Įkraunama...
Įkraunama...

Nuo kelių metų palikti vieną namuose?

Kaip Jus mamos manot? Arba as baile visiska, bet negaliu savo 6 metu mergaites palikti net trumpam namuose, as jau nekalbu apie visa vakara :-[ ??? Nors maniske, gal jau ir pabutu...
Atsakyti
oi ,Linute,as dar negaliu atsigauti po ivikio ,kuris mums atsitiko,cia jau reiktu paskaityti temoje"namu ruosa",nes ten pasipasakojau ;)nors mano vyresnioji,beveik6m.,zinau,kad pabutu,bet siuo mano atveju,ji pasijuto labai atsakinga uz sese,kuri 4m.ir pradejo verkti,tai nusprende,kad reikia keliauti musu ieskoti ???dziaugiuosi,kad taip gerai baigesi ir isitikinau,kad bet kokio amziaus vaikuciai nenuspejami ;)pries tai buvau palikus gal 10min,tai viskas sklandziai praejo,na bet daugiau kol kas nebepaliksiu.
Atsakyti
dar prisiminiau,mazoji sako,mes eidamos i miesta snekejom sau,sakau ir ka gi,sese sake,kad viskas bus gerai,viskas bus gerai :'(gaila man labai didziosios ,ji taip rupinosi,net persistenge :-/
Atsakyti
As irgi labai bijodavau palikti vienus, bet kai susirgo ir negalejo eiti i darzeli(6,3m ir 4,10m), o mums su vyru butinai reikejo i darba palikom vienus is pradziu 1val. kol atvaziuos senelis, o kai kitomis dienomis ir jis negalejo- palikom vienus 5val. pridejau sumustiniu, vaisiu uzrasiau savo tel.nr. ir pati pastoviai skambinau. Isvada - grizusi radau tvarkingus namus, nes jiems patiko buti seimininkais, o kai budavo senelis tai tvarka budavo siaubinga.
Atsakyti
jo vaikui vaikui nelygu, nezinau sunku pasakyt nes mano dar nieko tokio nepridare kad ja nepasitikeciu, nors kaip sakoma niekada nesakyk niekada....

as palieku, bet ilgiausiai 1 val ir dar telefona palieku su surinktu mano nr. kad jeigu kas. Ijungu multikus, kompa. baisu tik kad kas su elektra neatsitiktu, vis del to elekros prietaisai, palieku kai miega, aisku pries tai paaiskinu, kad jeigu pabus ir manes neras, kad as busiu parduotuveje pvz. ir grisiu, kad ji gali apsirengti ir teleka pasiuziuret.
Atsakyti
oi linut,as tik siuksles isnesu...
Atsakyti
QUOTE
oi linut,as tik siuksles isnesu...

Ir as tik siuksles isnesu,nepasilieka jis vienas,o ir pati negaleciau jo palikti wink.gif
Atsakyti
Tai vat, as irgi negaliu palikti savo dukrytes vienos. Ji gal ir pabutu, bet, kad man baisu ???
Atsakyti
va is jusu man tos baimes biski daugiau reiktu perimt, oi kaip reiktu, bet ka tikrai paniskai bijau, tai viena nors trumpam vonioje besimaudancia palikt, kazkada maciau per 911 laida kaip vos paskendo mazius. :'(
Atsakyti
Oho, as gal vel kobra pasirodysiu, bet palikdavau penkiameti visam pusdieniui, kai sirgo... Tiksliau, liga nerimta, temperaturos mazai, bet i darzeli neleisi, o man i darba verkiant reikia... Tai budavo, pakloju ant tecio mylimiausios sofos pries televizoriu, ant stalo - sumustiniu, jogurta, atsigert, dar ko nors... Duodu telefona i rankas, numerius uzrasau dideliais skaiciais ir einu i darba. Susitariu, kad is lovos lips tik i tualeta. Nu ir ka, skambinames kas 10 minuciu, is serijos, as skambinu - dabar suvalgyk sumustini. Po 10 minuciu skambutis - mama, as labai to sumustinio nenooooriu smile.gif. Pries pietu miega skambinu - dabar isgerk sultis ir miegucio, nes nespesi iki popietiniu filmuku atsibust. Popietiniu filmuku metu skambinu - jau per TV3 transformerius rodys, gali keltis smile.gif Vat taip ir bendraujam, ir uz toki gera elgesi grizdavau visada su Kinder siurprizu, taip jau susitardavom, kad pabus vienas uz ta kinderi. taip jis kokias 6 val man prabudavo - is darbo, aisku, anksciau eidavau, kad po filmuku jau buciau...
Atsakyti
Oj, Noa, ne viena tu tokia. As savo vaika pradejau palikinet irgi nuo penkeriu. Tiesiog kartais sutapdavo su vyru darbo valandos, o senelis ne visada galedavo atvaziuoti. Tai irgi mazdaug panasiai gaudavosi - skambinejimai kas penkias minutes. Labai pasitikejau savo vaiku. Nors neramu budavo visada.
Atsakyti
Maniškė irgi jau penkiametė, bet man visai dienai tai tikrai būtų baisu palikt  :o Dabar pabūna retkarčiais pora valandų ir viena, pažiūri filmukus, ar pažaidžia, bet man vis dar atrodo, kad labai maža, ir nežinia ką gali prisigalvoti, ar pradėti verkt.
Didžiausiais pasiekimas buvo, kad suėjus 5m. kelis kartus buvo išėjus viena į kiemą, ir tai kartais reikėdavo palydėt, ir dar pabūt šiek tiek. Dabar vėl jau atprato  :(
Atsakyti