Įkraunama...
Įkraunama...

Nuo kelių metų palikti vieną namuose?

Aš palieku kai reikia nueit iki parduotuvės, šiukšles išnešti, ar iki kaimynės nueit ax.gif Bet tai būna ne ilgiau nei 15-20 min. O mažiaus dar nesu palikusi veino su broliu.
Atsakyti
QUOTE(elvyrce @ 2008 12 12, 15:56)
Nors vyresniaja puikiai pasitikiu, taciau vaikas yra vaikas.


Labai sutinku su sia nuomone, man plaukai siausias kai girdziu, kad trimetis turi buti mokomas 'savarankiskumo' palikus ji viena! Nelaimei nutikti pusvalandzio nereikia, uztenka minutes.
Atsakyti
As vyresneli 6 m. palieku viena namie okiai valandziukei , bet palieku telefona ir nuolat skambinu klausineju ar gerai viskas, na baisoka, o jis kazkaip nori likt vienas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulytes mamyte @ 2004 01 26, 17:10)
Viena mano drauge, budama maza su broliu lauza kure vidury kambario, nes ziema, lauke per salta, o ir namie nelabai silta gal buvo... Gerai, kad jie neilgam vieni palikti buvo...
O siaip mano vyrukas is mokyklos vienas grizta. Nors is pradziu labai bijojau, ir dabar jei veluoja einu ieskoti ir nerimauju. Bet jis pats toks isdidus, sako, niekas is mano klases taip toli vienas negrizta (1,5km)!


Gal pries 10m buvo toks ivikis mamyte vaikucius paliko namie iki parduotuves i kita gatves puse nuejo. Vaikuciai su dektukais pazaide sofa uzsidege, isigando i spinta isilindo ir uzduso.. Po to ivykio labai baiminuos.. Negaliu, net siuksles su drebancia sirdute nesu..
Atsakyti
buvau viena kart palikus abudu draugus, sako pabusim tu eik mama ttrumpam aisku tai gryzus radau su markeriu net tik zeme bet ir koloneles ispaisytas kaip sakant ilgam prisiminimai liks smile.gif
Atsakyti
Man atrodo, kad galima palikt ne anksčiau kaip 6 metukų. Aišku, vaikas vaikui nelygu..bet vis tiek. Mano trimetė atrodo pakankamai savarankiška, bet iki visų pavojų suvokimo dar toli kaip iki mėnulio. mirksiukas.gif
Atsakyti
na mes dukryte paliekam namie kokiam pusvalandziui kai reikia nulekt iki parduotuves ar turgaus. ji labai mielai pasilieka ir daznai mums pareiskia kad vaziuokit vieni as noriu buti namie viena. kelis kartus buvom ijunge kamera kad paziuret ka ji veikia. pamatem jog viska ta pati ka ir kai mes esam namie.
Atsakyti
O as va savo vyresniaja palieku kokiom 4-5 valandom viena. Nes mokykloj nera prailgintos klases, tai kaip ir nelieka iseities...
Elgiasi pakankamai tvarkingai ir protingai, bet visgi dar matau, kad nesmagu jai vienai...
Manau, kad idealiausia iki kokiu 8-9 metuku nepalikti vaiku vienu ilgiau nei porai valandu 4u.gif
Atsakyti
galvoju,kad nuo 6-7 metų galima trumpam palikti.bet jie tokie protingi jaučiasi visokių nesamonių prisigalvoja.tai mamų širdelės visada neramios bus ir kai vaikai užaugs g.gif vistiek nerimausim ax.gif
Atsakyti
pernai kai jai buvo 4,palikdavau 10-15min,iki pardes nubegdavau per kelia.bet siaip kur toliau reiktu vesciaus kartu g.gif juk jos man vienintelis turtelis wub.gif
Atsakyti
Mano dukrai beveik 7 metai. Vienos dar nepalieku. Nuo rudens pradės lankyti mokyklą. Va tada ir prasidės mano galvos skausmas unsure.gif
Atsakyti
o man atrodo, kad kiekvienas vaikas skirtingai ir mama pamato kada gali palikti viena. pirmokėlį manau porai valandų jau galima palikti ir viena g.gif
Atsakyti