Įkraunama...
Įkraunama...

Nuo kelių metų palikti vieną namuose?

Dukra nuo antros klases po mokyklos likdavo viena namuose iki vakaro.
Atsakyti
Gyvenam ne Lietuvoj, tad dar ilgai mano penkiametis paskui mamka visur lakstys cool.gif Neisivaizduoju jo vieno namie, o tuo labiau lauke doh.gif Bet cia jau beda manyje.... Tikiuosi,kad kol jam sueis 12ka (cia tik tokio amziaus vaikus galima vienus palikt), as su savo baubais susitvarkysiu
Atsakyti
nuo vaiko priklauso. Vienas dar ir darzelinukas budamas gerai vienas namuose elgsis, o kitas ir paauglystej problemu tevams ir sau pridarys, vos tevai ji viena paliks ir nekontroliuos.
Atsakyti
Mano berniukui 8 tik dabar pradejo pabuti vienas apie 2 val kai grizta is mokyklos, bet tuoj skambina klausia kada grisiu thumbup.gif
Atsakyti
Mes savo sūnų 6 metų paliekam kokiai 10 min vieną namuose, tarkim kol vyras į darbą mane nuveža. O šiaip nėra poreikio palikinėti vieną namuose, mes visur kartu, o ir jis noriai keliauja su mum. Vienas tik į kiemą išeina(gyvenam nuosavam name), bet tada aš nerimauju, nes ir šuliniai du yra,o maža ką gali sugalvoti.
Šiaip manau daug priklauso nuo pačio vaiko, kitas drąsiai lieka ir būdamas 3 metų, kito 10-mečio nepaliksi
Atsakyti
Kol kas vieno nepalikinejam,visur kartu ax.gif
Atsakyti
5 metai mano pupai, tai palieku kol siuksles isnesu, pas kaimyne 5 minutems ko nors uzlekiu... ax.gif Manau pabutu ir kol i parduotuve ar vaistine sulakstyciau (10-15 min) bet dar nebuvo reikalo palikinet mirksiukas.gif Siaip ji kaip lipucka, visur su mumis, ir pasitikejimo ja netruksta tik va kazkaip kazko sirdis vis tiek nerami buna blush2.gif
Atsakyti
Aš savo dukrą pradėjau palikti vieną nuo 4 metų, bet tik todėl, kad pasitikėjau ja, žinojau, kad nieko blogo nepadarys. Įjungdavau filmuką ir pasakydavau, kad sėdėtų ir žiūrėtų, kol grįšiu. Iš pradžių neilgam palikdavau, išnešti šiukšles, nueiti iki parduotuvės, vėliau pradėjau palikti ilgesniam laikui, kažkaip važiavome su vyru į parduotuvę, o buvo pietų metas, tai pasakiau, kad gultų miegoti ir išvažiavom, o grįžę po 1,5 valandos radom gražiai miegančią lovoje. Nuo 5 metų pati nueidavo ir grįždavo iš vaikų darželio, nuo namų apie 200 metrų, per gatvę eiti nereikia, todėl buvau rami. Nuo pirmos klasės po pamokų iki 17 val. būna namie viena. Dabar jau galiu ramiai kokioms 2-3 valandoms palikti ją su jaunesniuoju broliuku. Jei man neramu pasidaro, paskambinu ir paklausiu, ar viskas gerai. Kai tik aš išeinu už durų, mažasis užsirakina ir eina sau žaisti, o jei kas skambina ar beldžia į duris, vaikai visada paklausia, kas?
Viskas priklauso nuo vaiko, jei gerai jį pažįsti, tai ir ramiai palieki. O draugė 6 metų vaiko dar nė karto nebuvo palikusi vieno net trumpam, nes nepasitiki, o ir vaikas bijo.
Atsakyti
5 metų vaiką ilgiausiai esame palikę 30 min. Paaiškinau kodėl palieku ir kuriam laikui. Bet dėl visa ko atjungiu dujas.... g.gif
Atsakyti
maniškė jau pirmokė bus, bet aš bijau dra vieną palikti smile.gif paliekam pas močiutes smile.gif
Atsakyti
mano šešiametis vienas namuose pabūna daugiau nei pusvalandį.
Atsakyti
QUOTE(*Vaniliukė* @ 2014 08 04, 18:40)
mano šešiametis vienas namuose pabūna daugiau nei pusvalandį.

Radot kuo girtis doh.gif
Papildyta:
QUOTE(N@tasha @ 2014 06 13, 12:30)
Aš savo dukrą pradėjau palikti vieną nuo 4 metų, bet tik todėl, kad pasitikėjau ja, žinojau, kad nieko blogo nepadarys. Įjungdavau filmuką ir pasakydavau, kad sėdėtų ir žiūrėtų, kol grįšiu. Iš pradžių neilgam palikdavau, išnešti šiukšles, nueiti iki parduotuvės, vėliau pradėjau palikti ilgesniam laikui, kažkaip važiavome su vyru į parduotuvę, o buvo pietų metas, tai pasakiau, kad gultų miegoti ir išvažiavom, o grįžę po 1,5 valandos radom gražiai miegančią lovoje. Nuo 5 metų pati nueidavo ir grįždavo iš vaikų darželio, nuo namų apie 200 metrų, per gatvę eiti nereikia, todėl buvau rami. Nuo pirmos klasės po pamokų iki 17 val. būna namie viena. Dabar jau galiu ramiai kokioms 2-3 valandoms palikti ją su jaunesniuoju broliuku. Jei man neramu pasidaro, paskambinu ir paklausiu, ar viskas gerai. Kai tik aš išeinu už durų, mažasis užsirakina ir eina sau žaisti, o jei kas skambina ar beldžia į duris, vaikai visada paklausia, kas?
Viskas priklauso nuo vaiko, jei gerai jį pažįsti, tai ir ramiai palieki. O draugė 6 metų vaiko dar nė karto nebuvo palikusi vieno net trumpam, nes nepasitiki, o ir vaikas bijo.

Vargsai jusu vaikai unsure.gif
Atsakyti