Įkraunama...
Įkraunama...

Nuo kelių metų palikti vieną namuose?

QUOTE(D.H. @ 2012 10 18, 23:01)
Manau, ne vaikai LT savarankiskesni, o mamos neatsargesnes smile.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Niu jo as irgi paskaicius apakau blink.gif .
Turiu du sunus 6m ir 5m, bet vienu jokiu gyvu nepalikdavau, buvo ekstra atvejis kai mano mamao priziurejo juos ir jai reikejo pas dantista, o as buvau uzsilaikius pas gydytoja , bet pasakiau kad jau vaziuoju namo, kai isgirdau kad mama jau isejo is namu palikus vaikus vienus, tai man tos 5min prabego kaip visa valanda, vis pergyvenau kad kas neatsitiktu, o cia tokius mazulius palikdavo ir iesidavo i darba doh.gif , niu tiesiog neisivaizduoju. O buvo ir ekstra atveju pas mane kai mirtinai reikejo i darba o vaikai sirgo ir palikti 1-2val nebuvo kam, tai veziausi i darba kartu. Cia manau nepriklauso kokioj saly gyvenat, cia manu atsispindi jusu abejingumas.














Atsakyti
Palieku tik porai minučių, jei skubiai reikia į rūsį ar nubėgt įmesti laišką į pašto dėžutę. Ir būtinai kas kartą pasakau, kad niekam durų neatidarytų.
Atsakyti
Jooo,cia kazkaip idomiai prisiskaiciau...
Siaip manau lb priklauso nuo pacio vaiko ir nuo aplinkos kurioje gyvenama.
As savo sesiameti palieku 20min. namuose viena kol suvaikstau su mazaja i parduotuve.
Nieko blogo nematau.
Vienas zaidzia kieme nuo 5m. su buriu draugu,kuriu tevai iskaitant ir mane karts nuo karto iseinam paziuret ka jie veikia. Rajonas mazutis vos 30namu visi vieni kitus zino,visi vaziuoja lb letai,nes zino kad burys vaiku ant gatves dviraciais vazineja a r
leles stumdo vezimukuose. per du metus cia nemaciau uzsukant jokio pasaliecio neskaitant agentus siulancius paslaugas. Beto musu namas tokioj vietoj kur viska aplink per langus matai.Vaikai lankosi vieni pas kitus namuose,visada pasisiulo kaimynai padeti ar pasaugoti ar i mokykla nuvesti/parvesti ir apskritai lb draugiska bendruomene. Mano siuntinukus visada kas nors paima jei manes namie nebuna kai pastas atkeliauja smile.gif)) Nzn jei gyveni prastam rajone vaika baisu butu palikti ir 20min,bet kai rajonas normalus,manau nera taip jau blogai.
O istatymus visi zinom smile.gif
Atsakyti
As savo sesemetes vienos nepalieku,nors ir zino,kad negalima niekam atidaryt duru. Tiesa ir greitu laiku ji nebus viena,nes as nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Deja_Vu* @ 2012 11 16, 19:00)
Jooo,cia kazkaip idomiai prisiskaiciau...
Siaip manau lb priklauso nuo pacio vaiko ir nuo aplinkos kurioje gyvenama.
As savo sesiameti palieku 20min. namuose viena kol suvaikstau su mazaja i parduotuve.
Nieko blogo nematau.
Vienas zaidzia kieme nuo 5m. su buriu draugu,kuriu tevai iskaitant ir mane karts nuo karto iseinam paziuret ka jie veikia. Rajonas mazutis vos 30namu visi vieni kitus zino,visi vaziuoja lb letai,nes zino kad burys vaiku ant gatves dviraciais vazineja a r
leles stumdo vezimukuose. per du metus cia nemaciau uzsukant jokio pasaliecio neskaitant agentus siulancius paslaugas. Beto musu namas tokioj vietoj kur viska aplink per langus matai.Vaikai lankosi vieni pas kitus namuose,visada pasisiulo kaimynai padeti ar pasaugoti ar i mokykla nuvesti/parvesti ir apskritai lb draugiska bendruomene. Mano siuntinukus visada kas nors paima jei manes namie nebuna kai pastas atkeliauja smile.gif)) Nzn jei gyveni prastam rajone vaika baisu butu palikti ir 20min,bet kai rajonas normalus,manau nera taip jau blogai.
O istatymus visi zinom smile.gif


