Įkraunama...
Įkraunama...

Nuo kelių metų palikti vieną namuose?

QUOTE(Karbynė @ 2005 12 19, 13:35)
Žinau , tiesa prastą, be vis tik pavyzdį kai 4 - 5 metų vaikas pats į darželį ateidavo (bet čia jau atitinkamos šeimos dalykas )  blink.gif Tai rodo, kad vaikas tai gali (bet nesakau, kad taip daryti galima).

Tu apie mus žinai???? Tik mūsiškė dar ir pareina viena, kai susitariam su auklėtoja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Keberiokšt @ 2005 12 19, 13:07)
. Be to, koks tikslas palikineti tokius mazus vaikus? Pratinti prie mokyklos gal dar ankstoka ( ir kazin ar jau pirmokas bus/privalu buti/ pareiti namo vienas?). Negi jau taip neimanoma jo su kazkuo palikti?


jeigu neklystu, tai i mokykla nuo septyniu dabar leidziama... . tai negi vaika is anksto nepratintumei, kaip jisai turi elgtis namusoe vienas, kaip duris atsirakinti, kaip valgyti pasisildyti....
Prisimenu, kaip mano pazistama pries kelis metus svarste keliu metu leisti vaika i pirma klase 7 ar 8. Ir beveik vienintelis argumentas velesniam leidimui buvo, kad vaikas nemoka duru pats atsirakinti..... tada juokinga buvo, o dabar mastau, kaip saviskius reieks pratinti.
Anksciau sunus sutikdavo kazkur po valanda viena palikti - ijungdavau filmukus ir viskas, bet dabar kazkodel jau nebesutinka
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2005 12 19, 11:17)
Už pinigus viskas įmanoma. Bet jei jie fontanu netrykšta, tenka ieškoti kitos išeities. Bet viskas nuo šeimos ir konkretaus vaiko priklauso.

drinks_cheers.gif as savo metinuka mieganti ryte valandai palikdavau,ne keisdavosi pamaina darbe,as isvaziuodavau,o vyras dar valanda dirbt turejo.samdyt ka ne minties nebuvo ir taip vos vertemes,tiesiog palikdavau kaimynei raktus ir eidavau.aciu dievui per ta laika ne karto nepabudo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2005 12 19, 14:16)
Tu apie mus žinai????

Mdas, jei tamstos šeima iš tų priklausančių rizikos grupei , tai jau turbūt apie jus tongue.gif Nors man rods , kad anoji mergiotė jau į mokyklą žingsniuoja smile.gif
Atsakyti
Nuo rugsėjo ir manoji žingsniuos bigsmile.gif
Atsakyti
Manoji penkiametė pusvalanduką sutinka pabūti viena, kol sulakstau iki parduotuvės, bet tikrai tuom nepiktnaudžiauju. Palieku tik kai būna blogas oras, todėl nenoriu vestis kartu ir jei labai skubu. Labai norėčiau papratinti būti vieną ir taip paruošti artėjančiai mokyklėlei, bet yra keletas stabdžių: vienas iš tokių tai , kad laaaaabai bijau gaisro ( namai prikišti įvairiausios technikos), kita priežastis , tai jau anksčiau mamų minėta - baimė, kad įšsileis svetimus žmones. Ir dar daug kitų nelaimių prisigalvoju blush2.gif . Nu baisu palikti.
Atsakyti
Mano vyresnėlė (6 m.) rudenį keliaus į mokyklėlę, bet abi su sese pabūna max 15 min. ax.gif Abi jautruolės. smile.gif Seniai moka vyresnioji ir duris atsirakinti, ir valgį pasišildyti, ir paskambinti kam reikia, ir sesei padeda susitvarkyti, bet ilgesniam laikui (na, kokiai valandėlei) nelieka. Gal ir gerai, vistiek nesaugu dar tokias mažes palikti, nors vaikas vaikui nelygus. Aišku, bepigu man nervintis, kai mes gyvenam virš senelių. biggrin.gif Jų pagalba neįkainojama.
P.S. Aš pati prisimenu save vaikystėje, tai irgi kažkodėl bijojau pasilikti viena: bijau ir pelių, ir vorų, ir t.t. Ir iki šiol nenoriu būti viena. Užsirakinu keliom spynom, susijungiu visus telikus, tada ramiau. biggrin.gif
Atsakyti
Aha iki šiol prieš einant miegoti, minimum tris kartus tikrinu ar durys užrakintos biggrin.gif O vaikystėj tikrai bijojau būti viena, bet tekdavo. Įsivaizduoju, kaip tėvai jaudindavosi palikdami tokią vištą g.gif
Atsakyti
Nežinau ką galima vadinti palikimu vieną? Na man teko makulatūrą į kiemą išnešti kai sūnui buvo 8 mėn. doh.gif
Buvo labai baisu, nors manęs nebuvo gal kokias 5 min. O dar reikėjo 3 metų dukrą palikti vieną namie kai sirgo, kol parsivedžiau vyresnėlį iš darželio. Nebuvao namie kokias 10-15 min. Tiesiog išeities kitos nebuvo.
Dabar savo vyresnį kartais palieku namie vieną porai valandų, kol į parduotuvę nuvažiuojam, jis tuo metu kompu pažaidžia. Jam 6 metai
Atsakyti
Mano vaikis nuo 6 metu be problemu pasilikdavo jei tik paaiskindavau kur einu ir kada grisiu. As juo irgi pasitikejau, nes su juo galima viska susitarti, jis toks pakankamai ramus. O viena karta griztu namo, o vaiko namie nera!!!!!!!! Negaleciau dabar net papasakoti ka tuo metu patyriau.Prisigalvojau visokiu nesamoniu per kelias minutes. Nulekiau pas kaimynus gal pas ju berniuka nuejo, gal kur mate? Nei mate, nei girdejo...Zodziu puoliau i panika, islekiu laukan gal pamatysiu kur zaidzianti.Ziu - pareina mano sunelis su maximos maiseliu, sako gi pieno buvau nupirkt.. Nei pykt, nei bart..Tasyk pasikalbejom griezciau..
Atsakyti
Mano didžioji taip pat rudenį eis į mokyklą, tad ir namie palieka su sese be problemų visai dienai, kai reikia. Moka thumbup.gif naudotis mobiliaku, surenka numerį ir paskambina {šiemet jai paėmiau jau abonentą, kad nereiktų lakstyti su sąskaitų pildymais}, nuo 4m važinėjasi pati į muzikinę, kai sesė buvo maža, tai pakeisdavo jai sauskelnes, nuvalydavo visus kakulius ir t.t. Valgyt irgi moka ne tik pasišildyt, bet ir kai ką pasigaminti thumbup.gif . Leidžiu būt savarankiškom ir pačiom suprast, kad ir savimi reikia mokėt pasirūpinti biggrin.gif
Atsakyti
Almux, oho kaip neitikimai skamba tavo pasisakymas, bet jei sakai, matyt, taip yra tongue.gif
Pala, o kaip ji nuo keturiu metu pati vazinejo i muzikine? I kokia muzikine ? Kaip tai pati?
Penkiamete moka pati pasigaminti valgyt? Kaaa? Virykle isijungti ar kaip?
Atsakyti