Įkraunama...
Įkraunama...

Nuo kelių metų palikti vieną namuose?


QUOTE(pudrine @ 2012 08 29, 20:49)
Keikvienos mamos asmeninis reikalas palikti vaika viena namie ar nepalikti. Tai gal tokio amziaus vaiku negalima ir i nuosava kiema ju isleisti? juk kieme daugiau ka blogo gali pasidaryti negu namie. absurdas taip sneketi, kiekvienas zino savo vaika, zno ko is jo tiketis ir daro isvadas palikti ar ne, o jei kazkas bijo palikti savo vaika viena tai jau jo broblema doh.gif  Jums lengva kalbeti kad mestumete darba, bet yra tokiu zmoniu kurie vertina savo darba ir tokie darbai bet kur nesimeto.


Matau, jog gyvenate Norvegijoje... Rimtai siulau pasidometi cionykste tvarka 4u.gif

QUOTE(pudrine @ 2012 08 25, 12:55)
paliekam mes savo 5m vyra viena kaip vaziuojam apsiirkti nes buna daznai kad jis nenori, tai zaidzia sau namie vienas arba kieme prisikvietes draugu. viena kart reikejo i darba tai palikau viena 3val. namie prie kompo tai gryzus radau zaidzianti kuo ramiausiai, jam vienam patinka, bet man visas 3val tik viena mintis galvoj buvo kaip jis ten, na bet kito pasirinkimo nebuvo g.gif


blink.gif blink.gif blink.gif Jus matyt linkusi patikrinti kaip norvegu Barnevern dirba? Garantuoju - ju poziuris i vaikus labai skiriasi nuo lietuviskojo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tosk @ 2012 08 29, 22:11)
Matau, jog gyvenate Norvegijoje... Rimtai siulau pasidometi cionykste tvarka 4u.gif
blink.gif  blink.gif  blink.gif  Jus matyt linkusi patikrinti kaip norvegu Barnevern dirba? Garantuoju - ju poziuris i vaikus labai skiriasi nuo lietuviskojo mirksiukas.gif

ne,tokios mamytes nepasidomi schmoll.gif jos tik paskui virkauja per visas tv.ir laikrascius,kaip is ju nekaltuju vaikus ateme bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tosk @ 2012 08 30, 10:11)
blink.gif  blink.gif  blink.gif Jus matyt linkusi patikrinti kaip norvegu Barnevern dirba? Garantuoju - ju poziuris i vaikus labai skiriasi nuo lietuviskojo mirksiukas.gif


Tai cia viskas daug griezciau, bet tai nereiskia kad cia taisykliu niekas nelauzo, visur visko buna ir bus smile.gif Puiku nepalikite vaiko vieno namuose nes jus tam turte galimybes, kaip pas mane ju nera del to as taip ir elgiuos, zinoms jei as tureciau kam ji palikti as jo vieno tikrai nepalikineciau bet yra kaip yra.... 4u.gif
Atsakyti
Pudrine, nuosirdziai linkiu netikrinti kaimynu kantrybes ir Barnevrn 4u.gif

Pinigai tai dar ne viskas 4u.gif Keiskite darba i patogesni vaiko auginimui mirksiukas.gif Juk tai ne LT - pakeisti darba tikrai nera sudetinga, ir pragyventi Norvegijoje tikrai galima ir su nedidelem algom.
Atsakyti
VAikai labai skirtingi. Dičkiuką ramioai palieku jau metus. Pradėjau palikinėti trumpam nuo šešerių. Puikiai žinojo instrukcijas, ką daryti visais numanomais atvejais, bet, žinoma, jaudindavausi dėl nenumanomų...
Prieš keletą dienų net daržo lysvę, pats sumąstęs, vienas sukasė ir tuo labai didžiavosi (perkasė pasėtus rudeniui ridikėlius smile.gif ).

Mažiaus šešiamečio nematau galimybių palikti ir nežinau, kada galėsiu...sunkiai prognozuojamas.

