Įkraunama...
Įkraunama...

Nuo kelių metų palikti vieną namuose?

As mergyte taip pat retkarciais palikdavau namuose, kai jinai atsisakydavo pati vaziuoti i parduotuves, bet paskutini karta ji man pasigyre, kad su drauge per langa kalbejosi, tad nuo to karto daugiau as jos nepaliksiu vienos visgi gyvenam tai antram aukste anksciau nieko panasaus nebudavo.
Atsakyti
As savo 5 metu dukros dar nepalieku, bijau matyt... Gal ji pati ir liktu, bet as tai bijau
Atsakyti
QUOTE(gitap @ 2007 03 30, 19:13)
Nepalieku savo penkiamečio niekada vieno schmoll.gif . Esu gal kartelį šiukšles išnešusi ir tai, rodos, tada miegojo g.gif . Ir palikti vieną pradėsiu, manau, kai mokyklon išleisiu ax.gif .

schmoll.gif Aš irgi su tuo sutinku.Savo keturmečio irgi nepalieku vieno,manau taip pat,gal kai pradės lankyti mokyklą g.gif .Nors mane mama palikdavo nuo 3,6 kartais ir su jaunesne sesute,kai eidavo į parduotuvę.Bet tada buvo kiti laikai ir mergaitės ramesnės,protingesnės.
Atsakyti
Nuo 7 metu, manau jau galima palikti namuose. Bet mobilus tada vaikui butinas, kad galetume kontroliuoti.
Atsakyti
QUOTE(Nosferatu @ 2008 02 10, 10:59)
Nuo 7 metu, manau jau galima palikti namuose. Bet mobilus tada vaikui butinas, kad galetume kontroliuoti.




smile.gif pritariu 100%
Atsakyti
Mano sunui 5, bet dar nepalieku, nors jis mielai pasiliktu...
Atsakyti
nu man teko palikti, tai tik siuksles isnesant, siap ji pati nlb nori dar likti, o ir as pabijau... dar butinybes nebuvo smile.gif
Atsakyti
Mano dukrai 5m. palikti vienos nera net minciu tokiu,nors ji butu nieko pries.Viena pasilieka kai siuksles isnesu ar i rusi nusileidziu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gagrate: 13 vasario 2008 - 14:57
mano vyrukui dar tik 3metai, bet va siuksles isnest, tai leidzia ir vienai biggrin.gif ai dar suni isvest i lauka sulakstau, kai jis neina i darzeli, bet cia gal tik 5min. unsure.gif tai jis likes vienas sedi ir ziuri multikus thumbup.gif
Atsakyti
Esu palikusi kelis kart, kai nešiau šiukšles lauk į konteinerį ir vieną kartą valandėlei, kai atsisakė važiuoti iki parduotuvės. Prisakiau nekelti net telefono ragelio, nekalbant apie ėjimą į balkoną ar pan. MB grįžo anksčiau už mane ir gavau barti- kam palikau savo 5-metį vieną. Tipo- net degtukų nepaslėpiau. doh.gif

Nebepaliekuilgam niekada, jei kas-prašau kaimynė-pensininkė ateina ir pabūna. Jis žaidžia kompu, ji Tv žiūri. Ir visiems ramu.
Atsakyti
Manyciau trumpam 5-10 minuciu palikti galima, bet dar labai priklauso nuo vaiko. Mama pati jaucia ar vaikas ko "idomaus" neprisigalvos. Pavyzdziui mano tetos kaiminysteje 5 metu mergaite nusprende padaryti taip kaip filmuose mate ir surysusi paklodes bande nusileisti is 5 auksto, nes uzsitrenke buto durys ir mociute, kuri buvo nuejusi i parduotuve 10 minuciu negalejo ieiti i buta. Deja, baigesi nelaimingai verysad.gif
Bet kokiu atveju vaika paliekant viena namuose neprosal nors ir simtaji karta atskaityti instrukcijas kaip turetu elgtis nono.gif
O kiek zinau pagal istatymus vaiko vieno namuose negalima palikti iki 12 metu, nezinau kodel butent toki amziu isrinko g.gif
Atsakyti
QUOTE(piene78 @ 2008 02 16, 12:50)
Manyciau trumpam 5-10 minuciu palikti galima, bet dar labai priklauso nuo vaiko. Mama pati jaucia ar vaikas ko "idomaus" neprisigalvos. Pavyzdziui mano tetos kaiminysteje 5 metu mergaite nusprende padaryti taip kaip filmuose mate ir surysusi paklodes bande nusileisti is 5 auksto, nes uzsitrenke buto durys ir mociute, kuri buvo nuejusi i parduotuve 10 minuciu negalejo ieiti i buta. Deja, baigesi nelaimingai verysad.gif
Bet kokiu atveju vaika paliekant viena namuose neprosal nors ir simtaji karta atskaityti instrukcijas kaip turetu elgtis nono.gif
O kiek zinau pagal istatymus vaiko vieno namuose negalima palikti iki 12 metu, nezinau kodel butent toki amziu isrinko g.gif

Pasirodo tos 5-10minuciu gali buti labai lemtingi verysad.gif
Atsakyti