Įkraunama...
Įkraunama...

Forever Living kosmetika

labas vakaras, penktadienį ir aš pasirašysiu sutartį su Forever living:)
mano vaikas turi AD sunkios formos, buvau pas draugę, kuri jau daug metų ne tik pati naudoja, bet ir jos artimieji naudoja ir labai giria Forever Living produkciją, bet ir pati yra šios kampanijos konsultantėsmile.gif
taigi, ji apžiūrėjusi mano berniuką, patarė patepti geliu su alijošiumi. Ir ką, Jūs manot, vaiko oda prarado šiurkšumą, vaikis nebesikaso, oda nebe raudona:)
užsisakiau šį gelį dėl vaiko:)

beje, gal yra lietuviškas puslapis forever'io? gal galima būtų gaiti nuorodą?
ačiū
Atsakyti
QUOTE(Lillly @ 2008 11 24, 14:56)
Gal kuri naudojot forever veido kaukę? ar turi būti nuvalius truputį kaitinti ir parausti oda ar man tiesiog netinka? unsure.gif

tau alergija.
Papildyta:
QUOTE(avera.lt @ 2008 12 11, 23:29)
Aš pats asmeniškai naudoju, todėl sakau taip, tokie požymiai ir turi būti. Tavo veido oda tikrai nėra sudirginta ir kaukė tau tinka, kaitina dėl to, kad yra suaktyvinta veido kraujotaka, veidas gavo daugiau deguonies mirksiukas.gif

labai gaila kad platintojai skleidzia tokia dezinformacija kad tik parduoti daugiau produktu....
Papildyta:
QUOTE(Rowdy @ 2009 01 10, 19:00)
labas vakaras, penktadienį ir aš pasirašysiu sutartį su Forever living:)
mano vaikas turi AD sunkios formos, buvau pas draugę, kuri jau daug metų ne tik pati naudoja, bet ir jos artimieji naudoja ir labai giria Forever Living produkciją, bet ir pati yra šios kampanijos konsultantėsmile.gif
taigi, ji apžiūrėjusi mano berniuką, patarė patepti geliu su alijošiumi. Ir ką, Jūs manot, vaiko oda prarado šiurkšumą, vaikis nebesikaso, oda nebe raudona:)
užsisakiau šį gelį dėl vaiko:)


o mums nieko panasaus nenutiko, zandai kaip raudoni taip raudoni. Siaip tai jeigu vaikui yra alergija tai reikia isimti alergenus is aplinkos (maistas, kilimai ar pan.) o ne teplioti geliais.
Papildyta:
QUOTE(jolitukas80 @ 2008 12 09, 16:00)
sveikos 4u.gif

šiandien kaip tik pasirašiau sutartį kosmetikos platinimui. Gal turit kokių patarimui naujokui????  ax.gif