Abiejų kartu niekada nepaliekam. Idėjų "fontanai". Pavojinga.
Atsakyti
QUOTE(Tosk @ 2012 08 30, 17:27)
Pudrine, nuosirdziai linkiu netikrinti kaimynu kantrybes ir Barnevrn 4u.gif

Pinigai tai dar ne viskas 4u.gif Keiskite darba i patogesni vaiko auginimui mirksiukas.gif Juk tai ne LT - pakeisti darba tikrai nera sudetinga, ir pragyventi Norvegijoje tikrai galima ir su nedidelem algom.



Keisti darba i patogesni? as ir tai dirbu i menesi tik 2dienas patogesnio darbo su tokia alga ir rasti butu manau neymanoma, esu juo patenkinta ir nesiruosiu jo keisti.Manau tai ne jusu reikalas kas palikineja vakus vienus o kas sedi absikabine visa gyvenima nes baisu palikt kad nepasidarytu ko doh.gif Keisos kaikurios is jusu cia esancios forumietes, toks vaizdas susidaro kad pensininkes susedusios ir jei tik kas nors ne taip kaip jos daro iskart smerke, nurasineja ir teisia tas kurios geriau zino kaip ir ka daryt su savo vaikais protest.gif
Atsakyti
Dar dėl saviškių toks klausimas nekyla. Kai jau į mokyklą eis - gal, kuriam laikui g.gif
Atsakyti
QUOTE(pudrine @ 2012 08 30, 21:32)
Keisti darba i patogesni? as ir tai dirbu i menesi tik 2dienas patogesnio darbo su tokia alga ir rasti butu manau neymanoma, esu juo patenkinta ir nesiruosiu jo keisti.Manau tai ne jusu reikalas kas palikineja vakus vienus o kas sedi absikabine visa gyvenima nes baisu palikt kad nepasidarytu ko doh.gif  Keisos kaikurios is jusu cia esancios forumietes, toks vaizdas susidaro kad pensininkes susedusios ir jei tik kas nors ne taip kaip jos daro iskart smerke, nurasineja ir teisia tas kurios geriau zino kaip ir ka daryt su savo vaikais protest.gif


Aga, patogus darbas - mazulis vaikas namuose vienas 3val. Nesuprantu as tokio "patogumo" ax.gif

Jus taip pat labai klystate jei manote, kad niekeno reikalas kas palikineja mazus vaikus vienus. Man NE TAS PATS, kas dedasi mano kaiminysteje. Man rupi, kad mano vaikas augtu saugioje aplinkoje 4u.gif Labai noriu tiketis, jog jusu kaimynams taip pat ne tas pats 4u.gif

Manes neitikinsite, kad mazametis pyplys sugebes stresineje situacijoje ivertinti ja tinkamai ir rasti jos sprendima.

O va is sios mamytes "maniskis 3 metu pats kartais mus isvaro i parduotuve kai pats tingi eiti, as tai nebijau vieno palikti, pas mus jokiu duju ir degtuku nera o daugiau nieko nepasidarys, jis kokius filmukus paziuri ir tiek, kol kas nieko nepridirbo. Bet palikciau tik iki parduotuves nueit koki pusvalandi neilgiau." tikiuosi, kas nors ir paims vaika. Net nezinau ar ta mama pavadinti naivia ar idiote... doh.gif Kazkodel linkstu i antraji varianta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tosk @ 2012 08 31, 09:52)
Aga, patogus darbas - mazulis vaikas namuose vienas 3val. Nesuprantu as tokio "patogumo" ax.gif

Jus taip pat labai klystate jei manote, kad niekeno reikalas kas palikineja mazus vaikus vienus. Man NE TAS PATS, kas dedasi mano kaiminysteje. Man rupi, kad mano vaikas augtu saugioje aplinkoje 4u.gif Labai noriu tiketis, jog jusu kaimynams taip pat ne tas pats 4u.gif

Manes neitikinsite, kad mazametis pyplys sugebes stresineje situacijoje ivertinti ja tinkamai ir rasti jos sprendima.



