Įkraunama...
Įkraunama...

Nuo kelių metų palikti vieną namuose?

Mano nuomone,kuo didesnis vaikas,tuo trumpiau be priežiūros galima palikti biggrin.gif
Atsakyti
Mana vyresnelei 5,4 metu bet vienos jos negalieciau palikti doh.gif Ta prasme kad jinai tai sutiktu bet as negalieciau blush2.gif
Atsakyti
Savo 5-metį,tai kartais palieku ir nubėgu iki parduot. ar vaistinės.Bet jam įjungiu filmuką ir įsitikinu kad visa kita išjungta.Pasakau,kad žiūrėtų ir grįšiu po 5ar10 min.Manau tėvai jaučia,nuo kada ir kuriam laikui gali palikti savo atžalą.
Atsakyti
Kai isikyriau su vyru, dukrele buvo 2 metai. tai dar pusmeti begdavau i parduotuve kai ji uzmigdavo ir stresuodavau kad atsibudus neras, bet po to jai isaiskindavau kad mamyte tuoj gris ir paklausdavau ka parnest, tai ji tas 5-10 min pabuna be problemu, ar siuksles isnest ar i parduotuve nubegti galiu visada. Tai as ja nuo 2,5 metu tokaimlaikui palikdavau ir lekdavau bigom, visada kazka parnesdavau uz drasa smile.gif ir visada rasdavau pribeguse prie duru kai as rakinu duris.
Atsakyti
Mes savo 6 metu sunu jau paliekam viena jei kur vaziuojam apsipirkti.Jis isijungia multikus ir ziuri,paliekam mobilu telefona kad galetumem pasiskambinti.
Atsakyti
Sveikos, nemalonu bet turiu prisipazint 4u.gif savo suneno nei as nei sesuo negalim niekaip palikt ax.gif jai paliekam 10 min tai baimes pilnos kelnes unsure.gif nors jis pas mus jau didelis vyras 5 su puse biggrin.gif o kai viena kieman isleidom tai buvo didziulis ivikis, jei mano mama nebutu sulaikius tai sesuo tikriausiai butu lekus zet ka jis ten veikia nes kiemas tai judrus ir ka ten gali zinot kas gali prisikabint blink.gif tikriausiai per dideles bailes mes blush2.gif nes kaip pasikalbam mes tai nuo kokiu 4 kieme dukdavom biggrin.gif todel turim didele problema kai viesoj vietoj jis jau savu nebemato tai ji surast pagal klykima galima blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lanvin @ 2008 03 16, 16:53)
Sveikos, nemalonu bet turiu prisipazint  4u.gif  savo suneno nei as nei sesuo negalim niekaip palikt  ax.gif jai paliekam 10 min tai baimes pilnos kelnes  unsure.gif nors jis pas mus jau didelis vyras 5 su puse  biggrin.gif o kai viena kieman isleidom tai buvo didziulis ivikis, jei mano mama nebutu sulaikius tai sesuo tikriausiai butu lekus zet ka jis ten veikia nes kiemas tai judrus ir ka ten gali zinot kas gali prisikabint  blink.gif tikriausiai per dideles bailes mes  blush2.gif  nes kaip pasikalbam mes tai nuo kokiu 4 kieme dukdavom  biggrin.gif todel turim didele problema kai viesoj vietoj jis jau savu nebemato tai ji surast pagal klykima galima  blush2.gif

Cia kiekvieno reikalas zynoma,bet as savo dukros,jai jau virs 5m.,negaleciau palikt kieme vienos,tikriausiai isproteciau jeigu reiktu doh.gif o namuose irgi nepaliekam,tokia dicke jau visur galima susavim vedziotis .
Atsakyti
Maniškei panelei balandį bus jau 6-eri ir ji pati prašo, kad palikčiau vieną namuose. Aš nesibaiminu, palieku telefoną kartais paskambinu ,jei ilgiau užtrunku ar ji paskambina.
Atsakyti
Maniskiui 6 metai. Esu karta palikus viena namie pusvalandziui, nes pats pasiprase, o man iki jo darzelio nuvaryt reikejo. PAlikau tel., kad teciui, jei kas paskambintu, o pati kaip kokia raliste iki darzo ir atgal -labai jau nervavausi blush2.gif . Atrodo 6m jau, bet vis tiek...

DAbar vis prasosi paliekamas, kai i parde vaziuojam, bet bijom palikti - ilgai uzrunkam, kol savaitelei apsiperkam blush2.gif

Kazkaip masinoj palikt ne taip baisu. Yra vienas joje ir 50 min. pabuves vienas, velai vakare, kai tamsu, kol as greitukej, priimamajam buvau. Zaide su tel ir teciui skambinejo.
Nezinau, kada pasirisim viena palikt ilgesniam laikui namie. Dar toks mazius atrodo
Atsakyti
Manajai tuoj 7 metai, bet jau prieš 6 gimtadienį pradėjau po pusvalandį palikinėti vieną, jai labai patinka, pasijaučia tokia atsakinga už save ir namus doh.gif ąnadien palikau multikus bežiūrinčią , o radau besitvarkančią thumbup.gif dabar palieku maždaug valandai
Atsakyti
mano merginai tuoj bus 6 metai,bet i kiema viena bijau paleist,net namuose nepalieku,nes kai ji tokia nenustygstanti tai baisu.jos galvelej mintys kyla kosminiu greiciu unsure.gif ,ka sumasto ta tuoj daro.
Atsakyti
QUOTE(avy @ 2008 03 18, 15:48)
mano merginai  tuoj bus 6 metai,bet i kiema viena bijau paleist,net namuose nepalieku,nes kai ji tokia nenustygstanti tai baisu.jos galvelej mintys kyla kosminiu greiciu unsure.gif ,ka sumasto ta tuoj daro.

Vat,vat,kai kurie vaikuciai tokie gyvi,nenuspejami,net nezynai kas saus i galva ir ka sugalvos ta minute,tuoj ima ir daro,o paskui tik pagalvoja. g.gif
Atsakyti