Įkraunama...
Įkraunama...

Nuo kelių metų palikti vieną namuose?

Teko man triju metu dukryte palikt ir sulakstyt i poliklinika ir vaistine.Ijungiau filmukus ir daviau telefona kalbet su mociute.Tai as nejau,o begau visa kelia,nerami dusia buvo,bet tampyt vaiko visa diena po poliklinikas su plauciu uzdegimu per lietu irgi nenorejau.
Atsakyti
QUOTE(gintarine33 @ 2014 08 04, 21:51)
Radot kuo girtis doh.gif


negi turėčiau verkt, kad vaikas pakankamai savarankiškas, jog man išėjus užsirakintų duris, žino, kad nevalia įsileist svetimų, ir t.t.
Atsakyti
Mano vyresneliui 6,5 mažajai 4 niekada nepalieku vienų, nebent vieni išeina į aptvertą kiemą ant batuto pašokinėti, bet ir tai 5 min.po to bėga ieškoti "žiūrovų". Visokių vaikų būna, bet maniškiai dar nepasiruošia būti vieni...
Atsakyti
4 metai. Vienas namuose pabūna kokias 5-10 min. Ir tai ka aš išeinu iki daržo kokio agurko nusiskinti, ar pan. Bet jei jam tuo metu iškila koks klausymas, tai prasiveria duris ir šaukia mane. Nors visada tiksliai žino, kur esu ir ką veikiu. Visada išsiklausinėja.
Aišku galėčiau palikti ir ilgeniam laikui. Bet yra daug.... "O jeigu" Na o jeigu aš išvažiuoju į parduotuve kokiam pusvalandžiui, o namuose kiltų gausras. O jeigu pasiimtų valgyti sausainį ir paspringtų.
KAžkada buvau palikusi su paaugliuke vienus. Tai irgi oi kaip neramu. buvo. Maža kas nutiks. O mergaitė irgi dar pati vaikas. Išsigąs ir nebežinos ką daryti.
Atsakyti
Nuo 5 metu ugdom savarankiskiskuma
Atsakyti
Pavasarį sueis 5 metai, paliekam vieną namuose kol suvaikštom iki parduotuvės. Maximum gal buvau palikus iki 2 valandų. Ir nieko. Ateityje laiko tarpus ilginsiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MoonBloom @ 2014 11 28, 15:31)
Pavasarį sueis 5 metai, paliekam vieną namuose kol suvaikštom iki parduotuvės. Maximum gal buvau palikus iki 2 valandų. Ir nieko. Ateityje laiko tarpus ilginsiu smile.gif


Kai buvo triju metu tai kokis 10 min kol isnesdavau siuksles ir i parduotuve,esancia namo pirmam aukste,ekstra kai ko trukdavo, o dabar kai yra penkiu metu tai apie valanda, kai serga neina i darzeli,o maziuka reikia bent biski isvesti i lauka, mes tryse, tecio nera tai tenka suktis:-) palieku ramia sirdimi jinai savarankiska,sutariam,kad kol negrisiu nevalgys ir negers, paskambinu kas desimt minuciu,o nesamoniu namuose gali ir desimtis metu vaikas:-)
Atsakyti
QUOTE(olia12 @ 2014 12 03, 13:23)
Kai buvo triju metu tai kokis 10 min kol isnesdavau siuksles ir i parduotuve,esancia namo pirmam aukste,ekstra kai ko trukdavo, o dabar kai yra penkiu metu tai apie valanda, kai serga neina i darzeli,o maziuka reikia bent biski isvesti i lauka, mes tryse, tecio nera tai tenka suktis:-) palieku ramia sirdimi jinai savarankiska,sutariam,kad kol negrisiu nevalgys ir negers, paskambinu kas desimt minuciu,o nesamoniu namuose gali ir desimtis metu vaikas:-)

nu tai ir 10mecio nereik palikinet biggrin.gif istatymas dazniausiai numato nuo 12m,manau tai ir yra normalus amzius,kada galima palikti keliom valandom viena.
Atsakyti
QUOTE(gintarine33 @ 2014 08 04, 20:51)
Radot kuo girtis doh.gif
Papildyta:

Vargsai  jusu vaikai unsure.gif


Labai sąmoningai mamytės elgiasi. Būtina ugdyti vaikų savarankiškumą. O Jūs nepalikt iki 12 ir dar ilgiau, tegul būna po to kaip iš medžio iškritę, kur arbatinio užsikaist nemoka be mamos priežiūros.
Atsakyti
Man tai patiko vienos mamos parašymas - "Viskas priklauso nuo vaiko, jei gerai jį pažįsti, tai ir ramiai palieki". Tai jei savo vaiko nepažįsti, tai jau visai prastai smile.gif
Atsakyti
Aš labai myliu savo vaikais ir tikiu jais. Bet jie dar per maži, kad patys save apsaugotų, kad ir nuo smalsumo pvz. padeginti žvakę ar pan. Arba atėjus nepažįstamajam ir subūrus kažkokią graudžią istoriją neleistų pasiimti iš namų visko, ko tik ten ras. Suaugę sukčiams atiduoda viską, kai protą aptemdo emocijos, o laiko pagalvoti nepalieka, o kur čia vaikai, kurie ir patirties mažiau turi, ir apie pasaulio pavojus nežino. Todėl aš manau, kad vaikai skirtingi, bet iki mokyklos namie vieni negali pabūti nė vienas, o po to jau priklauso nuo vaiko subrendimo. Aš saviškių nepaliksiu vienų ilgėliau.
Atsakyti
QUOTE(grirute @ 2014 08 05, 08:18)
Teko man triju metu dukryte palikt ir sulakstyt i poliklinika ir vaistine.Ijungiau filmukus ir daviau telefona kalbet su mociute.Tai as nejau,o begau visa kelia,nerami dusia buvo,bet tampyt vaiko visa diena po poliklinikas su plauciu uzdegimu per lietu irgi nenorejau.

Tai norit pasakyti jus visa diena namie nebuvot?o pasaugoti kazkas negalejo g.gif Dar yra taxi per lietu jei ka mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(dalaja @ 2014 12 06, 18:34)
Labai sąmoningai mamytės elgiasi. Būtina ugdyti vaikų savarankiškumą. O Jūs nepalikt iki 12 ir dar ilgiau, tegul būna po to kaip iš medžio iškritę, kur arbatinio užsikaist nemoka be mamos priežiūros.

Nu prie ko cia arbatinis ir prieziura elementari g.gif gal kad kazas visada namie su vaiku buna,tai nereiskia,kad nemokina gaminti,tvarkytis ir t.t.o jei,jums vieno vaiko palikimas namie asocijuojasi su savarankiskumo ugdymu tai ka zinau doh.gif pailikit kur miske per nakty,tada dar ir valia isugdysit prie savarankiskumo thumbup.gif
Atsakyti