Įkraunama...
Įkraunama...

Forever Living kosmetika

QUOTE(nikeo @ 2009 01 25, 19:13)
Viskas normaliai buna smile.gif Sugija ir odele lygi lieka:)
Bet siaip as nelinkus ant saves pulinuku laikyt (nezinau ar cia gerai ar blogai, bet man atrodo neestetiskai), kazkaip jei iseina, tai panaikinu pulinuka ir patepu. O jei siaip spuogelis, tai patepu ir viskas. Ir sugija greitai smile.gif

Bet kad ne visada pasiseka iki galo panaikinti, giliai viduje dar vis buna "negerumu", kurie veliau pakartotinai nervus gadina.
Mano oda labai sausa ir net paauglystej neturejau spuogu, bet vos nestuke.gif brendimas prasidejo lotuliukas.gif doh.gif doh.gif
nors nebejuokinga jau, visai nepadeda liaudiskos priemones verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Vijolia @ 2009 01 25, 22:17)
Bet kad ne visada pasiseka iki galo panaikinti, giliai viduje dar vis buna "negerumu", kurie veliau pakartotinai nervus gadina.
Mano oda labai sausa ir net paauglystej neturejau spuogu, bet vos  nestuke.gif brendimas prasidejo  lotuliukas.gif  doh.gif  doh.gif
nors nebejuokinga jau, visai nepadeda liaudiskos priemones verysad.gif


Gal tau organizma is vidaus reikia valyt g.gif ...

Sausai odai siaip labai geras dalykas Alpha E Factor drekinamoji emulsija:
user posted image
Galima pasiskaityt placiau cia.
Siuo metu irgi ja naudoju, nes ziema issauseja oda.

Ir po to dedu si krema:
user posted image
Placiau apie ji cia.
Atsakyti
QUOTE(nikeo @ 2009 01 26, 09:30)
Gal tau organizma is vidaus reikia valyt  g.gif ...

Sorry neatkreipiau demesio, kad laukies.