si kosmetika nera bloga ir norint platinti pilnai uztenka tieisog suteikti informacija saziningai, nesiekiant bet kokiais budais parduoti....to ir palinkesiu...nesusigundyti lengvais pinigais, o dirbti saziningai ir pripazinti, kad produktai gali ir netikti zmonems, ivardinti rizikas, pabrezti kad kudikiams produktai (konkreciai sultys) netinka (kudikiams nerekomenduojama vartoti jokiu maisto papildu bent jau iki metuku, o ir toliau jei nera butino reikal, deja forever konsultantai mano kitaip....)
Papildyta:
ir dar vienas dalykas kuris man nepatinka sitoj kompanijoj - jie meluoja. Teigia, kad ju produktas yra ekologiskas. Kas netingit ir domites - pasigilinkit, ir suprasit kad ekologiskumo tuose produktuose ne su ziburiu nerasi. Jei jau tikrai ieskot ekologiskos produkcijos tai ieskokit tokios kuri turi ecocert sertifikata.
dabar is visu mano zinuciu gali pasirodyt, kad labai jau as nusistacius pries sia kompanija - taip nera, mano vyras platina ir as pati naudoju bent kelis produktus ir esu patenkinta. Sakau, tai kas mane nervuoja, kad jie jau pristato save kaip jau pacius pacius, nepasako rizikos, teigia kad ju produktai tinka absoliuciai visiems (iskaitant kudikius ir naujagimius blink.gif ) alijosiu pristato kaip darzove blink.gif blink.gif o ne kaip augala turinti daug veikliuju medziagu ir neskirta vartoti kasdien kaip kokia desra pvz smile.gif Tai va tas man tik nepatinka. Labai noretusi sutikti koki sazininga platintoja, kuris pasakytu tiksliai, kada produktas tinka, kada geriau jo nevartoti ir tt ir pan.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 30 rugsėjo 2009 - 20:09
gerb. AušraR,
ar žinai, kad AD ir alergija yra du skirtingi dalykai?
MAtau, kad nelabai gaudais, kas yra AD (atopinis dermatitas)... ir jis, deja, atsiranda vaikams nebūtinai nuo maiste esančių alergenų, jei ką...
o apie Forever produkciją neskleisk dezinformacijos, ypač jei dar ir pati šią produkciją vartoji...
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2009 01 12, 10:17)
ir dar vienas dalykas kuris man nepatinka sitoj kompanijoj - jie meluoja. Teigia, kad ju produktas yra ekologiskas. Kas netingit ir domites - pasigilinkit, ir suprasit kad ekologiskumo tuose produktuose ne su ziburiu nerasi. Jei jau tikrai ieskot ekologiskos produkcijos tai ieskokit tokios kuri turi ecocert sertifikata.
dabar is visu mano zinuciu gali pasirodyt, kad labai jau as nusistacius pries sia kompanija - taip nera, mano vyras platina ir as pati naudoju bent kelis produktus ir esu patenkinta. Sakau, tai kas mane nervuoja, kad jie jau pristato save kaip jau pacius pacius, nepasako rizikos, teigia kad ju produktai tinka absoliuciai visiems (iskaitant kudikius ir naujagimius  blink.gif  ) alijosiu pristato kaip darzove  blink.gif  blink.gif o ne kaip augala turinti daug veikliuju medziagu ir neskirta vartoti kasdien kaip kokia desra pvz smile.gif Tai va tas man tik nepatinka. Labai noretusi sutikti koki sazininga platintoja, kuris pasakytu tiksliai, kada produktas tinka, kada geriau jo nevartoti ir tt ir pan.

Visiskai pritariu. Nors pati cia atrodau, kaip nusistaciusi pries Foreveri, bet t.p. antrus metus naudojam keleta tikusiu priemoniu (nors joms pasibaigus, turbut, jau ir nebesisakysiu).
Musu sutiktiems platintojams tai - stebuklas nuo visko ir del visko. Kad ir tas "nepaprastas" buteliukas nuo aloe sulciu.. arba kai kuriu priemoniu naudojimas i burna doh.gif arba dar baisiau, nusipirkus papilda, etikete raso viena vartojima, o intr. psl, kita. Buvau isberta kelis kartus padidinusi doze, pasitikedama aprasu ant buteliuko.. schmoll.gif Visiskai nepatikimai atrodo.
Atsakyti
ir dar, cia aisku apie kosmetika skyrelis, bet gal platintojai patyre, galetu paaiskinti man, kodel tos naturalios sultys taip smirda vaistais? As turiu alijosiu ant palanges, nuskyniau lapeli - nu nedvokia jis ne is tolo taip....(alijosius yra butent tas, nes gavom is firmos dovanu)
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2009 01 12, 10:17)
si kosmetika nera bloga ir norint platinti pilnai uztenka tieisog suteikti informacija saziningai, nesiekiant bet kokiais budais parduoti....to ir palinkesiu...nesusigundyti lengvais pinigais, o dirbti saziningai ir pripazinti, kad produktai gali ir netikti zmonems, ivardinti rizikas, pabrezti kad kudikiams produktai (konkreciai sultys) netinka (kudikiams nerekomenduojama vartoti jokiu maisto papildu bent jau iki metuku, o ir toliau jei nera butino reikal, deja forever konsultantai mano kitaip....)


