Įkraunama...
Įkraunama...

Forever Living kosmetika

gal kas protingiau paaiskins kodel alijosius nedvokia o sultys dvokia?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 30 rugsėjo 2009 - 20:19
QUOTE(AusraR @ 2009 01 14, 23:49)
gal kas protingiau paaiskins kodel alijosius nedvokia o sultys dvokia?


Nedvokia tos sultys.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 30 rugsėjo 2009 - 20:19
QUOTE(nikeo @ 2009 01 15, 10:03)
Nedvokia tos sultys.

ne, nu kai kam ir benzinas skaniai kvepia, man tos sultys kvepia vaistais. Galima ir taip sakyti. As turejau galvoje, kad kvapas naturalumu kazkaip man nekvepia ne pro kur....
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2009 01 15, 10:16)
ne, nu kai kam ir benzinas skaniai kvepia, man tos sultys kvepia vaistais. Galima ir taip sakyti. As turejau galvoje, kad kvapas naturalumu kazkaip man nekvepia ne pro kur....


O kaip kvepia naturalumas?
Atsakyti
QUOTE(nikeo @ 2009 01 15, 10:58)
O kaip kvepia naturalumas?

nusiskink alijosiu ir pauostyk tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2009 01 14, 22:49)
gal kas protingiau paaiskins kodel alijosius nedvokia o sultys dvokia?

Kad sultys gi nera vien naturalus alijosius, parasyta visai netokia ir maza tu sulciu sudetis, visko dar + ideta smile.gif
As pati ju zadejau isbandyti, bet kai vaikiuka planuoti pradejom, tikrai to noro "bandyti" nebebuvo, vis gi nei uz jokius pinigus dabar ju nevartociau, nors sako, nestukems t.p. galima... Va mamule mano ir anyta gere, ale nustojo. Anyta gal jokio poveikio nepastebejo, o mano mamai, jau rasiau kazkada, negeru simptomu atsirado, tam tikru vitaminu trukumas atsirado, del kuriu pradejo durti sirdi, tai ir nutrauke unsure.gif Bet nebekartosiu as cia.. Ai va dar pusbrolis tai gyre, nes sake, kaip koks energetinis gerimas jos veikia lotuliukas.gif
O jus koki poveiki pastebite?
Atsakyti
QUOTE(Vijolia @ 2009 01 15, 13:50)
Kad sultys gi nera vien naturalus alijosius, parasyta visai netokia ir maza tu sulciu sudetis, visko dar + ideta  smile.gif 
As pati ju zadejau isbandyti, bet kai vaikiuka planuoti pradejom, tikrai to noro "bandyti" nebebuvo, vis gi nei uz jokius pinigus dabar ju nevartociau, nors sako, nestukems t.p. galima... Va mamule mano ir anyta gere, ale nustojo. Anyta gal jokio poveikio nepastebejo, o mano mamai, jau rasiau kazkada, negeru simptomu atsirado, tam tikru vitaminu trukumas atsirado, del kuriu pradejo durti sirdi, tai ir nutrauke unsure.gif Bet nebekartosiu as cia.. Ai va dar pusbrolis tai gyre, nes sake, kaip koks energetinis gerimas jos veikia lotuliukas.gif
O jus koki poveiki pastebite?


Man atrodo, kad maitinancioms ir besilaukiancioms foreverio alijosiaus sultys tikrai ne tas produktas, kurio reiketu bijoti. Maiste, kuri valgom kiekviena diena, speju daugiau visokio s... ir mazai maistingu medziagu, kuriu reikia zmogui kiekviena diena. Bet jau cia tokie laikai. Todel ir vartojam visokius maisto papildus wink.gif iskaitant ir alijosiaus sultys.
Atsakyti
QUOTE(Vijolia @ 2009 01 15, 13:50)
Kad sultys gi nera vien naturalus alijosius, parasyta visai netokia ir maza tu sulciu sudetis, visko dar + ideta  smile.gif 
As pati ju zadejau isbandyti, bet kai vaikiuka planuoti pradejom, tikrai to noro "bandyti" nebebuvo, vis gi nei uz jokius pinigus dabar ju nevartociau, nors sako, nestukems t.p. galima... Va mamule mano ir anyta gere, ale nustojo. Anyta gal jokio poveikio nepastebejo, o mano mamai, jau rasiau kazkada, negeru simptomu atsirado, tam tikru vitaminu trukumas atsirado, del kuriu pradejo durti sirdi, tai ir nutrauke unsure.gif Bet nebekartosiu as cia.. Ai va dar pusbrolis tai gyre, nes sake, kaip koks energetinis gerimas jos veikia lotuliukas.gif
O jus koki poveiki pastebite?

as negeriu, nes maitinu ir tikrai nesiruosiu gerti kol maitinsiu tai tikrai. O dle poveikio tai manau jos tonizuoja, nes mano vyras sugirde vaikui tai tas paskui nemiegojo doh.gif
Atsakyti

Tai gi, daugelis kremu yra pagaminti vandens pagrindu, t.y. vanduo naudojamas kaip nesansioji medziaga pernesti kitas medziagas i lasteles. Galite bet koki krema pasiimti ir pirma sudetine medziaga dazniausiai buna vanduo. Bet tai nera geriausia nesansioji medziaga, geresne yra alijosius smile.gif. Va todel man patinka visi Forever kremai, nes ten pagrindine medziaga yra alijosius, tai reiskia, kad krema oda geriau pasisavina ir del to priemoniu poveikis yra veiksmingesnis. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 30 rugsėjo 2009 - 20:25
QUOTE(nikeo @ 2009 01 16, 18:02)
Va todel man patinka visi Forever kremai, nes ten pagrindine medziaga yra alijosius, tai reiskia, kad krema oda geriau pasisavina ir del to priemoniu poveikis yra veiksmingesnis. smile.gif

na ir dar parabenu vienas kitas lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos.Skaitau jusu komentarus ir nesuprantu,kam jums kazkokia itaiga.Jei kalbant apie Forever ,kad ir sultys,juk jokios cia itaigos nereikia,geri reguliariai ir aisku jauti teigiama poveiki.Musu seima jau kaip puse metu geriam ir kazkodel jokios ligos musu neliecia,tai kas cia ,pagal jus itaiga.Jokios nera itaigos,dazniausiai tokius "vejus" raso zmones ,kurie nebande sios kompanijos nieko.Buvau didziausia skeptike,kol nepabandziau,taip,kad nebande geriau patilekit.O jei ir bandysit kaip mums patare distributore,kuri atveza kai pasibaigia, maziausiai reikia gerti tris menesius,kad butu rezultatas.
Kaip sakoma,zmogus pats renkasi kas jam tinka.
Atsakyti


Kiek teko girdeti, tai forever alijosiaus sultys stabilizuotos koncervantais gautais is naturaliu produktu, tai manau, nera blogai. Del kitu produktu nesigilinau, bet as ir neieskau prie ko prisikabinti. Ne pirmus metus naudoju Forever produkcija man viskas tinka ir partinka, o norint prisikabinti, tai galima visada surasti prie ko.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 30 rugsėjo 2009 - 20:26