biggrin.gif Nieko tokio cool.gif
Cia siaip, paklausiau. Nors ir zinau, kad tai normalu, vis tiek, ziuriu, ka nakciai ant spuogeliu patept, kaip veliau padet greiciau uzgyt ir pan.. nieko nedaryt vis tiek negaliu doh.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 30 rugsėjo 2009 - 20:50
Sveikutės mirksiukas.gif
Pasakysiu ir aš savo nuomonę apie FLP produktus smile.gif
Bet prieš tai.. Esu distributorė, tačiau niekam niekad nebruku produktų vien tam, kad iškiščiau. Dar neseniai pati naudoju, tad pirmiausia norisi pačiai kuo daugiau išbandyti, kad galėčiau iš patirties šnekėti, o ne lankstinukų. (turbūt bus tokių, kurie sakys, kad tik dėl FLP ir prisiregistravau. Iš dalies tiesa. Bet ir anksčiau sėdėdavau karts nuo karto SM, tik slapt.pamiršau blush2.gif teko iš naujo registruotis).
Tai štai, apie FLP produktus. Kelis naudoju, tačiau nuostabiais tikrai negaliu visų jų vadinti. Pvz.kažkas rašė, kad lūpų balzamas niekad neištęžta. Man atvirkščiai. Po Nivea naudoto lūpų balzamo, šitas labai tęžtantis atrodo. Bet ko gero vėl užsisakysiu, kai pasibaigs, nes vis dėl to labai gerai drėkina lūpas ir nedaug jo reikia. Be to, kas dar man patinka jame, tai, kad lūpos atrodo kaip pateptos su blizgesiu! Praktiškai, 2in1 biggrin.gif
Kitas produktas, kuri naudoju, tai rinkinys FLEUR DE JOUVENCE. Mano oda jautri ir nuo bet kokio kremo parausdavo visad (tikrai ne pigiu naudodavau!), o su šiomis priemonėmis (pienelis, tonikas, dieninis ir naktinis kremas) - viskas gerai. Kaukę iš to rinkinio šiandien pirmą kartą bandysiu ax.gif
Dar ne pilnai savaitę naudoju blakstienų tušą ir akių makiažo valiklį. Dar neišsiaiškinau kuris, bet kažkuris (o gal abu?!?) labai graužia akis... Tikiuosi makiažo valiklis, nes jį kitu galiu pakeisti, o tušas labai patinka man thumbup.gif Tikrai ilgina blakstienas ir tokios lengvos, švelnios išlieka..
Šampūnas ir kondicionierius mano plaukams tiko... Prieš tai naudojau ekologišką 'Urtekram' šampūną ir balzamą su alijošiumi, bet labai labai sausindavo plaukus, buvo šiurkštūs ir nepaklusnūs. Dabar taip nėra smile.gif Stebuklų nematau, tiesiog gerai išplauna plaukus smile.gif
Ką dar aš naudoju...A, tiesa! Savaiminio įdegio kremas - jau arčiau stebuklo lotuliukas.gif Nemaniau, kad savaiminio įdegio kremas gali taip lygiai pasiskirstyti, būti baltas, netepti rūbų, patalynės ir taip natūraliai atrodyti! Be to, jau po pirmo karto matosis gražus skirtumas. Vasarą labai negražiai nudegiau, o man visus metus šiek tiek išlieka įdegis, tai dbr su šiuo kremuku sulyginau.
Įsigijau šildomąjį losjoną. Nemaniau, kad taip jausis eukaliptų kvapas. Man jis labai nemalonus, tai negaliu jo naudoti... Kiti mano naudojami produktai labai švelnaus kvapo arba bekvapiai. Jei užsisakinėjat, patariu klausti distributoriaus apie kvapus arba bandyti mėginukus. Nors ir yra galimybė gražinti prekę, bet geriau juk iškart nusipirkti tinkamą, ar ne? ax.gif
Losjoną su alavijais naudoju rankoms. Labai gerai drėkina, nadaug reikia, oda tokia švelni švelni tampa wub.gif Mano draugei šis losjonas pasirodė kaip stebuklas iš tiesų lotuliukas.gif Dėl alergijos jos rankos visad būdavo šiurkščios, jokie kremai nepadėdavo jų sušvelninti. Na, nebent trumpam, nuolat teptis reikdavo.
Naudoju ir taip visiems patinkančią dantų pastą . Švelnus skonis, kvapas ir gerai valo dantis. Visą dieną dantys išlieka švelnūs, kad ir ką bevalgytum mirksiukas.gif Kad balintų dantis, aš kol kas nepastebėjau.. schmoll.gif
Na, ir žinoma, geriu alijošiaus sultis lotuliukas.gif Porą savaičių geriu, jokio efekto kol kas. Bent išorinio. Nežinau, gal viduj ten ir valosi kas nors biggrin.gif

Uch, prirašiau aš čia 4u.gif Bet... man nepatinka tokio tipo komentarai kaip "nuostabu! patinka!" ir pan. O kodėl, kuo patinka, neparašyta. Tikrai tik kaip reklama atrodo tada... g.gif


Beje, turiu klausimuką! Čia buvo daug diskusijų apie produktų sudėtį. Manau, daugeliui rūpi sudėtis, bet paskaitai vieną kitą etiketę (nebutinai FLP) ir matai, kad nieko nesupranti... Net ir tie patys vitaminai kokokiu nežmoniškai ilgu pavadinimu parašyti... Kaip susigaudyti?? Gal kur Internete galima rasti lietuvių kalba (ar bent jau anglų kalba), ką koks žodis ant etiketės reiškia ir kaip jis veikia žmogaus organizmą. Iš anksto dėkoju! 4u.gif

p.s. pusę veidukų teko ištrinti...tai kiek čia jų galima naudoti? Pirmą kartą man tokią klaidą meta...
Atsakyti
Siaip, bet koki pavadinima nuo pakuotes ivedus i google, visada ismes, ka tai reiskia.
Sypsena, sudominai del savaiminio idegio losjono. Ar jis prie tu stipriuju, kur vieno karto ryskiam idegiui uztenka, ar panasesnis i tuos paprastus losjonus, su idegio komponentais, kaip Jonsons, Dove ir pan. rinkoje einancius, su kuriais lengviau teptis paciai??
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vijolia: 28 sausio 2009 - 13:03
QUOTE(ŠypSne @ 2009 01 28, 12:23)
Beje, turiu klausimuką! Čia buvo daug diskusijų apie produktų sudėtį. Manau, daugeliui rūpi sudėtis, bet paskaitai vieną kitą etiketę (nebutinai FLP) ir matai, kad nieko nesupranti... Net ir tie patys vitaminai kokokiu nežmoniškai ilgu pavadinimu parašyti... Kaip susigaudyti?? Gal kur Internete  galima rasti lietuvių kalba (ar bent jau anglų kalba), ką koks žodis ant etiketės reiškia ir kaip jis veikia žmogaus organizmą. Iš anksto dėkoju! 4u.gif




