Įkraunama...
Įkraunama...

Nuo kelių metų palikti vieną namuose?

yra daug mamu kurios uzmigdo maziukus keliu men. ir isbega i parduotuve, ar dar kur, as tai pries, niekada nebuvau palikus vienu vaiku, nu maza, kas jiem sautu i galva, atidaryti langa(gyvenam 5 aukste), ar degtukus paimti, ar dar kas, siaip zino, kad negalima, ir neima, bet niekada, nesakyk niekada.
Atsakyti
Daznai sapnuoju kosmarus,kad kazkur isejau ir vaikus vienus namie palikau.atsikelus visada blogai jauciuosi.neisivaizduoju,kaip galima miegancius palikti maziukus,gi gali bet kada atsibusti,o kas bus kai atsibus ir neras mamos?gi kosmaras. blink.gif daugiausia tai miegalti palieku,kai reikia kokius vartus atidaryti kieme ar ka is masinos pasiimti.o i parduotuve eiti tai jau tikrai per ilgai.nu nebent tavo name maza parduotuvyte be eiliu.
Atsakyti
buvau palikus tik viena kart ir tik kol ismesiu siuksles,bet man taip baisu buvo,taip lekiau namo,kad daugiau artimiausiu metu tikrai nepaliksiu,manau as tam dar nepasiruosus
Atsakyti
man dar per baisu viena palikti unsure.gif
Atsakyti
Aš irgi kažkaip bijau palikti viena namuose, nors jam jau už 3 mėn bus 6 metukai. O ir jis pats , kai pasakau, nelieka namuose, nes kartais sakau aš bėgu iki turgelio, nes šalia namų yra, tai jis sako neliksiu vienas, aš bijau, man nejauku. Nežinau kaip reikės prie šito pripratinti, neisivaizduoju matyt kai pradės eiti į mokyklą, o tuomet pasirinkimo nebus, juk reikės keleta valnadu pabūti namuose, kol griš tėveliai iš darbų. verysad.gif
Atsakyti

As irgi galiu pasigirti, anadien dicke palikau keliom valandom, skambinomes daznai bet jau palikau (nu jai jau greit 7), ir su maziuke buvau valandai palikus, nieko paziurejo.

Atsakyti
Maniškis jau 7 metų, tai pirmą kartą išdrįsau palikti jį keliom valandom vieną - nuo 10 iki 12 ir nuo 13 iki 17 val. Nu nieko, viskas gerai. Tik jau skambino kas 15 min. Dabar jau būsiu drąsesnė. Bet taisyklių ko galima ir negalima palikau ax.gif
Atsakyti
as savo vaikus bijociau palikti vienus, ar miegancius ar zaidziancius. gal nuo kokiu 7 metu galetu po kelias val. pradeti pratintis, g.gif
Atsakyti
Maniskei ir sesi metukai tai as dar ir bijau palikti viena. Jos net i lauka vienos neliaidziu. Pas mus toks kiemas kad ner cia kur zaist ir dar gatve sale. Viena kar buvom palike kol su vyru iki parduotuves nuejom tai paskambinau is parduotuves ji verke bijojo viena but. verysad.gif g.gif
Atsakyti
mano maziui 5, bet jau esu kelis kartus palikusi, islekiam staigiai su vyru vakare apsipirkti, ir mazylis kuo puikiausiai pasileika, jis puikiai zino kad negalima lysti prie rozeciu, langu, i balkona. per ta laika kol mes bunam isvyke jis ziuri filmukus, palieku jam telefona ir pora kartu paskambinu. jis tikras saunuolis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(žibutė69 @ 2008 12 09, 23:11)
Manyčiau, kad po truputį reiktų pratinti palikti vaiką vieną prieš einant į mokyklą.  mirksiukas.gif

pritariu,juk teveliam reikes idarbelius iseiti.
Atsakyti
Kol siuksles isnesiu i kiema palikt dukrytes niekada nebijojau-juk uztrunku tik minutele.Dabar kartais nubegu i parduotuve,bet tuo metu ijungiu filmuka,ir neleidziu kad kazka tuo metu valgytu( kad nepaspringtu),be to palieku telefona,kad bet kada galetu man paskambinti.Nors i parduotuve sulakstau per 10 minuciu ji speja kokius 4 kartus man paskambinti.Zino kad labai jaudinuosi kad palieku ja viena,tai isdykele specialiai visada erzina mane kad jai bloga ir labai vemia biggrin.gif Nors is balso jauciu kad tuo pat metu ir juokiasi biggrin.gif
Atsakyti