100 % sutinku 4u.gif jei suzinociau ar pamatyciau
tokius dalykus vykstant kaiminystej,be jokios abejones praneshciau apie tai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rashkyte: 01 rugsėjo 2012 - 05:43
PVZ.
Pas mane darbe labai daznai vyksta treniravimasis kaip elgtis gaisro atveju, vyksta kursai ta tema. Tas pats vyksta ir vaiku darzeliuose. Tad atrodo turetume buti iprate. Bet kai priesgaisrine signalizacija suveike namuose 4val nakties, teko gerokai suimti save i naga, kad pradeciau logiskai galvoti (pirmasias duris atidariau, taip, kad jei tame kambaryje butu buves tikras gaisras, pasekmes butu buvusios labai skaudzios). Apie mazes reakcija is vis patyliu...
Noreciau pamatyti 3meti atidaranty taisyklingai duris gaisro atveju... Ach... taip..., juk anot vienos mamytes, gaisras gali kilti tik kai namuose yra dujos ir degtukai doh.gif fool.gif
Ir siaip idomu pasidare, kiek gi gyvenanciu LT namuose turi priesgaisrines signalizacijas ax.gif Pas mus draudimo kompanijos reikalauja, kad aukste bent viena signalizacija butu centrineje patalpoje. Bet kursu metu gaisrines darbuotojai labai vaizdziai itikino, kad tiek neuztenka...
Atsakyti
QUOTE(Tosk @ 2012 09 01, 03:30)
PVZ.
Pas mane darbe labai daznai vyksta treniravimasis kaip elgtis gaisro atveju, vyksta kursai ta tema. Tas pats vyksta ir vaiku darzeliuose. Tad atrodo turetume buti iprate. Bet kai priesgaisrine signalizacija suveike namuose 4val nakties, teko gerokai suimti save i naga, kad pradeciau logiskai galvoti (pirmasias duris atidariau, taip, kad jei tame kambaryje butu buves tikras gaisras, pasekmes butu buvusios labai skaudzios). Apie mazes reakcija is vis patyliu...
Noreciau pamatyti 3meti atidaranty taisyklingai duris gaisro atveju... Ach... taip..., juk anot vienos mamytes, gaisras gali kilti tik kai namuose yra dujos ir degtukai doh.gif  fool.gif
Ir siaip idomu pasidare, kiek gi gyvenanciu LT namuose turi priesgaisrines signalizacijas ax.gif  Pas mus draudimo kompanijos reikalauja, kad aukste bent viena signalizacija butu centrineje patalpoje. Bet kursu metu gaisrines darbuotojai labai vaizdziai itikino, kad tiek neuztenka...

drinks_cheers.gif neisivaizduoju, kaip 3-metis galetu susigaudyt tokioj situacijoj schmoll.gif neduokdiev.... niekam to nelinkiu.... isshvis..... juk ir atidaryt duris gali belekam... ir shiaip visokiu buitiniu traumu buna, kai to net nesitiki.... man net pradet galvot baisu doh.gif nezinau... bent as nepalikau, nepalieku ir nepaliksiu vienu, iki tam tikro amziaus schmoll.gif jokie pinigai neverti to.... schmoll.gif visu vistiek neuzdirbsi....
Atsakyti
pasisakysiu truputuka...drauges mergaite 7metuku buna kieme viena isleidzia pabuti issivede suniuka pevedzioti...sunuikas atitruko mergaite bego jo gaudyti ir partrenke masina.....mergaite buvo atsargi protinga savarankiska,negana to kad tevai budi ligoninej prie jos pergyvena,saukimas i teisma perduota i vaiku teises kad vaikas vienas tokio amziaus nepriziuretas vaiksto lauke...bauda tevams ir dar velniai zino kas nes tokio amziaus vaiko apart ju isleisti vieno negalima
Atsakyti