Įkraunama...
Įkraunama...

Nuo kelių metų palikti vieną namuose?

QUOTE(Elinga_27 @ 2008 09 22, 12:33)
Aš sutinku kad vaikus reikia mokyti savarankiškumo, bet... maniškis jau senokai prašosi paliekamas vienas namuose, kai mes išsiruošiame į parduotuvę, ar į svečius. Bet aš turbūt per didelė bailė blush2.gif visada galvoju, kad vaikas gali ko nors išsigasti, ar kas nors nenumatyto nutikti, kad ir "laidas koks užtrumpins", todėl vis sudvejoju ir.. mano kavalierius visur keliauja kartu tongue.gif  Ir tikrai sutinku, kad kartais būna situacijų, ypatingai kai vaikas suserga, kad jį reikia palikti, bet aš nuolat ieškau pagalbos, kas galėtų jį prižiūrėt  blush2.gif  ax.gif  gal mane čia ir palaikys baile ar kvaile, bet tokia jau esu doh.gif

tas pats kas mano situacija, tiesiog negaliu dar perlipti per baimę ir palikti jo vieno , jam 5,5 , bet pasiskaičiau žiūriu, kad daugumos tokio amžiaus prašosi paliekami , bet dar ne schmoll.gif manau nelaikas, jis labai protingas ir pakankamai savarnkiškas, bet esu bailė blush2.gif , ir iki mokyklos tikrai nepaliksiu vieno namuose , neskiatant šiukšlių išnešimo ar spaudos paėmimo ax.gif
Atsakyti
Maniskiui 6 metai, pradejo lankyti pirma klase. Pabuna vienas namuose, bet neilgam. Ilgiausiai tenka pabuti apie 2 val., bet cia buna retai, nes lanko prailginta grupe. smile.gif Siaip vakare visad pabuna kol mazaji parsivedu is darzo, tai uztrunka apie 30 min. Po kolkas jokiu problemu neiskilo bigsmile.gif
Atsakyti
Manyčiau, kad po truputį reiktų pratinti palikti vaiką vieną prieš einant į mokyklą. mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes,as irgi is tu `bailiuju mamyciu` esu.Viresnysis jau beveik 5.5 bet palikus vieno niekada nebuvau.Musu situacija kiek sudetinga,mes gyvenam ne Lietuvoj.As cia giminiu neturiu,o ir mano vyras is kito salies ir jis giminiu neturi salia.Pazystamu yra,draugu yra,bet visi tolokai.Taigi berniukai su manim istisas 24h.Na dabar jau kai nuo vasaros didysis paruosiamaja pradejo tai po 4h jis nuo manes atsitraukia.Bet visada pati nuvedu ir parsivedu.
O va mazasis pas mane apsukresnis toks.Ne toks prisirises prie sijono.Uz poros dienu bus 3!Kai orai atsalo,jis man viena diena sako:``as nenoriu eiti``Pamaniau ir is tiesu rytas ankstyvas,salta.Klausiu:``pabusi kol broli nuvesiu?``Jis man:``taip!``Tai va jau koks geras menuo,jei ne daugiau,kai palieku ji viena namie,du kart per diena(nuvedant ir parsivedant droli)kokiai 10-15 min. mirksiukas.gif
Atsakyti
cia labai priklauso nuo vaiko . mano sunui 12m , o vakarui ir nakciai likti vienam namie nejauku , kitam 5m tai palikciau viena max 10 min. ir su baime lekciau namo . nezinai kas gali sauti i galva . sugalvos kiausiniene mamai iskepti.....
Atsakyti
mazoji 5 metuku pabuna iki kol nubegu i parduotuve uz vieno namo,tai neilgai ir uztrunku smile.gif tai viena syki palikau ir telefona ir atsitiktinai paskambino tetis,ir kaip ji mokejo atsiliepti nezinau nes niekada nerodziau.tai parejau mazoji baisiausiai patenkinta,skambino tetis,as pakalbejau,sake kai pareisiu kad perskambinciau.tai visa vakara dziaugesi mazoji biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Manoji jau nuo keturiu pabuna trumpam viena... koki pusvalanduka, kol nubegu i parduotuve... bet visas turiu sakyt, kad einu tik del jos...
Atsakyti
Na, mano vyresniajai 6 m., mazajam - 4 m. Vienu niekad nepalieku, nes tiek prigalvoja... kad gyvenime negaleciau tiketis. Uztenka, kad vieni kur nors antrame aukste uzsidaro... Visuomet, ar i parduotuve, ar reikalais, visur kartu tempiuosi. Kai serga, visuomet susiorganizuoju pagalba, - ar pati, ar mociutes, ar senelis, bet niekuomet vienu nepalieku. Nors vyresniaja puikiai pasitikiu, taciau vaikas yra vaikas. Ir i mokykla viena vazineti, manau paleisiu tik nuo kokios 3 klases, ir tai ziuresiu. Dabartine aplinka vis tik ne 10 proc. nesilygina kas buvo pries 20-30 metu, ir, deja, ne i geraja puse.
Atsakyti
Sveiki smile.gif Šiuo metu man labai aktuali problema. Taip gavosi,kad likom su dukryte(3 metai ir 3 mėn.) mėnesiui vienos ir dar šunį turim rolleyes.gif . Tai kai jį reikia vest,vis galvoju,gal ji pabūtų viena namie,bet labai bijau palikt doh.gif O ji nori pasilikt. Eitume kartu,bet šuo didelis,tamposi,o mano padėtis dabar nestuke.gif . Tai ir nežinau ką daryt g.gif .
Atsakyti
As palieku viena kaip iki parduotuves einu ijungiu multikus lyg kaip ir gerai, o viena karta sugalvojo eit ieskot, na isbego viduri ziemos basas, na ir ka dabar, kazkaip bijau, o jei kur kitur iseiciau, tai kaip nueitu, neprognuozuojami tie vaikai smile.gif
Atsakyti
Ką tik rašiau,kad bijau palikt vieną kol vedžioju šunį,o šį savaitgalį abu rytus ėmė ir pasiliko thumbup.gif Aš labai bijojau,bet ji norėjo,todėl įjungiau multikus ir palikau 10 -čiai min. ax.gif O ji po to gyrėsi,kad neverkė smile.gif
Atsakyti
Aš palieku vienas, kai nešu šiukšles, į parduotuvę sulakstau per 15min. Iš pradžių palikdavau miegančias, vyresnei pasakydavau, kad išeisiu, kad neišsigąstų išbudusi. Bet jei miegodavo, tai visada spėdavau suvaikščioti ir jos neišbusdavo. Dabar palieku jei nemiega, tai įjungiu filmukus ir jos visada ramiai juos žiūri
Atsakyti