Įkraunama...
Įkraunama...

Nuo kelių metų palikti vieną namuose?

Nepalieku savo penkiamečio niekada vieno schmoll.gif . Esu gal kartelį šiukšles išnešusi ir tai, rodos, tada miegojo g.gif . Ir palikti vieną pradėsiu, manau, kai mokyklon išleisiu ax.gif .
Atsakyti
Kol kas nėra pas mus tokių diskusijų - palikti ar vežtis kartu, nes mažoji visada su mumis visur dalyvauja arba pas močiutes būna.
Paliko vyras kartą vieną, nes filmuką labai žiūrėjo, kol pats iki parduotuvės nulėkė. jai 3,5 m buvo. Ji man papasakojo su pasidižiavimu, kad viena pabuvo namie, bet vyrui tai moralas buvo atskaitytas.
gal 7-8 m galima pratinti. nuo vaiko drausmės priklauso.
Atsakyti
Pakankamai anksti palieku vaikus vienus namuose (skirtumas tas, kad jie niekada neliko po vieną). Neilgam (pradžioje iki kieme esančios vaistinės ar parduotuvės nulėkti, šiukšles išnešti). Vaikai juk jie, tai baisu, kad ko nesugalvotų. Tačiau jie jau mano pasitikėjimą pelnė, tai dabar drąsiai važiuoju apsipirkti viena. Dukra bet kada paskambina ir pasitaria, jei reikia.

Bet sakyčiau viskas priklauso nuo vaikų ir aišku kažkiek nuo tėvelių ax.gif
Atsakyti
QUOTE(RamuneM @ 2007 03 31, 10:40)
Pakankamai anksti palieku vaikus vienus namuose (skirtumas tas, kad jie niekada neliko po vieną). Neilgam (pradžioje iki kieme esančios vaistinės ar parduotuvės nulėkti, šiukšles išnešti). Vaikai juk jie, tai baisu, kad ko nesugalvotų. Tačiau jie jau mano pasitikėjimą pelnė, tai dabar drąsiai važiuoju apsipirkti viena. Dukra bet kada paskambina ir pasitaria, jei reikia.

Bet sakyčiau viskas priklauso nuo vaikų ir aišku kažkiek nuo tėvelių  ax.gif


Šaunu kai ne vienas lieka ir drąsiau, ir smagiau, ir jei vienam kokia nesamonė šauna į galvą, žiurėk kitas sustabdo, pamoko sudrausmina thumbup.gif
Atsakyti
Nuo 4 metų palikinėju vieną. Įjungiu kokį multiką arba kompą ir jis sau žaidžia kol aš suvaikštau į parduotuvę. O kartais ir kokiom 2 val. lieka vienas, ir jis taip džiaugiasi. Tiesa, jis turi telefoną, aš paskambinu, pasiteirauju ką daro. Gal ir vesčiausi į parduotuves,bet mano vaikui žiauriai nepatinka ekskursijos po parduotuves, tai jeigu su juo išeinu, tai tik susinervinu ir puse pamirštu ko reikia. O kad būtų linksmiau vienam būt, nupirkum šuniuką ax.gif
Atsakyti
gal ir gerai, kad UK yra istatymas draudziantis mazamecius vaikus vienus palikti be suaugusiu prieziuros. thumbup.gif Juk visai neseniai laikrasty buvo straipsniai, kaip palikti mazameciai vaikai, prisiziureje visokiu filmuku, patys sau uzsideda kilpa ant kaklo, nepagalvodami apie pasekmes. doh.gif nepalieku vaiko vieno, ir turbut neteks palikti, visur ja su savim tempiuosi. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rakrasa @ 2007 03 31, 21:30)
Nuo 4 metų palikinėju vieną. Įjungiu kokį multiką arba kompą ir jis sau žaidžia kol aš suvaikštau į parduotuvę. O kartais ir kokiom 2 val. lieka vienas, ir jis taip džiaugiasi. Tiesa, jis turi telefoną, aš paskambinu, pasiteirauju ką daro. Gal ir vesčiausi į parduotuves,bet mano vaikui žiauriai nepatinka ekskursijos po parduotuves, tai jeigu su juo išeinu, tai tik susinervinu ir puse pamirštu ko reikia. O kad būtų linksmiau vienam būt, nupirkum šuniuką  ax.gif

