Įkraunama...
Įkraunama...

Nuo kelių metų palikti vieną namuose?

As irgi esu palikus multiku ziureti, o pati sulaksciau i darzeli seses parsivesti.Bet baisu kazkaip. Vienakart toki nuotyki apturejau.Gyvenam pirmam aukste, Vyras paskambino ir paprase pasakyti tel., kuris buvo parasytas skelbime ant laukuju duru.Islekiau 1 min., o mano vaikinas sumaste duris uzrakinti.Deja, atrakinti niekaip negali. O durys sarvuotos, atrakinti is isores neimanoma. Jau galvojau, kaip prasysiuosi per langa ( gal langa atidarys).Gerai, kad nepuoliau i panika ir ramiu tonu vaika vis kalbinau uzrakta pasukti i kaire.Vaikas nepuole i panika ir po 10min. siaip ne taip pavyko bigsmile.gif Man , aisku , tos minutes laaabai uzsitese smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaivorykštė @ 2008 07 05, 00:35)
As irgi esu palikus multiku ziureti, o pati sulaksciau i darzeli seses parsivesti.Bet baisu kazkaip. Vienakart toki nuotyki apturejau.Gyvenam pirmam aukste, Vyras paskambino ir paprase pasakyti tel., kuris buvo parasytas skelbime ant laukuju duru.Islekiau 1 min., o mano vaikinas sumaste duris uzrakinti.Deja, atrakinti niekaip negali. O durys sarvuotos, atrakinti is isores neimanoma. Jau galvojau, kaip prasysiuosi per langa ( gal langa atidarys).Gerai, kad nepuoliau i panika ir ramiu tonu vaika vis kalbinau uzrakta pasukti i kaire.Vaikas nepuole i panika ir po 10min. siaip ne taip pavyko bigsmile.gif Man , aisku , tos minutes laaabai uzsitese smile.gif


Tai tikrai gerai, kad vaikas nepasimetė 4u.gif Aš tai raktą visada pasiimu,net jei tik šiukšles nešu, o rakinėt durų griežtai neleidžiu. Pasakiau,kad bėgt pro duris galima tik jei kažkas užsidega ar kita kokia nelaimė nutiktų.
Atsakyti
kol kas tko tik vienakart palikt, tai irgi prie teliko palikau, duris pati uzrakinau ir isvezau vyra i garaza, na daugiau nei 10 min netrukau, grizus radau ten kur palikus thumbup.gif tiksliau, ji rado kita pramoga - pasiskambino maciutei ir visa ta laika pratratejo telefonu, mama man net skambino isitikint, ar tikrai vaikas vienas biggrin.gif
Atsakyti
Aš saviški nuo kažkur 4 metu trumpam namie palieku, aišku dienom metu ir kokiom 10-15 min, jei reikia i parduotuve nulėkt, o sunelis spyriojas ir atsisako :)bet ir griažtai liepiu prie durų net nesiartint, jei kas skambintu ax.gif
Atsakyti
As kai pasiskaitau tai kai kurios per daug pasitikit savo mazyliais g.gif , juk jie nera atsakingi, taip, as sutinku, jie yra labai protingi, elgiasi gerai, bet juk niekas nezino kaip vaikutis pasielgs vienoj ar kitoj situacijoj verysad.gif , juk paliktas vienas namie mazylis gali sugalvoti bet ka, o jei kas daug kartu skambins i duris, manote, kad vaikuciui atlaikys nervai neprieiti prie duru??? Mamytes saugokit savo vaikus kol galit, juk jie taip greit uzauga mirksiukas.gif
Atsakyti
O jus pagalvojot apie tai,kad palikusios savo mazylius namuose ,kad ir 15min. jums pacioms gali kas nors nutikti,koks nors nelaimingas atvejis g.gif
Atsakyti
QUOTE(gagrate @ 2008 07 08, 17:50)
O jus pagalvojot apie tai,kad palikusios savo mazylius namuose ,kad ir 15min. jums pacioms gali kas nors nutikti,koks nors nelaimingas atvejis g.gif


