Įkraunama...
Įkraunama...

Nuo kelių metų palikti vieną namuose?

savo mergaite nuo kokiu 5 metu prdejau palikinet viena tai pusvalandi tai valanda,dabar irgi palieku kelioms valandoms, o neseniai kaip su maziuku gulejau ligoninej tetis darbe buvo, tai pabuvo visa diena viena,vis paskambindavau paklaust kaip sekasi, kad eitu pavalgyti. visai sauniai susitvarke saunuole thumbup.gif . net pati daktare sake kad reikia pratyt jau laikas.
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vejeetau: 23 gegužės 2011 - 07:43
Nesu ne karto vieno palikus. Jei palikciau, rizikuociau uzsitraukt valdisku instanciju nemalone. Australijoje, iki 12 metu, vaiku vienu palikt negalima. Jei po mokyklos tevai negali pasiimt, tam yra isteigtos popamokines prieziuros grupes darzeliuose.
Tad mano bernelis, pirmokas, po mokyklos keliauja i darza. Jie patys ateina vaikus is mokyklos pasiimt. Neilgai joje tenka but, nes pamokos baigiasi 15 val., o is darzo paimu mazdaug 16.30val.
Atsakyti
manau, kad ir nepaliekant vieno ilgam, su vaiku nuo mažens reikia aptart ir apžaist įvairias ekstremalias situacijas, pvz. gaisras, vagys, avarija. Visai neretas atvejis, kad vaikai tokiose situacijose nepasimeta, o sėkmingai iškviečia pagalbą ar panašiai.
Mano didžiajam jau septyni, tai kartais trumpam palieku. Ir man tiesą sakant netiek kokių nors ekstrymų baisu, bet kad be priežiūros ir nuobodžiaudamas labai jau zbitkas krečia ir daro kas negalima bash.gif:
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgitulisb: 26 gegužės 2011 - 12:41
Mano mazgei dar tik trys metai, todel vienos nepalieku. Manau pradesiu pratinti nuo kokiu 6 metu, pries pirma klase. Jei viskas gerai bus, pradine mokykla bus cia pat uz namo smile.gif
Atsakyti
na, maniskiui rugseji 6 bus..bet cia ne Lietuva...todel palikti negalima..nebent trumpam begi leki..bet rizika diele..vaiku teises, kaimynai ir tie skundzia...o be to mokykloje vaiku klausineja taip uzduoda klausima kad issiduos vaikas vistiek..todel geriau nerizikuoti:)o zinoma ir pavojinga, ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(bafi @ 2011 05 31, 14:54)
na, maniskiui rugseji 6 bus..bet cia ne Lietuva...todel palikti negalima..nebent trumpam begi leki..bet rizika diele..vaiku teises, kaimynai ir tie skundzia...o be to mokykloje vaiku klausineja taip uzduoda klausima kad issiduos vaikas vistiek..todel geriau nerizikuoti:)o zinoma ir pavojinga, ir t.t.

standartas yra tas, kol niekas nesiskundžia. jeigu jūsų vaikas ramiai sau vėpso tv, niekas ir nesiskųs. bet jeigu išlįs laukan ir padegs kažkieno šiukšlinę -- nu tai jūs atsakysit už vaiko nepriežiūrą wink.gif
Atsakyti
QUOTE(zvimbute @ 2011 05 20, 10:24)
savo mergaite nuo kokiu 5 metu prdejau palikinet viena tai pusvalandi tai valanda,dabar irgi palieku kelioms valandoms, o neseniai kaip su maziuku gulejau ligoninej tetis darbe buvo, tai pabuvo visa diena viena,vis paskambindavau paklaust kaip sekasi, kad eitu pavalgyti. visai sauniai susitvarke saunuole  thumbup.gif . net pati daktare sake kad reikia pratyt jau laikas.

Nu idomus poziuris daktares g.gif 6m,vaikas visa diena vienas g.gif man baisoka,maniskis keletui valandu pradejo likti nuo kokiu 10m.
Atsakyti
QUOTE(Upsiukas @ 2011 05 23, 12:31)
Nesu ne karto vieno palikus. Jei palikciau, rizikuociau uzsitraukt valdisku instanciju nemalone. Australijoje, iki 12 metu, vaiku vienu palikt negalima. Jei po mokyklos tevai negali pasiimt, tam yra isteigtos popamokines prieziuros grupes darzeliuose.
Tad mano bernelis, pirmokas, po mokyklos keliauja i darza. Jie patys ateina vaikus is mokyklos pasiimt.  Neilgai joje tenka but, nes pamokos baigiasi 15 val., o is darzo paimu mazdaug 16.30val.



Puiki sistema, manau. Galima tik pavydeti. Cia, kadangi visi susiduria su vaiku palikimo problema, todel taip anksti ir pratina vienus likti namuose.

Manau, jau kokiu 9-10 metu vaikas gali savarankiskai likti
Atsakyti
Dukrele nuo 5 palikdavau, no ne ilgam. O berna (5.5 m) bijau palikt net 15 min.isai geras neko nedaro,sede multiku ziuri, no visven baisu.Tai iki parduotuves begom ir atgal.
Atsakyti
Maniškei tuoj 7, bet neesu nei karto palikusi 4u.gif
Atsakyti