Įkraunama...
Įkraunama...

Nuo kelių metų palikti vieną namuose?

na,pas mane skalbimo masina kitoje namo dalyje,tai kol nunesu sudedu uztrunku apie 10min,bet nebijau palikti 10 min,juk ne kiekviena diena ir ne i diena 10 kartu tuos rubus plaunu mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano panelei 3,7men tai esu jau nekarta palikus viena namie neilgiau kaip iki 2val. Nepalikciau jei ji nenoretu, bet ji pati kartais sako palik mane kol as mausiu i parduotuve, tai as ijungiu jai multika, padedu atsigert, uzkast, palieku telefona, nes ji moka pasiskambint ir atsiliept ir dingstu, aisq stengiuos kuo greiciau susisukt, dazniausia tai trunka iki 30min smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kam @ 2009 09 11, 21:21)
Mano panelei 3,7men tai esu jau nekarta palikus viena namie neilgiau kaip iki 2val. Nepalikciau jei ji nenoretu, bet ji pati kartais sako palik mane kol as mausiu i parduotuve, tai as ijungiu jai multika, padedu atsigert, uzkast, palieku telefona, nes ji moka pasiskambint ir atsiliept ir dingstu, aisq stengiuos kuo greiciau susisukt, dazniausia tai trunka iki 30min smile.gif

mano pažystamos vienos sūnus,būdams 8m amžiaus,paliktas vienas namuose,iššoko iš 4a per balkoną,norėdamas pas mamą,ji taippat tik iki parduotuvės nuėjo,atrodo vaikas nemažas,bet...nžn kada tiem vaikam susisuks doh.gif
o 3m vaiko niekada nepalikčiau vienos namie net kai miegotų (manoji taip pat trimetė),kas jiem gali šaut į galvą g.gif vaikai yra nenuspėjami,įpač tokie maži schmoll.gif
Atsakyti
Savo beveik 5 metį palieku max. 15 min. vieną namuose. O grįžus randu jį prie lango, kur ir palieku... Reiškias, kad vaikas dar nepasiruošęs vienas likti namuose... blush2.gif
Atsakyti
Savo 4,8 metu dukra esu pora kart palikusi viena namie. Bet tik tada,kai ji pati nenori eiti kartu, ir pasako,kad liks viena namie pazaisti. Palikdavau kokiu 30min, tai grizus nebudavo jokios ypatingos reakcijos. Manau,kad saviske galeciau ir ilgesniam laikui plikt, nors butu ir neramu. Cia jau nuo kiekvieno vaiko priklauso,ar jis jau pasiruoses pabut vienas ar dar ne.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo violla: 13 rugsėjo 2009 - 09:30
savo paliekam 5 metu,kai pati uzsispiria neiti kartu ten iki parduotuves,tai kokiai 1-2h,jai jokiu problemu net nepasigenda pati moka isijunkti televizoriu ar dvd,kaip pareiname kartais iskisa galva paziureti ar gryzome,o taip gal nuo 4 prasidejo pasilikinejimai,aisku virpa sirdis kad ko nepadarytu,bet negi geriau per prievarta temti is namu. g.gif
Atsakyti
Mūsiškė nuo praeitos savaitės (6 m. 8 mėn) būna viena namie ~ 6 h verysad.gif gaila vaiko, bet nėra ką daryti. Būna skambina per tą laiką 8 kartus klausdama ką valgyti, o dar dažniau ką vaikti... ir t.t šiandien klausimas buvo geresnis, kodėl rodo Valinską vietoj filmuko??? lotuliukas.gif ir Dar vienas po to ką daryti jei neatsisuka giros butelis (dar nepradarytas), pasiūliau kad paskambisiu kaimynui, kad užeitų, tai nusprendė geriau pienuko atsigert biggrin.gif
Atsakyti
Laba diena,
Dukrą palikdavome 4-5 val vieną nes siaubingai nenorėjo į darželį. Manau kiekvienas tiek vaikas tiek suaugęs gali padaryti kvailysčių. Kiekviena savo vaiką pažįstam ir daugeliui jų išdaigų galim užbėgt už akių. Sūnų net neįsivaizduoju kaip galėčiau palikt vieną, nes tas tai visokių baikų prisigalvoja ir baisu tokį kartais ir su močiutėm palikt doh.gif
Atsakyti
maniskiui greit 3,5 bet dar nebuvau palikus vieno. siuksles isnest ar iki masinos tai as jam nei nesakau kad einu jis nei nepastebi cia normalu pas mus, nes nuosavas namas, kada nori ir pats i kiema iseina, bet uz kiemo ribu nea , nei jis vienas nei namie vienas schmoll.gif
Atsakyti
laba diena... noreciau paprasyti pagalbos... jei turite mazameti kuriam yra nuo 3 iki 6 metuku ir nevedate jo i ikimokykline ugdumo istaiga gal sutiktumete atsakyti i kelis anketos klausimus. jei taip, prasau parasykite man siuo adresu kornelija.sarliokaite@gmail.com, buciau be galo dekinga smile.gif
Atsakyti
bijau palikti doh.gif nezinau kaip bus kai eis i mokykla, zadu isproteti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(slonko @ 2009 10 25, 14:50)
bijau palikti doh.gif nezinau kaip bus kai eis i mokykla, zadu isproteti lotuliukas.gif


Juk yra prailgintos grupės smile.gif
Atsakyti