http://www.food-info.net/lt/index.htm
o ten paziurek yra E numeriai...
sekmes ieskojimuose mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 30 rugsėjo 2009 - 20:53
QUOTE(Vijolia @ 2009 01 28, 15:01)
Siaip, bet koki pavadinima nuo pakuotes ivedus i google, visada ismes, ka tai reiskia.
Sypsena, sudominai del savaiminio idegio losjono. Ar jis prie tu stipriuju, kur vieno karto ryskiam idegiui uztenka, ar panasesnis i tuos paprastus losjonus, su idegio komponentais, kaip Jonsons, Dove ir pan. rinkoje einancius, su kuriais lengviau teptis paciai??


Daug tikrai nesu bandžiusi tų kremų...bet būtent tavo paminėtus Jonhson, dove esu bandžiusi...tepliojaus tepliojaus ir nelabai mačiau efektą... Baisu buvo ir FLP pirkti, galvojau vėl nieko... Bet klydau! Iškart matosi rezultatas! jau po pirmo karto...akyse tiesiog ruduoji biggrin.gif Tik va, truputį padauginau ant plaštakų išorinės pusės kremo... visad mano plaštakos lb baltos dėl šiek tiek sutrikusios kraujotakos ir dažno plovimo. Tai daugiau uzsitepiau. viskas gražiai susilygino, nesimato, kur pries pora dienų tepta visa ranka, o kur vkr tik plaštakos, jokio perėjimo, viskas lygiai gražiai. tai va, del to padauginimo... parasyta etiketėj, kad reikia mažiau tapti ant alkuniu, keliu... kažkaip nesusimasčiau ir einant miegot tas plaštas išsitepiau, tai dbr pirštu krumpliai šiek tiek tamsesni nei visas kunas. bet nieko, nusiplaus smile.gif nors tikrai nebega rudas vanduo plaunantis rankas. beje, parašyta, kad galima tepti kas 4 valandas, kol gausis norima spalva, o po to tiesiog palaikyti spalvai tepti kas kelias dienas.., bet as taip drastiškai nenorėjau pasikeisti, tai kas antra dieną tepu. Dar tik pora kartų tepiau. Ir jau beveik uztenka... gal dar šiandien pasitepsiu, o šiaip, žadu kas kokias 3-4 dienas tepti, kad neatrodyčiau apskrudusi biggrin.gif beje, kiekvienai odai skirtingai, manau, bus. Mano šiaip nėra labai balta. Kieno lb šviesi, tai tikrai nepatarčiau iškart daug tepti, plonu plonu sluoksneliu. A, dar ką pastebėjau tik plaštakas vkr tepdama. Tepiau pora sluoksnių iškart tai truputį spalva į gelsvumą man gavosi.. niu, lyg bučiau valgiusi daug daug daug morkų lotuliukas.gif bet kur visa kuna vienu plonu sluoksniuku tepiau, tai grazi rusva spalva smile.gif tik man dbr pačiai įdomu, kokios medžiagos keičia odos spalvą. Vakare bandysiu pasidomėt smile.gif

Vijolia, jei pabandysi, parasyk savo nuomone, gal tavo oda visai kitaip reaguos į šį kremą g.gif mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(jurgeleuogele @ 2009 01 28, 15:23)

Papildyta:
http://www.food-info.net/lt/index.htm
o ten paziurek yra E numeriai...
sekmes ieskojimuose mirksiukas.gif



