Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 6

Blogiausia, kad ir nieko beveik nepavalgė - iš vienos krūties vos 10 min. kelis kartus pasiūlus, nuo kitos griežtai ir garsiai atsisakė, tada jau siūliau mišinuką nors 30 ml su Linex'u. Tai ką? Vėl skandalas! Tėtis paėmė ant rankų - nurimo, bet užčiaupė burnytę, bet po biški švelniai prašant abiejų tėvelių nors kiek pavalgyti per kokį pusvalandį sumaitinome, ir tai tik tiek vargais negalais, kai valgė tik 2 val. blink.gif Ar tikrai manot, kad jam užteko maistelio? Kodėl gi vaikutis nevalgo?! g.gif
Tiesa prieš maitinimą daviau espumizano. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo knatalja: 24 sausio 2009 - 18:16
Sveikos mamytes mirksiukas.gif

Minejote kazkokius stebuklingus zirniukus g.gif o ju galima gauti tik Kaune ?
As esu is Klaipedos. Noreciau kuo ilgiau ismaitinti,dabar mazei beveik 3 men. bet pienelio ne per daugiausiai schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo krisse: 24 sausio 2009 - 18:18
QUOTE(krisse @ 2009 01 24, 18:17)
Sveikos mamytes  mirksiukas.gif

Minejote  kazkokius stebuklingus zirniukus  g.gif  o ju galima gauti tik Kaune ?
As esu is Klaipedos. Noreciau kuo ilgiau ismaitinti,dabar mazei beveik  3 men. bet pienelio ne per daugiausiai  schmoll.gif


tas stebuklingas zirniukas tai tavo vaikutis mirksiukas.gif kuo dazniau ir pagal poreiki maitinti ir bus pienelio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(krisse @ 2009 01 24, 19:17)
Sveikos mamytes  mirksiukas.gif

Minejote  kazkokius stebuklingus zirniukus  g.gif  o ju galima gauti tik Kaune ?
As esu is Klaipedos. Noreciau kuo ilgiau ismaitinti,dabar mazei beveik  3 men. bet pienelio ne per daugiausiai  schmoll.gif

ir tave kvieciu prisijungt prie spaliuku rolleyes.gif http://www.supermama.lt/forumas/index.php?showtopic=399884&st=336O gal APILAK kazkiek pagelbetu?per vaistai.lt galima rast anotacija ax.gif
Atsakyti
QUOTE(oszkute @ 2009 01 24, 19:52)
tas stebuklingas zirniukas tai tavo vaikutis  mirksiukas.gif kuo dazniau ir pagal poreiki maitinti ir bus pienelio  smile.gif

labutis...
aš maitinau ir pagal poreikį, ir dažnai, o pienelis jau visai baigiasi... verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingrida75: 24 sausio 2009 - 19:55
QUOTE(Ingrida75 @ 2009 01 24, 19:55)
labutis...
aš maitinau ir pagal poreikį, ir dažnai, o pienelis jau visai baigiasi... verysad.gif


o is ko sprendi kad baigiasi? g.gif

maniskis kabejo kelis pirmus menesius pastoviai, o kai susinormalizavo gamyba tada ir tarpai atsirado tarp maitinimu ax.gif ir kas menesi vis krize, kada budavo pienelio per mazai o vaikuciui reikedavo daugiau, bet iskentedavom kelias dienas ir vel pienelio pagausedavo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingrida75 @ 2009 01 24, 19:55)
labutis...
aš maitinau ir pagal poreikį, ir dažnai, o pienelis jau visai baigiasi... verysad.gif

o dažnai tai kas kiek laiko?
Atsakyti
QUOTE(Ingrida75 @ 2009 01 24, 21:55)
labutis...
aš maitinau ir pagal poreikį, ir dažnai, o pienelis jau visai baigiasi... verysad.gif


Ar papildomai nieko negauna vaikutis? Gert? Žinduką? ir pan.
Atsakyti
QUOTE(oszkute @ 2009 01 24, 21:00)
o is ko sprendi kad baigiasi?  g.gif

maniskis kabejo kelis pirmus menesius pastoviai, o kai susinormalizavo gamyba tada ir tarpai atsirado tarp maitinimu  ax.gif ir kas menesi vis krize, kada budavo pienelio per mazai o vaikuciui reikedavo daugiau, bet iskentedavom kelias dienas ir vel pienelio pagausedavo  ax.gif

Tai kelias dienas badavote? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingrida75 @ 2009 01 24, 20:55)
labutis...
aš maitinau ir pagal poreikį, ir dažnai, o pienelis jau visai baigiasi... verysad.gif

gal padazninti maitinimus?

QUOTE(oszkute @ 2009 01 24, 21:00)
o is ko sprendi kad baigiasi?  g.gif

maniskis kabejo kelis pirmus menesius pastoviai, o kai susinormalizavo gamyba tada ir tarpai atsirado tarp maitinimu  ax.gif ir kas menesi vis krize, kada budavo pienelio per mazai o vaikuciui reikedavo daugiau, bet iskentedavom kelias dienas ir vel pienelio pagausedavo  ax.gif

pas mus irgi krize kas menesi, bet tada leidziu pakabeti ant papo blush2.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti