Įkraunama...
Įkraunama...

Nuo kelių metų palikti vieną namuose?

QUOTE(pudrine @ 2012 08 30, 23:32)
Keisti darba i patogesni? as ir tai dirbu i menesi tik 2dienas patogesnio darbo su tokia alga ir rasti butu manau neymanoma, esu juo patenkinta ir nesiruosiu jo keisti.Manau tai ne jusu reikalas kas palikineja vakus vienus o kas sedi absikabine visa gyvenima nes baisu palikt kad nepasidarytu ko doh.gif  Keisos kaikurios is jusu cia esancios forumietes, toks vaizdas susidaro kad pensininkes susedusios ir jei tik kas nors ne taip kaip jos daro iskart smerke, nurasineja ir teisia tas kurios geriau zino kaip ir ka daryt su savo vaikais protest.gif



Gyvenate kitoje salyje pagal kitos salies istatymus. Gerbkite juos. Cia jums ne Lietuva, kad atvira gerkle rektumete apie teises. Bet pareigas pamirstate. Vaikas nere jusu nuosavybe kad kaip norite, taip darote.

Palikte dar karta ir jums kaimynais vaiku tarnyba iskvies. Vaikas negali likti namie vienas. Ar tai suprantat? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(laureta @ 2012 09 02, 05:14)
Gyvenate kitoje salyje pagal kitos salies istatymus. Gerbkite juos. Cia jums ne Lietuva, kad atvira gerkle rektumete apie teises. Bet pareigas pamirstate. Vaikas nere jusu nuosavybe kad kaip norite, taip darote.

Palikte dar karta ir jums kaimynais vaiku tarnyba iskvies. Vaikas negali likti namie vienas. Ar tai suprantat?  doh.gif


Tema Nuo kelių metų palikti vieną namuose? o ne kiskit savo nuomone ir paaiskinimus tam kam ju nereikia mirksiukas.gif Beabejo vaikas mano o ne valstybes kad galetumete sneketi apie nuosavybe. cia buvo kalbama apie viena karta 3val. o isputet burbula kaip per filma blink.gif bukite geros nustokit sneket apie tuos kaimynus, nezinot apie tai nieko tad prasau su savo nuomone ir tokiu nusiteikimu auklekit savo valdziskus vaikus.
Atsakyti
QUOTE(pudrine @ 2012 09 01, 23:17)
Tema Nuo kelių metų palikti vieną namuose? o ne kiskit savo nuomone ir paaiskinimus tam kam ju nereikia mirksiukas.gif  Beabejo vaikas mano o ne valstybes kad galetumete sneketi apie nuosavybe. cia buvo kalbama apie viena karta 3val. o isputet burbula kaip per filma  blink.gif bukite geros nustokit sneket apie tuos kaimynus, nezinot apie tai nieko tad prasau su savo nuomone ir tokiu nusiteikimu auklekit savo valdziskus vaikus.


Tad jei netycia barnevern pasirodys prie duru, nevirkaukite per visa medija, kokie norvegu istatymai absuriski, kai del nieko atima vaikus. Vaikais pasirupina valstybe, saugo, kad jie turetu normalia vaikyste ir jei tevai to negali duoti, vadinasi, jiems ieskomi kiti tevai, kurie tai suteiks. Norvegijoje tikrai grieztai, pati skaitote apie tai spaudoje, tai kam tampyti likima uz ausu? Uzteks to, kad jei vaikas prades eiti i darzeli ar mokykla ir bus nors ir viena karta paliktas vienas namie ir pasakys tai aukletojai, tai faktas, kad jinai iskvies barnevern. Paprasciausiai taip yra, jos privalo pranesti.
Atsakyti
Nepalaikau minties palikti vaiką be priežiūros ilgam laikui bent jau iki 7-8metų. Nors ir tai abejoju, kad tokį vaiką galima ilgėliau palikti smile.gif

Tačiau, jei 5min išbėgu į lauką palikusi vaiką namučiuose miegantį, tam kad pavedžiočiau šunį, aš bėdos nematau... Plius niekur toli nuo namų nenueinu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(smiler @ 2012 09 02, 20:04)
Tad jei netycia barnevern pasirodys prie duru, nevirkaukite per visa medija, kokie norvegu istatymai absuriski, kai del nieko atima vaikus. Vaikais pasirupina valstybe, saugo, kad jie turetu normalia vaikyste ir jei tevai to negali duoti, vadinasi, jiems ieskomi kiti tevai, kurie tai suteiks. Norvegijoje tikrai grieztai, pati skaitote apie tai spaudoje, tai kam tampyti likima uz ausu? Uzteks to, kad jei vaikas prades eiti i darzeli ar mokykla ir bus nors ir viena karta paliktas vienas namie ir pasakys tai aukletojai, tai faktas, kad jinai iskvies barnevern. Paprasciausiai taip yra, jos privalo pranesti.


As skaitau ir mastau jus cia toios daug zinancios norit pasirodyt pasakodamos man ape nok istatymus ir tvarka toks vaizdas kad as nezinau nieko doh.gif viska as zinau kaip cia kas vyksta ir kokia tvarka, tiesiog papasakojau apie viena karta o cia iskart varnos ieko kam kuo greiciau akis islest doh.gif pasiskaitykit auksciau jau yra rasiusi viena apie tai net kelis kartu tad kartotis cia nereikia, jei norit kazka pakomentuoti tai pabandykite sekti tema, nes nes net nuobodu skaityti ta paty per tapay is kasantros...
Atsakyti
QUOTE(pudrine @ 2012 09 02, 08:06)
As skaitau ir mastau jus cia toios daug zinancios norit pasirodyt pasakodamos man ape nok istatymus ir tvarka toks vaizdas kad as nezinau nieko doh.gif viska as zinau kaip cia kas vyksta ir kokia tvarka, tiesiog papasakojau apie viena karta o cia iskart varnos ieko kam kuo greiciau akis islest doh.gif pasiskaitykit auksciau jau yra rasiusi viena apie tai net kelis kartu tad kartotis cia nereikia, jei norit kazka pakomentuoti tai pabandykite sekti tema, nes nes net nuobodu skaityti ta paty per tapay is kasantros...

ne nu... nesusiturejau jau.... varna - tai cia tamsta mirksiukas.gif zinai istatymus, taisykles, tai ir laikykis ju mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rashkyte @ 2012 09 03, 04:13)
ne nu... nesusiturejau jau.... varna - tai cia tamsta  mirksiukas.gif  zinai istatymus, taisykles, tai ir laikykis ju  mirksiukas.gif

nemanau kad tai jusu pareiga ar reikalas sakyti kam ju laikytis ar kam nesilaikyti, nustokit nurodineti ir pradekit gyventi uz save "nesirgdamos svetimom ligom." Totali lietuviska atgyvenusi versija - aptarineti ir gilintis i svetmus gyvenimus doh.gif Pats laikas ziureti tik i save o svetimu problemas ar siaip kokius ivykius palikti ju paciu rankose, kadangi taip besielgdama, snekedama ir nurodinedama kitiems nieko nepasieksi o tik liksi stoveti toje pacio vietoje...Mokinkit geriau savo vaikus, kokiu taisykliu jiems reikia laikytis nes as sprendziu kai man geriau ir patogiau, o pasekmes maziausiai turi jus liesti jei kas ir bus tai tik dziaugsites kad tai nutiko ne jums bash.gif
Atsakyti
QUOTE(pudrine @ 2012 09 02, 16:14)
nemanau kad tai jusu pareiga ar reikalas sakyti kam ju laikytis ar kam nesilaikyti, nustokit nurodineti ir pradekit gyventi uz save "nesirgdamos svetimom ligom." Totali lietuviska atgyvenusi versija - aptarineti ir gilintis i svetmus gyvenimus doh.gif Pats laikas ziureti tik i save o svetimu problemas ar siaip kokius ivykius palikti ju paciu rankose, kadangi taip besielgdama, snekedama ir nurodinedama kitiems nieko nepasieksi o tik liksi stoveti toje pacio vietoje...Mokinkit geriau savo vaikus, kokiu taisykliu jiems reikia laikytis nes as sprendziu kai man geriau ir patogiau, o pasekmes maziausiai turi jus liesti jei kas ir bus tai tik dziaugsites kad tai nutiko ne jums bash.gif