O jus zinote kas jie per zmones, kas ju galvose? Ar save apgaudinejate, kad pedofilai ir pan atrodo skirtingai nuo visu kitu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(D.H. @ 2012 11 20, 13:44)
O jus zinote kas jie per zmones, kas ju galvose? Ar save apgaudinejate, kad pedofilai ir pan atrodo skirtingai nuo visu kitu smile.gif

ziuriu, kad pedofilijos paranoja negreit zmonem praeis..........
Atsakyti
QUOTE(Alexandra.R. @ 2012 11 20, 13:51)
ziuriu, kad pedofilijos paranoja negreit zmonem praeis..........


Jei manai, kad sergu lietuviska kedofilos-pedofilijos byla labai klysti. biggrin.gif Jau daug metu gyvenu ne LT, todel poziuris i tokius dalykus, kaip penkiametis su draugais be tevu prieziuros zaidzia kieme ar 2-metis su 5-meciu iseinantys i parduotuve man visiskai nesuprantami smile.gif
Atsakyti
QUOTE(D.H. @ 2012 11 20, 20:00)
Jei manai, kad sergu lietuviska kedofilos-pedofilijos byla labai klysti.  biggrin.gif 

itariau taip biggrin.gif
daug dabar tokiu paranojiku, kur uz kiekvieno kampo po pedofila mato doh.gif As irgi ne LT gyvenu, tai cia tokios masines psichozes nera, kaip LT grizus pasiziuriu (ar forume pasiskaitau) doh.gif
Atsakyti
Su penkiamečiais, šešiamečiais ir septynmečiais tikrai tėvai turėtų būti. Ir ne tik todėl, "kažkas neaiškus gali vaikščioti šalia", bet ir dėl auklėjimo. Na, kiek aš esu buvusi kieme, prisižiūrėjusi kieme į vaikus be tėvų...Tai kokius jie žodžius vartoja (net ausys lankstosi), prasivardžiuoja, spjaudosi, spardosi, mušasi ir t.t. Tėvų-nė ženklo. Mano manymu, reikia, kad kažkas juos prižiūrėtų ir paauklėtų. Aišku, tokių palaidų vaikų tėvai pasakytų, kad jų vaikai geri, nieko čia blogo nemato.
Kaime panaši situacija. Būdavo, kad savaitgaliais išvažiuodavome į kaimą su šeimyna. Tai ten tiek palaidų vaikų... Kaimynų berniukas nuo 5 metų buvo labai savarankiškas. Ateina pas mus, mušasi, žaislus atiminėja, isterikuoja. Paskui pradėjęs lankyti mokyklą iš vis labai savarankiškas pasidarė, nesuvaldomas. Lamei, po vieno incidento tėvai susiprotėjo kontroliuoti jį.
Atsakyti
musu mergaite bijo sunu,kuriu nemazai valkataujanciu vaiksto,o ir name nera jos amziaus vaiku daug tai ji viena i kiema neina ale ir gerai visada zinau ka ji daro mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš tai jau 5 viena kieme lekiojau ax.gif
Man tai keista kai vaikus i mokykla tevai vedžioja, na suprantu jeigu mokyklele toli,bet kokios 5 minutes kelio tai..daejo pasiskambynai ir viskas bigsmile.gif


Pažystama tai nekokiam rajone vaikui 5,5 metu iki puse 11 leidzia lauke buti...va cia tai jau ne kas..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo salotos: 28 gegužės 2013 - 11:35