ir dar visi, kaip uzsukti aiskina, kad tai absoliuciai naturalus produktai, nors teko girdeti, kad kremai pilni parabenu, tad speju, kad juose dar yra glikoliu, silikonu, edtu ir kitokiu priedu, kurie paneigia bet koki naturaluma doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2009 01 12, 19:46)
ir dar visi, kaip uzsukti aiskina, kad tai absoliuciai naturalus produktai, nors  teko girdeti, kad kremai pilni parabenu, tad speju, kad juose dar yra glikoliu, silikonu, edtu ir kitokiu priedu, kurie paneigia bet koki naturaluma  doh.gif

na aprabenus jie raso ir ant pakuotesprie sudeties, kai as uzklausiau tai kaip cia su naturalumu tada tai man isaiskino kad tie JU parabenai gaunami is naturaliu medziagu, na kazkokiu augaliniu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2009 01 12, 20:31)
na aprabenus jie raso ir ant pakuotesprie sudeties, kai as uzklausiau tai kaip cia su naturalumu tada tai man isaiskino kad tie JU parabenai gaunami is naturaliu medziagu, na kazkokiu augaliniu  doh.gif

tai nerasyti jie negali schmoll.gif - cia jau isvis butu, bet faktas, kad ne visi pirkejai supranta kas tie parabenai, todel vien todel, kad pirkejas "zalias" nereikia jos vadinti naturalia, tai viena, o antra - sertifikuotoje naturalioje kosmetikos niekada nebuna parabenu - esme yra ne kilme (neva jie isgaunami is kokosu, bet tam naudojama chemija -todel tas isgautas parabenas -lieka cheminiu)
Atsakyti
QUOTE(Rowdy @ 2009 01 12, 11:54)
gerb. AušraR,
ar žinai, kad AD ir alergija yra du skirtingi dalykai?
MAtau, kad nelabai gaudais, kas yra AD (atopinis dermatitas)... ir jis, deja, atsiranda vaikams nebūtinai nuo maiste esančių alergenų, jei ką...
o apie Forever produkciją neskleisk dezinformacijos, ypač jei dar ir pati šią produkciją vartoji...

as dezinformacijos neskleidziu o pasakoju savo patirti. Kas yra atopinis dermatitas as zinau. Matyt mums ne tai, nes foreverio zele nepadeda lotuliukas.gif
Papildyta:
dabar va dar vienas klausimas, vaistinej yra kaip as suprantu, lygiai tokios pacios aloe vera sultys, bent kiek skaiciau sudeti, skirtumu nemaciau. Tik tas kad ant ju aiskiai parasyta, kad nescioms ir maitinancioms naudoti negalima. O vat man labai idomu, kuo skiriasi forever'io sultys, kad jas jau galima ir nescioms ir matinancioms ir kudikiams ir naujagimiams???? ar mes cia ant kokios neprofesionalios platintojos uzsirovem ar cia tikrai foreverio sultys ypatingos?
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2009 01 12, 22:20)
as dezinformacijos neskleidziu o pasakoju savo patirti. Kas yra atopinis dermatitas as zinau.  Matyt mums ne tai, nes foreverio zele nepadeda  lotuliukas.gif
Papildyta:
dabar va dar vienas klausimas, vaistinej yra kaip as suprantu, lygiai tokios pacios aloe vera sultys, bent kiek skaiciau sudeti, skirtumu nemaciau. Tik tas kad ant ju aiskiai parasyta, kad nescioms ir maitinancioms naudoti negalima. O vat man labai idomu, kuo skiriasi forever'io sultys, kad jas jau galima ir nescioms ir matinancioms ir kudikiams ir naujagimiams???? ar mes cia ant kokios neprofesionalios platintojos uzsirovem ar cia tikrai foreverio sultys ypatingos?


Sveiki,
siek tiek info apie Forever produktu ekologiskuma ir sudeti:

1. Forever sultys tinka nescioms, nes nera zieves. Sultys vaistinese yra permaltos su visa zieve. Ir kiek teko dometis, butent ta zieve turi nereikalingu medziagu, kurios ir kenkia. Ir ne tik niesciosioms, bet visiems zmonems. Tiesiog niescioms tai pasireiksia greiciausiai. Distributorius, kuris nenori "prastumti" produktu, visada perspeja, kad reikia pasikonsultuoti su ginekologu ar kt gydytoju (priklausomai, kurias sultis kokiai problemai renkasi). Forever distributoriai ne gydo, o tik rekomenduoja.

2. ekologija - is tiesu produktai nera ekologiski. Ekologiskumui reikia gauti tam tikrus pazymejimus, atitikti standartus. Forever kompanija alavija augina ekologiskoje gamtoje. Todel daugelis ir bando ji prilyginti ekologiskiems produktams. Taciau labai svarbu tai, kad produktuose alavijo yra labai didele dalis. Beveik visur jis eina kaip pagrindinis komponentas (palyginkite kad ir veido ar kuno kremus - parduotuviu kremuose pirmoje sudeties vietoje rasite vandeni, net ir kremuose ziemai. O vanduo juk sala. Tuomet ir atsiranda visokie riebalai, kurie uzkemsa poras ir t.t).

