Įkraunama...
Įkraunama...

Nuo kelių metų palikti vieną namuose?

Va, praeita savaite Ramsiuke manoji po adenoidu operacijos namie buvo, i darza dar neleidau, o Ramsiukas didysis i mokykla po pietu eina. Tai budavo dviese iki kokios 13 val (nuo 8 ryto0, pakol jam i mokykla reikedavo iseit. Tada tetis atvaziuodavo jos pas mociute nuvezti. Ir nieko, jiems patiko, tik tvarka namie..... ohmy.gif ohmy.gif
Ir anksciau, kai maze sirgo, irgi esu taip palikus...
P.S. Ramsiukei 3.8 o Ramsiukui beveik 10 metu...
Atsakyti
As irgi galiu pasigirti, anadien dicke palikau keliom valandom, skambinomes daznai bet jau palikau (nu jai jau greit 7), ir su maziuke buvau valandai palikus, nieko paziurejo.
Atsakyti
Mingaude, o maziukei kiek?
As dar saviskes nepalieku, ji 5, tiesiog nebuvo reikalo. Bet jei reiketu, tai palikciau, tik manau, kad paciai sunkiau butu, o ji tai susitvarkytu. smile.gif
Atsakyti
Praeita savaite ir as palikau savo 6 metu vaikina viena namuose kelioms valandoms.Palikau mobilu tai skambino gal kas 20 minuciu ir klausinejo ka veikiu.Palikau prie teliko ir ten pat radau.
Atsakyti
As tai sunu palieku kartais (jam 7), bet neilgam (max 3 val), nes vaikiska galvele laiko visdelto ir vaikiska proteli... Bet siaip jis ziuri multikus, zaidzia kompu ir pan. Baisiau palikti su mazesniu vaiku ar kelis tokio pat amziaus draugus. Va cia tai tik ir lauk netiketumu! OOOi, geriau nerizikuoti. As buvau palikusi su miegancia sese, tai jis ir laiptais ja uznese i virsu, ir piknyka suorganizavo...
Atsakyti
Viena mano drauge, budama maza su broliu lauza kure vidury kambario, nes ziema, lauke per salta, o ir namie nelabai silta gal buvo... Gerai, kad jie neilgam vieni palikti buvo...
O siaip mano vyrukas is mokyklos vienas grizta. Nors is pradziu labai bijojau, ir dabar jei veluoja einu ieskoti ir nerimauju. Bet jis pats toks isdidus, sako, niekas is mano klases taip toli vienas negrizta (1,5km)!
Atsakyti
na mano mergina(4m.) sugeba pabuti namuos viena. bet ilgesniam laikui nei 2val nesu palikus. o siaip butinai turi buti ijungtas multiku kanalas gryzus visada randu ten kur ir palieku arba zaidzia arba multikus ziuri.
visada palieku netoliese arbatos sausainiu kad ir trumpam iseidama jog jei ka neuzsimanytu pati eit pasidaryt maza ka....na ir tfu tfu tfu niekur dar nieko nebuvo pridarius maximum zaislai buna isversti smile.gif
is pradziu palikinedavau labai trumpam kol iki laikrasciu nueidavau siuksles issinesdavau o veliau iprato tai dabar kad ir porai valandu palikus pabuna...
Atsakyti
aš darau lygiai taip pat kaip Jolkiux smile.gif Palieku sulčių, sausainių, nes visada valgyti užsimano biggrin.gif . maniškis pasiekė rekordą - vienas išbuvo 3 val. (jam 4m.) Tačiau mano nerimo buvo pilnos kelnės biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hesė: 04 kovo 2004 - 13:04
Mano vyriškis sugeba namie pabūti vienas iki 5 val. jeiu tik paliekam prie kompiuterio jį. clap_1.gif
Atsakyti
ohmy.gif MAMKOS, duodat. palieku nuo kokių 3 metų, bet tik 20 min. iki parduotuvės ir atgal, adrenalino prisigamina metams į priekį. Neesu tokia drąsi tongue.gif
Atsakyti
Mano mažasis palikdavo vienas namie pusdieniui nuo nepilnų 5metų,kol grįždavo iš mokyklos sesė.O ir šiaip kur išeit mums nebūdavo problemos,manau,kad reikia ugdyti vaikų savarankiškumą,per daug juos mamos popina,pati matau-kuo daugiau šokinėji,tuo labiau ragus stato.
Atsakyti
QUOTE (ema @ 2004 03 27, 16:09)
ohmy.gif MAMKOS, duodat. palieku nuo kokių 3 metų, bet tik 20 min. iki parduotuvės ir atgal, adrenalino prisigamina metams į priekį. Neesu tokia drąsi tongue.gif

Zinok,Ema,as ir,negaliu,per daug esu baili sad.gif Jau i parduotuve lekiu ant staigiuju,niekur nezioplineju,bet nieko,susitvarko mergiote,pasedi prie kompo,filmukus isijungia.Reik pratint,bet kaip bijauuuuuu doh.gif
Atsakyti