Įkraunama...
Įkraunama...

Nuo kelių metų palikti vieną namuose?

mes vyresniji pora kartu palikom viena tai blink.gif naimai buvo aukstin kojom apversti doh.gif daugiau nepaliekam be suaugusio ir visus vaikus veziojames su savimi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lawanda @ 2006 11 23, 11:25)
Su mumis niekur nevžiuoja, mieliau namie žiūri teliką, žaidžia kompu ar eina pas draugus.


Nepykit, mamytės, bet man labai baisu skaityti kažką panašaus.......... unsure.gif
Atsakyti
saviškį penkiametį paliekam retai, tačiau kartais taip padarom, nes manau, jam svarbu pasijusti dideliam, jis įgauna daugiau pasitikėjimo ir savim ir mumis. pasiruošimas vyksta nuolat: dažnai kartoji apie ugnį, vandenį, apie katino skriaudimą , apie vagis, jei atidarytų kam nors duris...gal kas įkrenta į jo galvelę, nes nė karto nėra ko nors pridirbęs, tik labai jau telefonu tada visiems skambina, kurį mes jam paliekam.
Atsakyti
QUOTE(Mazule @ 2007 01 08, 14:04)
Nepykit, mamytės, bet man labai baisu skaityti kažką panašaus.......... unsure.gif


drinks_cheers.gif pritariu
Atsakyti
QUOTE(Mazule @ 2007 01 08, 15:04)
Nepykit, mamytės, bet man labai baisu skaityti kažką panašaus.......... unsure.gif

drinks_cheers.gif
negaliu palikt vieno, ir nežinau kada ateis tas laikas, kai galėsiu palikt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidilutė @ 2007 01 08, 13:18)
mes vyresniji pora kartu palikom viena tai blink.gif naimai buvo aukstin kojom apversti doh.gif daugiau nepaliekam be suaugusio ir visus vaikus veziojames su savimi biggrin.gif


čia tavo 13-metis namus aukštyn kojom apvertė? blink.gif aš tokių metų jau pyragus kepiau ax.gif
o mano mažė 3,5 m. pasilieka viena, kol iš garažo mašiną parvarau ar nuvarau. tai trunka 10 min., ji sėdi ant palangės ir laukia manęs ir nebijo. ilgesniam laikui nepalieku schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(holiday @ 2007 01 11, 20:00)
čia tavo 13-metis namus aukštyn kojom apvertė?  blink.gif aš tokių metų jau pyragus kepiau  ax.gif
o mano mažė 3,5 m. pasilieka viena, kol iš garažo mašiną parvarau ar nuvarau. tai trunka 10 min., ji sėdi ant palangės ir laukia manęs ir nebijo. ilgesniam laikui nepalieku  schmoll.gif


o as jau po truputi pradedu pratinti nors trumpam,kad pabutu vienas ax.gif .ijungiu filmuka ir palieku.cia kokiam pusvalandziui,o iki 10 min jau palieku nuo kokiu 4metuku.manau vaikas turi po truputi pratintis,nes kaip reikes eiti i darzeli bus bedos. g.gif
Atsakyti
Aš savo trimetį palieku 10-15 min, aišku ne kasdien. Kartais 1 kart per savaitę, kartais rečiau... Bet kas kart bijau, kad ko neprisigalvotų iškrėst smile.gif))


Pirmi palikimo kartai buvo labai sunkūs, tada buvo gal du su pusę metų, palikau kokiom 5 min, tai grįžus radau prie durų prisysinta smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(Jurlin @ 2006 11 15, 19:44)
Po 5 gimtadienio sunus pats pradejo prasytis paliekamas, nes jam neidomu su mumis vaziuoti i parduotuve. Niekada nerakinu duru is lauko, o jei gaisras koks, kur detis tada. Vaikas pats uzsidaro is vidaus ir ziuri dvd ar zaidzia kompu. Zino kad nelaimes atveju gales kreiptis pas kaimyne. Turi telefona ir jei ko nori atsiklausti- paskambina.
O dabar kai jam jau virs sesiu, tai nebent surista galiu issivezti i parduotuve, nes nnuobodu jam ten  lotuliukas.gif



Pas mus panasi situacija.. anksciau palikdavom kol i parde nuvaziuodavom, ziuredavo tv ar zaisdavo, bet karta be jokios aiskios priezasties nualpo mums prie akiu ir va po to laiko, nors jau ir daugiau nei 6 metai nepalieku vieno net vonioj maudytis..
Gyvenam UK, cia istatymai neleidzia vaiku vienu palikti berods iki 11m ir as manau, kad ne be pagrindo..
Atsakyti
QUOTE(jovitn @ 2007 01 11, 19:32)
o as jau po truputi pradedu pratinti nors trumpam,kad pabutu vienas ax.gif .ijungiu filmuka ir palieku.cia kokiam pusvalandziui,o iki 10 min jau palieku nuo kokiu 4metuku.manau vaikas turi po truputi pratintis,nes kaip reikes eiti i darzeli bus bedos. g.gif

Nepalieku nei 10 min., o į darželį einame ir jokių problemų nėra ax.gif
Atsakyti
be vaiku niekur nevazinejam
bet kai iseinu kur nors prie namu galiu ramiai palikt 30min,jie sugeba susitvarkyti
mes gyvenam nuosavam name
Atsakyti
QUOTE(Wiolla @ 2007 01 12, 17:49)
Aš savo trimetį palieku 10-15 min, aišku ne kasdien. Kartais 1 kart per savaitę, kartais rečiau... Bet kas kart bijau, kad ko neprisigalvotų iškrėst smile.gif))
Pirmi palikimo kartai buvo labai sunkūs, tada buvo gal du su pusę metų, palikau kokiom 5 min, tai grįžus radau prie durų prisysinta smile.gif)


O kai radai prie duru prisysinta, nepagalvojai, koks turejo vaikui stresas buti vienam likti, kad jis net prisysino? blink.gif

Man tai apskritai baisu skaityti, kaip mamos kalba, kaip naudinga vaikus vienus namuose palikti, nes jie mat i parduotuve nenori vaziuoti. O kai i darzeli nenori eiti, tai irgi vienus namie paliekate? g.gif
Manyciau nuo kokiu 10 metu ir galima vaika pratinti namuose buti viena, bet tikrai ne anksciau schmoll.gif

Nenoriu mamyciu gasdinti, bet papasakosiu istorija, kai mama palikinedavo savo 7 metu suneli viena namuose. Labai gyresi, koks jos sunus atsakingas, kaip viska vienas pasidaryti moka, kaip vakarais nebijo vienas buti ir t.t. ir kiap ji pinigus sutaupo, nes nereikia nieko samdytis, kad ji priziureti, kai ji buna darbe. Deja deja, kilo namie gaisras ir neliko to mazo savarankisko berniuko. Suprantu, kad tai neeilinis atvejis, taciau kaip ten bebutu, niekas nuo tokiu nelaimiu neapsaugotas, ypac, kai vaikai lieka namie vieni. Todel, man atrodo yra labai kvaila sakyti, kad mano vaikas labai jau savarankiskas ir dujine pats ijungti moka, nes kaip ten bebutu, tai yra vis dar VAIKAS!!!!
Atsakyti