niu, tai E numerius tai nesunku rasti, bet kai buna pavadinimai, pvz.diazolidinilkarbamidas ar koks metilparabenas... Daug čia šnekėjo apie tuo parabenus merginos.. Aš pvz nieko bendra su chemija neturiu, tai net nežinau nuo kurio galo pradėti ieškoti tokių pavadinimų, kad ne tik būtų parašyta kas tai (dažnai dar sudėtingesnaiis žodžiais), bet ir įtaka parašyta... Niu, pažiūrėsiu dar vakare tam psl., kur rašei, gal ka rasiu wink.gif
Atsakyti
smagu kad yra platintoju kurie nefanatiskai giria produkta bet pasako realia situacija. Tai vat naudodamasi proga paklausiu - zinau kad ne visus sampunus rekomenduoja naudoti kasdien. o Kaip yra su FL sampunu ir kondicionierium? Juk jei jie irgi turi daug veikliuju medziagu tai gal nelabai gerai kasdien naudoti...
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2009 01 28, 17:10)
smagu kad yra platintoju kurie nefanatiskai giria produkta bet pasako realia situacija. Tai vat naudodamasi proga paklausiu - zinau kad ne visus sampunus rekomenduoja naudoti kasdien. o Kaip yra su FL sampunu ir kondicionierium? Juk jei jie irgi turi daug veikliuju medziagu tai gal nelabai gerai kasdien naudoti...


Ka tik ploviau galva ir prisiminiau, ka mano mama sake apie si sampuna. Ji anksciau galva plaudavo kas antra diena, o pradejus plauti su FL sampunu, tenka kasdien plauti, nes greit susiriebaluoja.. O man atvirksciai...visad plaudavau kasdien, ypac naudojant ekologiskus sampunus pastaruosius menesius, o dbr su FL sampunu galiu kas antra plauti. Taip kad tikrai kiekvienam zmogui bus skirtingai.
O i klausima, ar galima kasdien naudoti, tai nesu tiek kompetetinga, kad galeciau atsakyti... blush2.gif Tikiuosi cia apsilankys Ausrammm (atrodo toks nickas), kuri, kiek supratau, ilgiausiai platinimu uzsiima is visu forumieciu smile.gif Gal ji gales atsakyti. O siaip, bandysiu ir pati paieskoti info smile.gif

Beje, dar prisiminiau, kad nepaminejau, jog naudoju ir piestukini dezodoranta. Na, man ne itin patinka jo kvapas... ir nepasakyciau, kad super gerai naikina prakaito kvapa. Niekad per daug neprakaitavau, bet dbr sioki toki kvapa kartais jauciu... g.gif bet gal labiau tas kvapas primena butent to deziko kvapa... Bet va, ka norejau pasakyti.. Man patinka jis tuo, kad be aliuminio drusku ir kad netepa drabuziu. Bandziau naudoti zelini, rutulini, kad neteptu rubu, bet reikdavo laukti, kol nudzius, o kartais tiesiog nera laiko, grit reikia apsirengti ir begti.. Tad dbr net nzn ka daryti...kvapas nlb, bet visa kita thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 30 rugsėjo 2009 - 20:56
QUOTE(ŠypSne @ 2009 01 28, 13:39)
Vijolia, jei pabandysi, parasyk savo nuomone, gal tavo oda visai kitaip reaguos į šį kremą  g.gif  mirksiukas.gif

Tai vat, kad ziema mano oda labai balta g.gif kaip suprantu, stiprus tas losjonas g.gif Tai tau taip lygiai ir issitepa, nelieka dryziu (nebesikartojant apie alkunes ir kelius)? Greitai nudziusta jis??
O FL dezodorantas man labiausiai nepatikes produktas, visiskai neapsaugojo manes schmoll.gif Iki tol maniau, kad "neprakaituoju", o su juo budavo lb nepatogu.. Pakeiciau ji i Clinique, t.p. neva, be "priedu", bekvapi, bespalvi - kitas reikalas blush2.gif rolleyes.gif
Atsakyti
[Dar neišsiaiškinau kuris, bet kažkuris (o gal abu?!?) labai graužia akis...

Tikrai valiklis grauzia akis. O priezastis - nereikia jo naudoti kaip iprasto valiklio ir juo trinti akis. Naudojimas toks: suslapinti valymo kempinele (ta balta:), norejau graziai parasyti), tada uzlasinti kelis lasus valiklio. Prideti prie akies is apacios, tada uzmerkti. Taip, kad blakstienos "pasidetu" ant tos kempineles. Ir akys nusivalys. Valiklio reikia labai nedaug. Jis yra stiprus, todel ir grauzia.

Sekmes naudojant ir bandant produktus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 30 rugsėjo 2009 - 20:56
Ar galima ju produktu parduotuvese isigyti, ar per platintojus tiktai?
Atsakyti