Sveikinu. Pas mamytę laaaabai stiprūs nervai.
Kaip ten bebūtų geriau 3 kartus eiti į tą parduotuvę ar dar kažkaip spręsti situaciją, bet vaikučio vieno 2-3 val palikti tikrai nereikėtų. tfu tfu tfu ir beldžiu į medį gerai kol viskas gerai ir nikeo blogo nenutinka. Bet neduok Dieve.... ir dėl ko? Dėl ramaus apsipirkimo? sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugiagėlė: 02 balandžio 2007 - 10:13
Buvau ne taip seniai savo viena vaikinuka palikusi namuose: uzsispyre, kad neis i parduotuve, bus vienas. unsure.gif Kol prekinomes labai sirdis dauzesi, tai skubinau vyra, - susisukom per 40 min, o kai grizom, - vaikutis is to nezinojimo ka daryti buvo visus zaislus susitvarkes, sedejo prie lango ir lauke. Sake, truputi paverkiau, paskui emiau tvarkytis ir laukti jusu doh.gif.
Padariau isvada, kad dar siek tiek per anksti ilgiau nei 10 min. palikti ax.gif
Atsakyti
Manau cia dar daug kas nuo vaiko priklauso. Mano mazius toks zbitkininkas, kad jo ir desimciai minuciu palikti negaliu, butinai ka iskrecia. O vyresnele mielai butu, kartais ir palieku kokiai valandelei su jaunele, bet maziu stengiuosi kartu imtis biggrin.gif . O jei tenka visus palikti tai prigrasinu, kad seses klausytu. Tik yra kita problema - palikdama vienus vaikus neturincius 11 metu, rizikuoju sulaukti policijos unsure.gif . Mat tik tokio amziaus galima palikti vaikus vienus. Tai jei kaimynai pamatytu, nezinia kaip butu g.gif .
Atsakyti
O maniskiui jau greit 7m., pirma klase ant nosies ir niekaip nesusitariam, kad pabtu vienas. Didziausias pasiekimas- kol isnes siuksles, dar iki rusio, apie 10min. Juk reiks, kad po pamoku siek tiek pabutu (net jei ir pamoku ruosos grupe lankys). Giminiu, kaip ir neturim, kas galetu ji pagloboti po mokyklos, negi reiks samdyti zmogu, kuris parveda ir pabuna, kol mes is darbu grisim. g.gif
Atsakyti
O mes va savo vyresnėlį vakar nusprendėm palikti namie,taip jau nenorėjo į parduotuvę,važiavom apie 21val..Priprašė mus,sakė žiurės teliką ir niekur nelįs..Na išeidama liepiau užsirakint ir raktus ištraukt ax.gif na lyg taip ir padarė...Tai va grįžtam už valandos namo,rakint duris,o jos neatsirakina... schmoll.gif Vaikinukas raktų neištraukė doh.gif skambinam į duris nieks neatidaro,telefonu neatsiliepia blink.gif blink.gif man visokios blogos mintys į galvą lenda verysad.gif na paplušėjęs gerą pusvalandį prie durų MB (išlaužė spyną)jas atidaro, bigsmile.gif vaikinukas ramiausiai miega...
Nežinau ar dabar greitu laiku jis liks vienas namie.Na kitą vertus pati kalta blush2.gif ,reikėjo įsitikint ar tikrai raktus ištraukė...
Atsakyti
Maniškiam jau keturi ir po truputėli pratinu vieną pabūti namie. Pasižiūri filmukus arba kompiuteriu pažaidžia. 30-40 min. jau pabūna be problemų. Aišku širdelėj neramu būna.
Atsakyti