Įkraunama...
Įkraunama...

Nuo kelių metų palikti vieną namuose?

Buvo toks metas, kai vaikinas (jam tada buvo 3 m ir 10 men) sirgo, o as nenorejau imti biuletenio rolleyes.gif Tuo metu dirbau naktimis, tai anksciau is darbo iseidavo, greit parlekdavau namo, o vyras ka tik budavo isejes. Tai gaudavos, kad vaikinukas budavo paliktas vos kelias min. Dazniausiai ji rasdavau dar mieganti wub.gif

Buvo viena karta toks atvejis, kad velavau apie 10-15 min gristi. Grizusi radau vaikina sedinti prie tv, geriainti pienuka. Dar pasake: mamyte, kodel taip anksti grizai? lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš savąją pirmą kartą palikau 4 metų, bet nieko pabuvo ir ramiai sau. Nuo tada esant reikalui palieku bet ne ilgiau kaip val, ir visada tele palieku - kad galėtų paskambinti. Tik miegančios tai jokiu būdu nepalikčiau, nebent prieš užmiegant pasakius, kad kai atsikelsi mūsų nebus. Manau kitaip labai išsigastų.
Atsakyti
as tai savo irgi nepalikdavau,daba jai 5 tai jau daba lyg ir pasilieka,bet anksciau kazkodel paniskai bijojo kad uzrakinciau ja,o ilgiau palikt nerakinta baisoka gali isnest ka nors,o pati neuzsirakin.
Atsakyti
Manau tai priklauso nuo vaiko. Yra ir drasesniu, ir baikstesniu. Manau reikia pabandyti palikti,o paciai uz duru pastovet, paklausyt kaip elgiasi.
Atsakyti
QUOTE(Nuokata @ 2006 04 29, 06:50)
Manau tai priklauso nuo vaiko. Yra ir drasesniu, ir baikstesniu. Manau reikia pabandyti palikti,o paciai uz duru pastovet, paklausyt kaip elgiasi.

del uzrakinimo issiaiskinau su ja,ji galvojo kad negrysiu o kaip ji iseis,tai daug snekejom su ja,daba ir pati pasilieka,aisku ilgam nesu palikus dar,o siaip tai saunuole pabuna su sese,musu sese 9metuku,su visiska negalia,tai man kai iki pardotuves ar taip kur neilgam reik nubegt tai pabuna,ir padaboja vis nereik temtis kartu vaiku.kol aprengi kol issirioglini su vezimu ir tik i parda ir tuoj namo,gal veliau dar ilgiau gales pabut
Atsakyti
QUOTE(Keberiokšt @ 2005 12 19, 12:07)
Manau, kad 3,4,5 ir 6 metu vaikas per mazas, kad valandai ar dviems ji viena palikti namuose.  Man virs trisdesimt, bet kai esu viena namuose, nejauku. Xixi, toks mano argumentas. Be to, neisivaizduoju, kaip trimeti ar keturmeti ikalbinti viena likti namuose? Ar jau jis taip mielai ir liks, pamirkses akim: "Eik, mama, eik..".
Bet cia nuo seimu ir vaiku priklauso. Mano nuomone ir patirtis yra tokia, jei kazkam gerai kitaip -  puiku. Be to, koks tikslas palikineti tokius mazus vaikus? Pratinti prie mokyklos gal dar ankstoka ( ir kazin ar jau pirmokas bus/privalu buti/ pareiti namo vienas?). Negi jau taip neimanoma jo su kazkuo palikti?

