Įkraunama...
Įkraunama...

Nuo kelių metų palikti vieną namuose?

Mūsiškiui beveik penki, bet apie vieną paliktą namuose net minčių nebūna (nei pusvalandžiui) schmoll.gif Nežinau ar sūnus bijotų, bet aš tai tikrai mirksiukas.gif
Atsakyti
maniskis 3 metu pats kartais mus isvaro i parduotuve kai pats tingi eiti, as tai nebijau vieno palikti, pas mus jokiu duju ir degtuku nera o daugiau nieko nepasidarys, jis kokius filmukus paziuri ir tiek, kol kas nieko nepridirbo. Bet palikciau tik iki parduotuves nueit koki pusvalandi neilgiau.
Papildyta:
Kol cia nepaskaiciau tai nezinojau kad maniskis toks drasus, bet as del to dziaugiuosi, nes kai eis i mokykla is karto reiks vienam but kol is darbu grysim, tai jei bailys butu, kas tada.
Papildyta:
O ko jus bijot tai as neisivaizduoju, vaikas juk nedarys nieko ko nedaro prie jusu, o jus juk zinot kuo vaikas uzsiima.
Atsakyti
Sveiki, norejau paklausti ar paliekat savo vaika viena namie? tarkim jei vaikui dar nera 7. jei ryztates palikti kokiam laikui tai darot?
Atsakyti
palieku kaip einu suniuka isvest visa tai trunka gal 5min bet ir tai jei liepiu buti prie lango kad ja matyciau...as nerizikuociau tokio pipiriuko dar vieno palikt,ju fantazija laki,gali betka iskresti...
Atsakyti
valandai kitai palieku, bet ne ilgiau. palieku telefona, jei kartais prireiktu. maniske 6.5 m.
Atsakyti
Vakar taip skubejau rasyti, temos uzrasa parasiau su klaidom, kaip dabar pasakyti, o tai atrodau kaip kokia beraste:)
labai man rupejo. nezinau is tikruju ar galima vaika palikinet trumpam, ar neissigas...
aciu visom uz atsakymus.
Atsakyti
esu palikus dukryte gal kokius 4kartus (4,6m.) max. 15-20min. kai teko iki vaistines nueiti,ar i parduotuve.buna neramu,bet ismokinau ja skambinti telefonu jei kas nutiktu per ta laika smile.gif
Atsakyti
Galiu palikt, kad ir pusei dienos. Nors viena ilgiausiai gal kokias 3-4 valandas yra buvusi. Nėra bėdos dėl to, pati viena ir iš mokyklos pareina, ir į lauką išeina. 7 bus už mėnesiuko.
Atsakyti
maniškei 3 metukai, bet nepalieku nei minutei vienos namuose, ne ji bijo o as daugiau bijau 4u.gif einant į dušą ir tai palieku duris atidarytas, man taip ramiau blush2.gif
nors žinau kad vyras kartais palieka trumpam, tik įjungia filmukus kol į kiemą nueiną ar tai į garažą. Gyvenam nuosave name.
Atsakyti
Tuoj penki metukai,paliekam kartais,ir noriai pasilieka, būna net ir mažąją pažiūri kol iki parduotuvės nulekiu ax.gif
Atsakyti
"ES valstybėse draudžiama vaikus iki 10 metų (kai kuriose šalyse iki 12 metų) palikti be priežiūros namuose ar vienus išleisti į gatvę". My Webpage
Atsakyti
QUOTE(ispanka @ 2012 04 02, 21:05)
"ES valstybėse draudžiama vaikus iki 10 metų (kai kuriose šalyse iki 12 metų) palikti be priežiūros namuose ar vienus išleisti į gatvę".   

Draudžiama? O kuriant įstatymus pagalvojo, kur vaikus palikt, pvz, turint 6m mokyklinuką? g.gif Tenka visaip suktis biggrin.gif Net ir UK, kur leidžiama tik nuo 12m, žinau daaaaug mamų, kurios palieka ir jaunesnius vaikus smile.gif
Atsakyti