Įkraunama...
Įkraunama...

Nuo kelių metų palikti vieną namuose?

Maniškis jau didelis, bet dar tikrai bijočiau palikti vieną. Nors jis tikrai savarankiškas, drąsus , bet pasilikimas namie vienam.....nežinau g.gif Tiesa buvo viena tokia situacija... mes buvom dviese, jis sirgo. Man labai reikėjo nubėgti iki vaistinės. Susitarėm , įjungiau filmukus ir išbėgau. Nebuvau 15 min. Viskas gerai, bet pagalvojau, kad dar tikrai anksti palikinėti vieną namuose.
Atsakyti
Nepykit, mamos, bet aš pasibaisėjusi cool.gif Paliekat 4-6 metų vienus vaikus namuose. Faktas, kad multikus ir be jūsų pagalbos gali pažiūrėti, bet yra begalė nenumatytų situacijų, kai net suaugęs nesugeba priimti tinkamo sprendimo. Ne bereikalo daug kur pasaulyje yra griežti įstatymai, kurie draudžia vaikus iki 12-13, o gal net ir vyresnio amžiaus palikti be priežiūros.
Ar tikrai jūsų vaikai neatidarys durų niekam? Juk būdami tokio amžiaus net durų akutės nepasiekia... Žinau, kad tikitės, kad jie neatidarys. Bet ar bandėt juos patikrinti? Kaip sureaguotų vaikas, jei iš kaimynų buto pradėtų eiti dūmai? Galbūt tik puodas prisvilo, bet gal ir gaisras... AR prieš palikdami vienus namie žiūrėti filmukų nors kalbėjot apie tai? Dažniausiai vaikai tikrai būna ramūs ir neieško bėdos, bet juk pati bėda gali ateiti...


Atsakyti
QUOTE(ignasser @ 2009 10 27, 12:23)
Nepykit, mamos, bet aš pasibaisėjusi  cool.gif  Paliekat 4-6 metų vienus vaikus namuose. Faktas, kad multikus ir be jūsų pagalbos gali pažiūrėti, bet yra begalė nenumatytų situacijų, kai net suaugęs nesugeba priimti tinkamo sprendimo. Ne bereikalo daug kur pasaulyje yra griežti įstatymai, kurie draudžia vaikus iki 12-13, o gal net ir vyresnio amžiaus palikti be priežiūros.
Ar tikrai jūsų vaikai neatidarys durų niekam? Juk būdami tokio amžiaus net durų akutės nepasiekia... Žinau, kad tikitės, kad jie neatidarys. Bet ar bandėt juos patikrinti? Kaip sureaguotų vaikas, jei iš kaimynų buto pradėtų eiti dūmai? Galbūt tik puodas prisvilo, bet gal ir gaisras... AR prieš palikdami vienus namie žiūrėti filmukų nors kalbėjot apie tai? Dažniausiai vaikai tikrai būna ramūs ir neieško bėdos, bet juk pati bėda gali ateiti...


Na saviškiui esu surašiusi, kur skambinti jei ugnis ar dūmai, jei blogai su sveikata, jei prie durų krebžda - policijai ir aišku visais atvejais man; taip pat ko negalima ir ką galima daryti. Esu ne kartą tikrinusi ar atidarinėja duris, taip pat esu prisakiusi kad prie durų net neitų, o kiurksotų ten kur yra. Ir neleisti jokių senelių, tetų. Kam reikia - turi raktus.

Beje, o kur palikti 7-11 metų vaikus atostogų metu? Kur jį dėti - į darbą tai reikia eiti. Seneliai dirbantys šiais laikais. Į kišenę įsidėti? Nes jei prašinėsi kiekvienų vaiko atostogų metu atsotogų taigi iš darbo išmes ir pasakys kad tokių niekam nereikia.
Atsakyti
QUOTE(argus @ 2009 10 27, 15:08)
Na saviškiui esu surašiusi, kur skambinti jei ugnis ar dūmai, jei blogai su sveikata, jei prie durų krebžda - policijai ir aišku visais atvejais man; taip pat ko negalima ir ką galima daryti. Esu ne kartą tikrinusi ar atidarinėja duris, taip pat esu prisakiusi kad prie durų net neitų, o kiurksotų ten kur yra. Ir neleisti jokių senelių, tetų. Kam reikia - turi raktus.

