Įkraunama...
Įkraunama...

Nuo kelių metų palikti vieną namuose?

QUOTE(Dviveide @ 2011 05 26, 18:01)
Mano mazgei dar tik trys metai, todel vienos nepalieku. Manau pradesiu pratinti nuo kokiu 6 metu, pries pirma klase. Jei viskas gerai bus, pradine mokykla bus cia pat uz namo smile.gif

kazkaip ir as pagalvojau,kad pries mokykla pradesiu pratinti buti vienam 4u.gif
Atsakyti
Man baisu, kada pradinukai vieni namuose. Šiais laikais visokių išsigimėlių pilna ir jie turi savus metodus. Kad ir kaip vaikams aiškini, jie pasimestų įvykyje. Pernai priešais name ketvirtoką dienos metu lifte jau buvo pradėjęs tvirkinti iškrypėlis. Vaikas iš išgąsčio nesugebėjo net pagalbos kviestis. Man atrodo jokie pinigų taupymai negali būti dėl vaikų saugumo. Arba į pailgintą grupę, arba auklė. Ir tėvai gali ramiai dirbti.
Atsakyti
QUOTE(gintarine33 @ 2011 05 31, 21:43)
Nu idomus poziuris daktares g.gif 6m,vaikas visa diena vienas g.gif man baisoka,maniskis keletui valandu pradejo likti nuo kokiu 10m.

nu nieko cia baisaus nematau....labai viskas nuo vaiko priklauso,na zinoma ir nuo tevu poziurio....mano viduriniukas nuo 4m pabudavo namie vienas po kelias valandas,o dabar jam uz keliu dienu 6m ,tai galiu palikti ir visai dienai.
Na o 10m tai skaitau jau pilnai savarankiskas vaikas,kuris ne porai valandu gali likti,bet dar ir kambarius sutvarkyti biggrin.gif
Atsakyti
nuo vaiko priklauso. mani6kis 6-metis jau pabūna valandėlę. pats nori būti savarankiškas, aš juo apsitikiu, todėl į lauką - matomoj zonoj jau išleisdavau 3,5 metų. nė karto nėra pavedęs. neleidžiu ten, kur nematau. tuo tarpu antro vaiko taip anksti tikriausiai negalėsiu išeisti - visai kitas charakteris, atsargumas ir galvojimas doh.gif
aš pati jau 8buvau sąmoninga mergaitė, ir brolį namie žiūrėdavau mažą.
Atsakyti
Manau nuo 6 galima
Atsakyti
manau priklauso nuo vaiko harakterio. maniski veja pakelia net kai a butu tolete
Atsakyti
As irgi vargei galeciau palikti viena,gal koki 10 min maximum pabuna vienas o po to triuksmas baisus smile.gif
Atsakyti
Mano vaikui 5,5m ir nesu palikusi vienos niekad. Tokio amziaus vaikai dar negali likti vieni. O galiausiai visai nesinoretu tureti reikalu su vaiku apsaugos tarnyba 4u.gif
Atsakyti
manau kiekvienam vaikui skirtingai... smile.gif pries mokykla manau ir as pradesiu palikineti, patinti, mokinti, dabar tam reikalo dar nera (3.5m)
Atsakyti
QUOTE(bučkis @ 2011 06 09, 17:05)
nuo vaiko priklauso. mani6kis 6-metis jau pabūna valandėlę. pats nori būti savarankiškas, aš juo apsitikiu, todėl į lauką - matomoj zonoj jau išleisdavau 3,5 metų.

GAL PAS jus uždaras savas kiemas? man kaip"miesčionkai " kraupu pasidarė... mano dukrai yra 4metai ir 4 mėn esu palikusi vvienus 30 sekundžių laiptinėje kol greitai užtempiau krepšius (sūnui 12 mėn miegojo vežime) laiptinės durys buvvo uždarytos KAD NIEkas svetimas neįeitų o vaikui prisakikau dainuot dainele kad žinočiau jog viskas gerai... ir tai bijojau/.
Atsakyti
pilnai sutinku,kad priklauso nuo vaiko, mums beveik 6 bet ojojoj dar toloka iki vienas namuose g.gif
Atsakyti
Mano dukra jau nuo 5 metuku pabudavo viena namie ant poros valandu,ji labai savarankiska istikruju nuo kiekvieno vaiko harakterio priklauso 4u.gif
Atsakyti