jos, ar po konturines kaukes, cia mergina skundesi gerokai israudusiu veidu g.gif


Beje, man is visu FL bandytu produktu kol kas labiausiai patiko kuno kondicionavimo bei stangrinantis kremai.
Atsakyti