vaikus as savo uzauginsiu mirksiukas.gif niekas , juk Jums blogo nelinki schmoll.gif bandom akeles atvert ankshciau, nei kas negero ir neplanuoto ivyks..... unsure.gif ko, gink Dieve nelinkiu niekam!!!!
Atsakyti
QUOTE(pudrine @ 2012 09 03, 00:14)
nemanau kad tai jusu pareiga ar reikalas sakyti kam ju laikytis ar kam nesilaikyti, nustokit nurodineti ir pradekit gyventi uz save "nesirgdamos svetimom ligom." Totali lietuviska atgyvenusi versija - aptarineti ir gilintis i svetmus gyvenimus doh.gif Pats laikas ziureti tik i save o svetimu problemas ar siaip kokius ivykius palikti ju paciu rankose, kadangi taip besielgdama, snekedama ir nurodinedama kitiems nieko nepasieksi o tik liksi stoveti toje pacio vietoje...Mokinkit geriau savo vaikus, kokiu taisykliu jiems reikia laikytis nes as sprendziu kai man geriau ir patogiau, o pasekmes maziausiai turi jus liesti jei kas ir bus tai tik dziaugsites kad tai nutiko ne jums bash.gif


O as vaikysteje labai norejau, kad kaimynai butu buve ne tokie abejingi ir pranese tam tikrom instancijom apie padeti musu namuose. Vaiku balso niekas negirdi Lietuvoje ir niekas nesikisa i kitos seimos gyvenima, kaip ir jus sakote, palieka ju paciu rankose. Nesvarbu, kad vaikas paliktas vienas namie, nesvarbu, kad ten musamasi, girtaujama ir t.t. Netaikau sito jums. Tik atsakau i tai, kad kai kada reikia kaimynam atkreipti demesi, ka daro ju kaimynai, jei kartais tevai nesugeba atitinkamai priziureti savo atzalu. Ir tuo reiketu tiktai dziaugtis, kad yra zmoniu, kuriems ne tas pats, kas atsitiks su jusu vaikais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pudrine @ 2012 09 01, 15:17)
Tema Nuo kelių metų palikti vieną namuose? o ne kiskit savo nuomone ir paaiskinimus tam kam ju nereikia mirksiukas.gif  Beabejo vaikas mano o ne valstybes kad galetumete sneketi apie nuosavybe. cia buvo kalbama apie viena karta 3val. o isputet burbula kaip per filma  blink.gif bukite geros nustokit sneket apie tuos kaimynus, nezinot apie tai nieko tad prasau su savo nuomone ir tokiu nusiteikimu auklekit savo valdziskus vaikus.

Žiūrint į jūsų profilyje užrašytą vaiko amžių, nesuprantu kaip jums net klausimas toks kyla ?
Ne ne ir dar kartą ne. Kaip galima palikti 5 metų vaiką vieną ? Jei jis pats ko nepridarys, tai gali pašaliniai išgąsdinti. Ateis koks "izvergas" prie durų, vaikui šokas visam gyvenimui, jei liūdniau nesibaigs. Niekas negarantuoja, kad taip nenutiks vaikui likus vienam namuose.
O jei per langą iškris, o jei dujas pasuks, ar išeis pasivaikščioti ? Mano vaikai atsargūs, tokių nesamonių nedaro, bet kas garantuoja, kad nešaus kas galvon kai manęs nebus ? Niekas smile.gif

Tas pats su išleidimu laukan vienų. JAV nežinau kada išleisiu, bet tikrai mažiausiai iki keturiolikos laukas tik su mano priežiūra.
Prieš du metus pas mus buvo atvejis, žiaurus. Išleido tėvai vaiką į mokyklą, pirmą kartą vieną. Ten tik keli posūkiai jam buvo, bet susimaišė ir pasiklydo. Paklausė dėdės kelio ... Po kiek laiko rado berniuką sukapota gabalais, prievartautą, nukankintą sad.gif
Arba parduotuvėje mama vaikštinėjo su vaikais (aš ten irgi prekinuosi). Parduotuvė didžiulė, vaikai lakstė aplink mamą ir dingo mažesnis. Gerai, kad aliarmas suveike labai greitai. Rado berniuką tualete jau perrengtą, nuskustais plaukais, užmigdytą, paruoštą išnešimui ... Vat taip va.
Aš savo vakais gal ir pasitikiu, bet aplinka tikrai ne.
Atsakyti
Palieku vieną max 10min. kol šiukšles išnešu ar jei reikia ko iki automobilio nueiti. Ir palieku ne tam, kad man labai to reiktų ir negalėčiau vestis kartu, o tam kad pratintųsi pabūti vienas šiek tiek, o ir jam pačiam tas labai patinka, matyt tada labai savarankiškas jaučiasi biggrin.gif O kai bus didesnis tada ir bus matyt kada kokiai valandai jau galėsiu palikti smile.gif
Atsakyti
Kadangi gyvenam UK, nera nei kalbos iki 12m apie palikima vieno vaiko..
Atsakyti