Įkraunama...
Įkraunama...

Nuo kelių metų palikti vieną namuose?

QUOTE(Ambro @ 2012 04 05, 20:16)
Draudžiama? O kuriant įstatymus pagalvojo, kur vaikus palikt, pvz, turint 6m mokyklinuką? g.gif Tenka visaip suktis  biggrin.gif Net ir UK, kur leidžiama tik nuo 12m, žinau daaaaug mamų, kurios palieka ir jaunesnius vaikus smile.gif


jo, kur tokius dėt, kai tėvai dirba g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ambro @ 2012 04 05, 19:16)
Draudžiama? O kuriant įstatymus pagalvojo, kur vaikus palikt, pvz, turint 6m mokyklinuką?  g.gif Tenka visaip suktis  biggrin.gif Net ir UK, kur leidžiama tik nuo 12m, žinau daaaaug mamų, kurios palieka ir jaunesnius vaikus smile.gif



QUOTE(Averita @ 2012 04 05, 21:13)
jo, kur tokius dėt, kai tėvai dirba g.gif



na as tik istrauka parasiau,neuzsipulkit,mielosios,manes biggrin.gif
mano zvirblis dar mazas,3metai su puse,tai apie palikima vieno dar ne negalvoju,cia turbut nesiskaito jei eini i kiema rubu pasidziaut g.gif (nors cia skaiciau kad yra mamyciu, kurios tokio amziaus jau palieka,pvz.:nulekt i parduotuve.cia,manau, kiekvienas turi savo nuomone.na,o i komentarus atsakysiu taip,gyvenam ispanijoj,iki 12 metu privalu tevam ateit i mokykla atvest ir pasiimt vaika po pamoku.baigiasi apie 5,gali palikt iki 7h uz tam tikra suma.tai turbut problemu nera...nzn neesu girdejusi cia,kad penkiameti paliktu viena namie ir iseitu dirbt unsure.gif g.gif manau visada galima giminiu,draugu, kaimynu paprasyt,ar susirast aukle dienai ar kiek reikia...o i parduotuve galima ir su vaiku nueit mirksiukas.gif .na cia tik mano nuomone,auginam savo vaikus,taip kaip mum atrodo geriausia 4u.gif soske.gif
Atsakyti
QUOTE(ispanka @ 2012 04 06, 20:03)
  manau visada galima giminiu,draugu, kaimynu paprasyt,ar susirast aukle dienai ar kiek reikia...o i parduotuve galima ir su vaiku nueit mirksiukas.gif .na cia tik mano nuomone,auginam savo vaikus,taip kaip mum atrodo geriausia  4u.gif  soske.gif


GIminės dirba, šeimos narių arčiau nėra... buvo atvejis, kai namie likau viena su mažais vaikais kelis mėnesius, ką tada daryt tokiai mamai? Gerai, kad mano darbas toks, kad popiet grįždavau, tai neteko mažamečio darželinuko palikt. Savaitgaliais va tai gelbėdavo močiūtės thumbup.gif
O auklės kaip žinia irgi kainuoja doh.gif
Atsakyti
Matau, kad yra labai drąsių mamyčių. Aš tai savo trimetės nenorėčiau nei trumpam palikt.
Atsakyti
O mes savo vaikelį retkarčiais paliekam vaiką vieną namuose. Jam jau 6 m. Iki tol niekada nelikdavo vienas. O po to viena kartą, kai pasakiau, kad einam į parduotuvę, pats paklausė, ar gali likti namie. Tačiau ilgam tikrai nepalieku, bijau, kad kažkas neatsitiktų, kad nepridarytų ko nors. smile.gif Pusvalandžiui, maximum valandai paliekam. bet ilgiau tai pačiai neramu, kai jis vienas lieka.
Atsakyti
QUOTE(MyLediJu @ 2012 04 12, 14:59)
O mes savo vaikelį retkarčiais paliekam vaiką vieną namuose. Jam jau 6 m. Iki tol niekada nelikdavo vienas. O po to viena kartą, kai pasakiau, kad einam į parduotuvę, pats paklausė, ar gali likti namie. Tačiau ilgam tikrai nepalieku, bijau, kad kažkas neatsitiktų, kad nepridarytų ko nors.  smile.gif Pusvalandžiui, maximum valandai paliekam. bet ilgiau tai pačiai neramu, kai jis vienas lieka.