Nu lengva sakyt kai tikrai yra kas paziuri. O kaip tom seimom elgtis kai vienam dirbant seima badautu, o vaikui reikia i pirma klase, o mociutes dirba ir gyvena uz 200 km unsure.gif as palieku savo vyresniaja (dabar jai 5 metai) keliom val. viena. Palieku tel kad extra atveju pask, nors jinai skambina kai tik sumasto.
O man va koks iskilo klausimas, o juos uzrakinti, ar leisti patiem "uzsisauti" su vidine spyna ar raktus palikti g.gif pas mus tai spyna tokia sunkiai rakinama g.gif
Atsakyti
man ka ,kaime beveik,tai bepigu-reikia i parde,mažiuka nuo 1 m mieganti palikdavau,didžiuosius užimdavau piešiniais ir parden varydavau ar i turgų.ne ilgiau kaip valanda.o durų neužrakindavau ,kad maža kas nutiktų pabėgtų,tik duris šluota užremdavau,kad kas atėjęs suprastų-namie nieko nėra ir vaikų neišgasdintų.
dirbame abu su vyru,mažiukai darželin rudeni eis ,o didyjį dėdė per pietus parves,tad teks vienam sėdėt namie,pilnai juop pasitikiu ,žinau,kad pabuas vienas.tarpkitko,seniai mokau,kad jei gaisras pro duris prabėgti neimanoma,daužtų langą.aiškinau,kad stiklu susižeidus nepavojinga,o ugnyje mirštama .niu dar sakius esu,jei ilgai negryžčiau,bėgtų pas kaimynus.taigi ,palikti galima bet kokiame amžiuje trumpam,o jau ilgesniam laikui,kol kas po darbo gryš,nuo 7 metų vaikas gali būt vienas
Atsakyti
Daznai nepaliekam ir ilgam nepaliekam,bet jis labai nori.Jauciasi didelis.Ir ne karto neradom jokio bardako.Labai graziai zaidzia.
Atsakyti
QUOTE(Nuokata @ 2006 04 29, 05:50)
Manau tai priklauso nuo vaiko. Yra ir drasesniu, ir baikstesniu. Manau reikia pabandyti palikti,o paciai uz duru pastovet, paklausyt kaip elgiasi.



Ir kiek laiko siūlai taip stovėti ? biggrin.gif
Atsakyti
Po 5 gimtadienio sunus pats pradejo prasytis paliekamas, nes jam neidomu su mumis vaziuoti i parduotuve. Niekada nerakinu duru is lauko, o jei gaisras koks, kur detis tada. Vaikas pats uzsidaro is vidaus ir ziuri dvd ar zaidzia kompu. Zino kad nelaimes atveju gales kreiptis pas kaimyne. Turi telefona ir jei ko nori atsiklausti- paskambina.
O dabar kai jam jau virs sesiu, tai nebent surista galiu issivezti i parduotuve, nes nnuobodu jam ten lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš nuo 4 metų pradėjau palikinėt vieną. Iš pradžių palikdavau kad į rūsį nueit, po to kad į parduotuvę ir taip vis ilgyn, bet stengiausi daugiau valandos nepalikt, na vis tiek dar mažas, maža ką, telefonu naudotis nemokėjo. Bet visada turėjau pasakyt kelintą valandą sugrįšiu. Na kadangi laikrodžio dar nepažinojo, tai parodydavau kur bus didžioji rodyklė kai gryšiu smile.gif Taip vargom kažkur metus, vaikas įgijo pasitikėjimą, kad mama pareis būtent tą valandą ir nebebijojo. Nuo 6 metų, kai išmoko naudotis telefonu jau palikinėjom ir pusdieniui, o nuo 7 metų jau išbūna kad ir sirgdamas vienas ištisą dieną, puikiai išgeria paliktus vaistus ir pasidaro karštus sumuštinius smile.gif Taigi galiu drąsiai dirbti ir nesinaudoti "biuleteniais" rolleyes.gif Su mumis niekur nevžiuoja, mieliau namie žiūri teliką, žaidžia kompu ar eina pas draugus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lawanda: 23 lapkričio 2006 - 11:27
mano sunui 6 metai, karts nuo karto palieku ji namie viena. Tarkim, einu i parduotuve, paklausiu, ar eis kartu ar pasiliks namie..tai dazniausiai tingi ir lieka sau ramiai namie..vakarais irgi daznai palieku viena 2-3 valandoms, kai einu i sporto kluba, irgi visada paklausiu ar eis kartu ar nori buti namie, tai dazniausiai tingi ir mieliau lieka namie, zaidzia, ziuri telika, piesia, esu tikra, kad visai nebijo buti vienas. Beje, turi mob. tel., kuriuo moka naudotis, tai daznai as pasuku jam, pasiklausiu ar visaks tvarkoj arba jis man pasuka, jei iskyla koks klausimas.. drinks_cheers.gif
Atsakyti