Beje, o kur palikti 7-11 metų vaikus atostogų metu? Kur jį dėti - į darbą tai reikia eiti. Seneliai dirbantys šiais laikais. Į kišenę įsidėti? Nes jei prašinėsi kiekvienų vaiko atostogų metu atsotogų taigi iš darbo išmes ir pasakys kad tokių niekam nereikia.

čia kalbama apie 3-7 metų vaikus.

Įsivaizduoju, kaip trejų ketverių metų vaikas skambina kam reikia, jei kas užsidega ar piršto galą nusipjauna.
Septynerių - kas kita.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ūla: 27 spalio 2009 - 18:06
As savaji septyniu metu ponaiti tik siais metais pradejau palikineti viena. Pirma, jis pradejo eiti i mokykla ir jauciasi labai didelis, tai pats labai norejo mane i parduotuve isleisti kelis kartus. Palikau valandai, ne ilgiau. Antra, buvo kelios situacijos kai reikejo dirbti, o jo priziureti nera kam, tai keturias valandas yra buves vienas. Aisku, as jam kas pusvalandi skambinejau ir tikrinau ar viskas ok. jis su zaisliukais zaide, filmukus ziurejo. Ir kiekviena karta pakartodavo "svarbiausia vienu vaiku namuose taisykle"- NEATIDARYTI DURU NIEKAM NIEKAM NIEKAM, NET SENELIAMS. Siaip as manau, kad ir koks vaikas yra savarankiskas, reiktu vengti ji palikineti viena. Ar maza visokiu iskrypeliu, vagiu ir narkomanu???? pfu, pfu, pfu... O vaikai yra vaikai, jie naivus ir patiklus, nezinia kokia pasaka ji galima sugundyti duris atidaryti, todel as visada stengiuosi, kad sunus po pamoku butu nevienas. Kolkas tai pavyksta, bet tik seneliu deka. Nezinia kaip butu, jei ju nebutu. Todel as nesmerkiu tevu kurie palieka vaikus vienus, suprantu, kad tokios aplinkybes...
Atsakyti
Na po pamokų tai namuose jis nebūna - moku beveik 100 lt už papomokinę veiklą. Bet atostogų metu tai nėr kas būna. Tik tiek gerai kad draugas išeina į darbą 10 val., aš pati per pietus parvažiuoju, bandau iš darbo vakare anksčiau išsiprašyti. Gerai kad darbas supranta ir leidžia taip.
Nesudaro mūsų vyriausybė sąlygų, kad vaikus auginti normaliai. Namuose palikinėti pradėjau kai jau buvo beveik 7. Po valandą, dvi, kad apsiprastų. Tik buvo išgasdinęs kai telefoną išjungė bežaizdamas, tai lėkiau strimagalviais namo - gal kas atsitiko. Gerai kad namai už 7-10 min kelio.
Atsakyti
saviskio niekada vieno nepalieku,nebent siuksles nesu ir tai paaiskiniu,ziuriu kad butu uzsiemes smile.gif
o kokiu 6 metu,man (bent dabar)atrodo kad kokiai valandai ar dviem nieko baisaus palikti vienus ,primokinus ir viska isaiskinus g.gif pvz.iki parduotuves ziema norint nubegt. g.gif
Atsakyti
Pradejom palikinet nuo 6metu, bet trumpam 4u.gif
Atsakyti
Aš galvoju, kad gal nuo kokių 7 m. galima būtų palikinėti vieną namie. Bet ir tai priklauso nuo vaiko, draugės mergaitei 10 m., bet ji dar visai nenori jos vienos palikti ilgesniam laikui g.gif
Atsakyti
Palieku trumpam 6 metų sūnų tik kol vežimą į lauką išsinešu ar šiukškles 4u.gif
Ilgiau tikrai nematau reikalo palikti vaikus vienus namuose smile.gif
Atsakyti
Mano dičkė (5 metai) susirgo (nors jau jaučiasi neblogai). Planuoju ją rytoj palikti vieną, kol nuvešiu mažėlį į darželį. Jau vieną kartą esu abu palikus 10 min. Viskas buvo normaliai. Bet vis tiek labai baisu man bus, ir spirgėsiu visą kelią unsure.gif
Atsakyti
Mano dukrai 7 ir nepalieku ilgam vienos namuose schmoll.gif Ilgiausiai užtrunku, kol iki parduotuvės nubėgu. Nepasitikiu ir viskas. O ir pati pradeda nerimauti, jei ilgiau užtrunku.
Atsakyti