Mano šešemetė niekur nelieka viena. Net nežinau, kur ją reikės "padėt" kai eis mokyklon verysad.gif Net jei einu šiukšlių išnešti (gyvenam nuosavame name, tai ten nuo durų keli žingsniai) nepabūna viena cry.gif Kai į makyklą eis, bus tragedija cry.gif
Atsakyti
QUOTE(dzioaana @ 2012 04 14, 11:01)
Mano šešemetė niekur nelieka viena. Net nežinau, kur ją reikės "padėt" kai eis mokyklon  verysad.gif Net jei einu šiukšlių išnešti (gyvenam nuosavame name, tai ten nuo durų keli žingsniai) nepabūna viena cry.gif Kai į makyklą eis, bus tragedija cry.gif

Labai prisirišusi prie jūsų kogero....Pratinkite po truputį, pradėkite nuo to kad kai nešate šiukšles paprašykite kad ji atliktu namie kokį mini darbuką,kol jūsų nėbus, surinktų nuo radijatoriaus rūbus(ar kitokiu darbuku sugalvokite), sudėtu zurnaliukus, sąsiuvinukus ir pan. Eidami į lauką laikykites truputį didesnio atstumo nuo jos kai ji su vaikais žaidžia ir pan...Reikia pratinti tokio amžiaus vaikučius.Mano didžioji irgi viena neina į lauką, bet visada eidavome kartu nes yra ir mažesnių už ja brolių/sesučių rolleyes.gif Baimės ir manoji turi, bet po truputį po truputį manau apsiprasime, (mokomes ties tuo po truputį) nes ištisai kartu būti negalime, reikės dirbti ir man, o mokykla jau visai čia pat... rolleyes.gif

Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
as savo 5 dukra esu per nesusipratima palikus viena kokiom 8 minutem tai siaubas kas buvo .klyke ant viso namo gyvenam g aukste . kaimynai subego . sake kazko issigando nors kaip palikau pasnekejau kad nubeksiu y parduotuve kuri yra prie namu ir vel greit pareisiu. ji sirgo .gal ir delto pasimete. bet daugiau nebepalikciau. ir dabar dar sirdis plysta kad taip pasielgiau.
Atsakyti
Mūsiškė labai nori likti viena. Bent 5-15 min. - jokių problemų. Kaip sutari, gali būt miegamajam ant lovos, ar teliką pažiūri, ar papiešia, bet vis tiek neramu. Ilgiau nebandėm, lai dar paauga biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ispanka @ 2012 04 06, 20:03)
na as tik istrauka parasiau,neuzsipulkit,mielosios,manes  biggrin.gif
mano zvirblis dar mazas,3metai su puse,tai apie palikima vieno dar ne negalvoju,cia turbut nesiskaito jei eini i kiema rubu pasidziaut  g.gif (nors cia skaiciau kad yra mamyciu, kurios tokio amziaus jau palieka,pvz.:nulekt i parduotuve.cia,manau, kiekvienas turi savo nuomone.na,o i komentarus atsakysiu taip,gyvenam ispanijoj,iki 12 metu privalu tevam ateit i mokykla atvest ir pasiimt vaika po pamoku.baigiasi apie 5,gali palikt iki 7h uz tam tikra suma.tai turbut problemu nera...nzn neesu girdejusi cia,kad penkiameti paliktu viena namie ir iseitu dirbt  unsure.gif  g.gif  manau visada galima giminiu,draugu, kaimynu paprasyt,ar susirast aukle dienai ar kiek reikia...o i parduotuve galima ir su vaiku nueit mirksiukas.gif .na cia tik mano nuomone,auginam savo vaikus,taip kaip mum atrodo geriausia  4u.gif  soske.gif

pilnai sutinku, kad negalima vaiku palikti vienu, tam yra seneliai, draugai arba jei jie negali prizvelgti reikia samdytis aukle.Uzsienyje vaiku negalima palikti vienu iki 14 metu.Man is pradziu buvo juokinga, bet veliau supratau to esme.As tai nepalieku niekam, visur su savimi veduosi.
Atsakyti
QUOTE(SuzukiDRZ400SM @ 2012 04 11, 15:08)
Matau, kad yra labai drąsių mamyčių. Aš tai savo trimetės nenorėčiau nei trumpam palikt.

Na trimeciu tikrai negalima palikti vienu, man net baisu pagalvoti k as galetu nutikti... pritariu 100%smile.gif)
Atsakyti
4 m. dukra kartais papraso, kad jos neimtume ir paliktume namie arba net masinoj, kai pvz. i parduotuve vaziuojam.Nesenai cia esu palikus kokiom 10 min., kol iki parduotuveles nuejau kieme.Pasakiau, kad iseinu, pabus viena.Tuo tarpu daviau piest ir viskas buvo normaliai.Ramiai papiese kol parejau.Ilgesniam laikui negu iki tos parduotuvesles ar kol isnesiu siuksles nepalieku.Ir su mazuoju nepalikciau, net tom 10min. ax.gif
Neaisku kaip bus kai mokykla prasides... kada baigsis, ka kaip suderinsim ir t.t.
Atsakyti