Įkraunama...
Įkraunama...

Nuo kelių metų palikti vieną namuose?

QUOTE(gustema @ 2009 11 01, 21:02)
Mano dičkė (5 metai) susirgo (nors jau jaučiasi neblogai). Planuoju ją rytoj palikti vieną, kol nuvešiu mažėlį į darželį. Jau vieną kartą esu abu palikus 10 min. Viskas buvo normaliai. Bet vis tiek labai baisu man bus, ir spirgėsiu visą kelią  unsure.gif

Deja vyras neleido palikt vienos schmoll.gif .Pats su ja pabuvo, kol aš į darželį suvažinėjau.
Atsakyti
Sveikos smile.gif

papasakosiu ir as istorija is serijos "kai as vienas buvau" smile.gif
turim mergaite 9 metu. ivykis ivyko mazdaug pries metus. Isejau i parduotuve, o vaiko mama isvaziavo i darzeli jauneles parvezti. Su vyresnele buvau sutarusi, kad pabus, kol is parduotuves grysiu (apie 20 min uztrukau), net pora litu uz tai gavo, bet... gryztu as namo, o ta islindusi pro balkona ir rekia "gelbekit!". geri zmones policija iskviete... teko su pareigunais pabendrauti sad.gif
Taigi, dziugu, kad aplinkiniai neabejingi vaiko sauksmui, dziugu, kad policija greitai reaguoja, bet tiesiog beviltiska, kai nezinai, kaip pripratinti panele nors trumpai namie vienai pabuti...
Atsakyti
Čia tai liūdna. Manau jei po truputį nors po 10 min būtų pratinę, nebūtų šito buvę.
Atsakyti
Sveikos mamos, mano merginai 5.5 m. I lauka pradejo viena eiti 4.5m. Viskas gerai, lauke prabuna (vasara) visa diena. Kiemas uzdaras, daug bedraamziu del to turi kas veikti. O va namie ,viena, nenori likti, nebent dienos metu, ir kokiom 30 min ne ilgiau. Kitais metais keliaus i mokykla, mes su vyru jau dabar galvojam kaip cia reiks su ja daryti,is darbu neprilakstysi, kokia aukle reiks samdyt g.gif Laiko kaip ir yra, gal viskas bus o.k smile.gif
Atsakyti
QUOTE(argus @ 2009 11 03, 19:29)
Čia tai liūdna. Manau jei po truputį nors po 10 min būtų pratinę, nebūtų šito buvę.


tame ir esme, kad pratinom...
I mokykla viena drasiai eina, i parduotuve irgi be jokiu problemu nulekia, i burelius irgi savarankiskai eina, o stai namie pabuti negali. Manau, kad tai jau yra kazkokia psichologine problema, nes ta baime nesuvaidinta ir nepaaiskinama. kiek sykiu apie tai kalbejomes - jokiu rezultatu, jokiu isvadu...
nezinau, ka daryti.
Atsakyti
QUOTE(ignasser @ 2009 10 27, 10:23)
Nepykit, mamos, bet aš pasibaisėjusi  cool.gif  Paliekat 4-6 metų vienus vaikus namuose.

niekad nepalikciau vaiko tokiu amziaus schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperBrunetė @ 2009 11 14, 23:10)
niekad nepalikciau vaiko tokiu amziaus   schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif


kiekvieno apsisprendimo reikalas. Be to, tai priklauso nuo konkretaus vaiko. Aš karts nuo karto jį palieku vieną nuo 4 m kokioms 10-15 min, kai einu į parduotuvę ar vaistinę. Jis paprastai žiūri kokį filmuką ir žino, kur aš einu biggrin.gif
Manau, kad tai tas pats, kaip mokytis vieną apsirengti ar pavalgyti.
Atsakyti
Pas mane du vaikai sunui 5metai o dukrai 6metai bet vienu namie nepalieku ir i lauka neleidziu vieniem eiti nes bijau verysad.gif .Mes su vaikais visur kartu einame as be galo juos myliu ir numirciau is sielvarto jai kas nutiktu mano angeliukams smile.gif
Atsakyti
mano vaikui 5 metai, bet jau nuo 4 metu palikdavau 5-10 minuciu,zinoma su didziausia baime, pries tai prisakau kad nieko nevalgytu, negertu, nelakstytu, o sedetu ir ziuretu filmuka ar vartytu knyga ax.gif nesu pries trumpa palikima, nes pratint reikia
Atsakyti
Ijugngiu filmukus ir tada galiu nubegti i parduotuvele prie namo jei kazko pritrukau smile.gif kai griztu, randu ten pat kur palikau, nes negali atpliesti akiu nuo filmuku doh.gif
Atsakyti
maniškiu 5 metai bet nepalieku jo vieno schmoll.gif bijau, nes tokio mažiau gali tiek visko prigalvoti doh.gif
Atsakyti
mano vaikas tai vienas pabut pradejo gal tik nuo 7 metu, o ilgesniam laikui nuo 11 kazkur, dabar jam 12 tai buna kiek reikia ir man ramu, o mazeni kokiu 5 metu tai palikti labai bijojau ir nepalikinejau schmoll.gif
Atsakyti