3. Parabenai - ju tikrai yra produktuose. Taciau jie yra kenksmingi, jei naudosite dideliais kiekiais. Cia kaip ir vynas - po truputi sveika, per daug - blogai. Tad jei paziuresite Forever kremu suderti, tikrai rasite, kad parabenai yra paskutineje vietoje, t.y. keli lasai. Jie naudojami sudetiniu daliu "surisimui". Svarbiausia, kad nebutu pirmose 5-iose pozicijose.

Ir moterys, neapsigaukite graziomis pakuotemis, visada skaitykite etiketes - jose yra visa teisybe - ir kiek alavijo yra, ir kiek kt medziagu. Nemanau, kad alavijo kremas yra veiksmingas, jei pacio alavijo kreme yra vos 2-3 gr (t.y. 6-7 ar zemesne pozicija sudetyje).

Sekmes visoms kurios ir naudoja, ir dirba smile.gif Svarbiausia daryti tai saziningai, isigilinti ir zinoti. Juk distributorius yra tas zmogus, kuris turi zinoti daugiau. Saziningos info smile.gif

Sekmes ir iki malonaus,

Papildyta:
smile.gif
QUOTE(Lillly @ 2008 11 24, 14:56)
Gal kuri naudojot forever veido kaukę? ar turi būti nuvalius truputį kaitinti ir parausti oda ar man tiesiog netinka? unsure.gif



Forever turi dvi veido kaukes. P{o abieju panaudojimo galimas sioks toks paraudimas.
Taciau Jus tikriausiai naudojote kauke, kuri pagaminama is milteliu ir aktyvatoriaus. Si kauke yra labai stipriai stangrinanti, ja galima laikyti iki 15 min, o jei oda jauna, tai pirma karta relkomenduojama isvis 5-7 mis ir taip palaipsniui didinti iki 15 min.
Jei paraudimas praejo mazdaug po 10-15 min, tai kauke tinka, cia po stangrinimo proceso ji gavo daugiau deguonies, todel ir paraudo. Dazniausiai patepus kremu ir praejus laikui, paraudimas pareina. Cia kaip ir koki krosiuka prabegus - pradzioje oda raudona, o po to praeina.

Jei nepraeina ir po valandos, tada jau galite galvoti apie netikima.

Bet zinoma, pirmiausia stenkites nelaikyti labai ilgai. Uztenka to stangrinimo, nors ir trumpas laikas.

Sekmes naudojant Forever produktus,

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 30 rugsėjo 2009 - 20:14
QUOTE(ausrammm @ 2009 01 12, 21:57)
3. Parabenai - ju tikrai yra produktuose. Taciau jie yra kenksmingi, jei naudosite dideliais kiekiais. Cia kaip ir vynas - po truputi sveika, per daug - blogai. Tad jei paziuresite Forever kremu suderti, tikrai rasite, kad parabenai yra paskutineje vietoje, t.y. keli lasai. Jie naudojami sudetiniu daliu "surisimui". Svarbiausia, kad nebutu pirmose 5-iose pozicijose.


absurdiski argumentai, bet nekeliantys nuostabos, nes esi platintoja, tad turi itikinti pirkeja, bet as ismanau sudetis ir zinau, kad net parabenas einantis paskutineje vietoje - nera 1-2 lasai, tai viena, antra- jei deda parabenus - deda ir kita chemija. Parabenai siaip jau nebuna 5 vietoj, nebent viso butu 10 ingridientu (is ju 4 parabenai)ax.gif .
Ir dar karta kartoju - naturalioje kosmetikoje parabenai yra uzdrausti- ir tikrai ne todel, kad keli lasai nieko nepadarys doh.gif
Atsakyti
Visi kazkodel pasikliauja pavirsutine info... Labai gaila. Kai isigilinsite, daugiau suzinosite, pam,atysite, kad tikrai neapsirikote.
Yra produktu, kuriu ir as nevartoju. Negali gi viskas taip jau idealiai patikti. Bet juk mes zmones smile.gif Svarbiausia atsirinkti, kas tinka.

O kad Forever'io produktai kokybiski - tikra tiesa. Savu kailiu isbandyta smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 30 rugsėjo 2009 - 20:16