Kalbėsiu už save, žinau, kad viskas imanoma, bet kita vertus, Vaikuti savarankiškumo reikia mokint, o ne lepuniuka augint, suprantu kad reikia saugot, bet kita vertus, juk ir sedint namie gali kazks nutikt, nuo likimo nepabegsi, gal ir žiaurokai nuskamba, bet juk toks gyvenimas...
Atsakyti
Mano dukrytei dabar 6, palieku nebent lauke su draugais ax.gif . O palikti vieną vaiką geriausia, kai vaikas pats nori, nebijo.
Kartą turėjom važiuoti pas daktarus anksti ryte, vakare dukrytei susakėm, kad turės pabūti, palikom telefoną, pamokiau kaip skambinti, net lape nupiešėm kaip ką spausti. Deja skambinti neprireikė, nes grįžom, o ji dar miegojo smile.gif. Taip tai visur vežamės kartu, vienai jai nesmagu namie būti, nebent lauke su seneliais arba draugais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kiwija: 08 liepos 2008 - 19:02
QUOTE(raketa @ 2008 07 08, 15:47)
As kai pasiskaitau tai kai kurios per daug pasitikit savo mazyliais g.gif , juk jie nera atsakingi, taip, as sutinku, jie yra labai protingi, elgiasi gerai, bet juk niekas nezino kaip vaikutis pasielgs vienoj ar kitoj situacijoj verysad.gif , juk paliktas vienas namie mazylis gali sugalvoti bet ka, o jei kas daug kartu skambins i duris, manote, kad vaikuciui atlaikys nervai neprieiti prie duru??? Mamytes saugokit savo vaikus kol galit, juk jie taip greit uzauga mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(gagrate @ 2008 07 08, 16:50)
O jus pagalvojot apie tai,kad palikusios savo mazylius namuose ,kad ir 15min. jums pacioms gali kas nors nutikti,koks nors nelaimingas atvejis g.gif

drinks_cheers.gif

O šiaip jau mano nuomone mokyti vaiką savarankiškumo galima ir nerizikuojant jo saugumu.
Pati kažkodėl dažnai pagalvoju apie gaisrą. Saviškei kalu į galvą, kad nebandytų nieko gesint, nesislėptų spintoje ar vonioje, o lėktų į laiptinę ir ieškotų kaimynų pagalbos. Ji tai žino. Bet kaip tokioj situacijoj būtų realybėje negali žinot. Gal iš to siaubo net durų negalėtų atrakint:bijau Taip savarankiškumo neišmokysi schmoll.gif Bent ne tokiame amžiuje 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JO/NE: 08 liepos 2008 - 21:21
Maniske po valanda pabuna nuo 3 metu. Kai dar nemokejo atrakinti duru ir atsidaryti balkono (musu neistiklintas) - buvo ramu. Dabar jau moka, tai jau baisiau. Bet vistiek palieku, pakartojusi, kad negalima niekam atidaryti duru, net jeigu skambintu kas i duris, ir negalima eiti i balkona. Maniskei 4,5 m ir ji labai didziuojasi, kad gali pabuti viena namuose. Kartais net praso, kad jos nevesciau i parduotuve ar dar kur nors..
Atsakyti
QUOTE(milereta @ 2008 07 26, 12:42)
Maniske po valanda pabuna nuo 3 metu. Kai dar nemokejo atrakinti duru ir atsidaryti balkono (musu neistiklintas) - buvo ramu. Dabar jau moka, tai jau baisiau. Bet vistiek palieku, pakartojusi, kad negalima niekam atidaryti duru, net jeigu skambintu kas i duris, ir negalima eiti i balkona. Maniskei 4,5 m ir ji labai didziuojasi, kad gali pabuti viena namuose. Kartais net praso, kad jos nevesciau i parduotuve ar dar kur nors..

As vistiek nesuprantu,kam toki maza vaika palikineti viena,nesvarbu ,kad jis nori.Negi negalima jo pasiimti su savimi.Kur reikia eiti ar buti,kad vaikas negali buti su mama,nu nebent pas meiluzi lotuliukas.gif
Atsakyti
Manau viskam savas laikas - jei trijų metų vaikas nori likt namie, gal ir keista, bet iš kitos pusės tai vaiko savarankiškumas. jis neturi nei baimės, nei šiaip kažko. maniškė irgi gana aksti pareiškė norą likt viena lauke. ir puikiai kasdien ten eina, aš džiaugiuosi,kad jai neliūdna, kad randa veiklos ir pan. manau kiekvienas vaikas subrendęs savaip... rolleyes.gif
Atsakyti