Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 6

QUOTE(Košė-Malošė @ 2009 01 22, 12:01)
mumi ir neturim 

čia ne į temą...o jūs ne iš dzūkijos regiono...na taip parašiau dėl tarmės "mumi" in nosytę", "tadu" biggrin.gif ? (tik šiaip skaitant pastebėjau, kad tarmė kitokia biggrin.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agotė: 23 sausio 2009 - 00:04
QUOTE(AusraR @ 2009 01 22, 13:17)
o is liaudisku - alijosius netinka?

Grazi data siandiena 4u.gif
manau, kad ir alijosius tinka mirksiukas.gif jei tureciau, tai lasinciau... atsimenu kaip mano teta pedagoge man visada lasindavo tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(Agotė @ 2009 01 23, 02:02)
čia ne į temą...o jūs ne iš dzūkijos regiono...na taip parašiau dėl tarmės "mumi" in nosytę", "tadu" biggrin.gif ? (tik šiaip skaitant pastebėjau, kad tarmė kitokia biggrin.gif )

as is dzukijos, tai vyras pastoviai traukia per danti kai sakau MUM, vietoj mums doh.gif ale as ji irgi traukiu kai sako rĘngtis vietoj rEngtis lotuliukas.gif jis zemaitis, jeigu ka mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xeditux: 23 sausio 2009 - 00:10
QUOTE(xeditux @ 2009 01 23, 01:13)
Grazi data siandiena  4u.gif
manau, kad ir alijosius tinka  mirksiukas.gif  jei tureciau, tai lasinciau... atsimenu kaip mano teta pedagoge man visada lasindavo  tongue.gif
Papildyta:

as is dzukijos, tai vyras pastoviai traukia per danti kai sakau MUM, vietoj mums  doh.gif  ale as ji irgi traukiu kai sako rĘngtis vietoj rEngtis  lotuliukas.gif  jis zemaitis, jeigu ka  mirksiukas.gif

pas mus atvirksciai- as zemaite, vyras dzukas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Agotė @ 2009 01 23, 02:02)
čia ne į temą...o jūs ne iš dzūkijos regiono...na taip parašiau dėl tarmės "mumi" in nosytę", "tadu" biggrin.gif ? (tik šiaip skaitant pastebėjau, kad tarmė kitokia biggrin.gif )

biggrin.gif kad ne, ale netoli ta Dzūkija, ir gražu ten bigsmile.gif
miesčionka aš sostininė mirksiukas.gif
4u.gif
Atsakyti
AušraR - su gražia sukaktim Tave ir tavo Burbuliukus 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Ariju ir Noju sveikinam su menesiadieniu
user posted image
Atsakyti
aciu labia uz sveikinimus. Net nepastebejau kaip tie menesiukai praleke..tokie dideli jau mano bernai atrodo....Zinokit as mazdaug tik dabar pradedu isitikinti kad maitinsiu tol kol vaikai patys nores, na kad nebepritruks pienelio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2009 01 23, 15:48)
aciu labia uz sveikinimus. Net nepastebejau kaip tie menesiukai praleke..tokie dideli jau mano bernai atrodo....Zinokit as mazdaug tik dabar pradedu isitikinti kad maitinsiu tol kol vaikai patys nores, na kad nebepritruks pienelio smile.gif

šaunuolė 4u.gif
su mėnesiukais biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(xeditux @ 2009 01 23, 00:13)
as is dzukijos, tai vyras pastoviai traukia per danti kai sakau MUM, vietoj mums  doh.gif  ale as ji irgi traukiu kai sako rĘngtis vietoj rEngtis  lotuliukas.gif 

biggrin.gif ...mes kraštietės mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Košė-Malošė @ 2009 01 23, 00:27)
biggrin.gif  kad ne, ale netoli ta Dzūkija, ir gražu ten  bigsmile.gif
miesčionka aš sostininė  mirksiukas.gif

aišku biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ode @ 2009 01 22, 23:28)
Et, tom mamom visada kliūna... Gerai pasakė viena mamytė: mama vaikui yra tas žmogus, kuriam gali ir pasidžiaugti, ir pasiguosti. Tad gal ir tas kūdikėlis kažko guodžias, apie ką tėčiui nepasakysi, tad geriau pas jį ir nezurgt... biggrin.gif
Apie reikalą. Gal galit parašyti, kiek tas "pakankamai nepriaugo": kokio svorio gimė, kiek numetė, koks dabar svoris?

Gimėm 3700 g, paskutinį kartą ligoninėj 13 dieną svėrėmės 3890 g. Bet štai šiandien naktį ir ryte prisikankinome, prastai valgo iš krūtų, net mišinuką buvo sunku įsiūlyti. 4,5 val. nevalgęs šaukia, bet krūtį neima, mišinuką irgi spjauna. Prisiminiau doh.gif doh.gif doh.gif , kad nedavau Linex'o. Mes po antibiotikų turime atstatyti dar skanduką. Kaip čia daryti? Kad dar privilioti natūraliai maitintis, kai jį kankina pilvukas? Ant jo paguldai, šaukia, kuo ilgiau guli, tuo garsiau cray.gif Masažuoji, vis vien kojytėm juda vis greičiau. Bijau duoti ir espumizano lašiukų, girdėjau, kad nuo jų būna dar blogiau. Taip kartais surimsta ir kaip suaugęs įsitempia ir fart.gif
Pati dar užsimaniau dar blynų doh.gif Tikriausiai ir nuo blynų. Ką reikia žindinčioms mamoms valgyti, kad vaikeliui būtų gerai, ypač po antibiotikų kurso? Man tai pirmas vaikelis ir dar su ankstyvais diegliukais. Aš dar ir laikyti, nuraminti dar mokausi, kol kas sunkiai išeina, tėvelis jau augino dukrytę, jam geriau sekasi vaikelį ant rankų nuraminti, o aš nors ir panašiai paimu, bet tikriausiai vaikelis jaučiasi nesaugiai, išsiriečia neišlaikysi. Aš jau į kiekvieną pastabą jautriai reaguoju, atrodo stengiuosi iš paskutiniųjų. Norisi natūraliai maitinti, o visur kur apie tai rašo pradeda nuo to, kad svarbiausia po gimdymo dėti vaikelį prie krūtinės (man tikrai niekas nedėjo, o kai atnešė staigiai ir atsiėmė), reikia pradėti maitinti iš karto iš krūties, o ne iš buteliuko (maniškio čiulpimo refleksas silpnas po vaistų buvo ir prienas vėlai atsirado ir mažokai, tai jį pradėjo maitinti mišinuku nuo pat pradžių, nors ir įlašindavau ir savo). O dabar tie diegliukai, o maitinti vaiką reikia, juk nepaliksi tokį dičkį daugiau nei 6 val. dorai nevalgius. Gal kas turėjo panašias problemas kaip aš. Kaip tokiu atveju dar natūraliai maitinti mažylį? Juk per prievartą nebruksi krūtį, jei spjauna lauk? Nuo kuo pradėti?
Atsakyti
QUOTE(knatalja @ 2009 01 24, 11:50)
O dabar tie diegliukai, o maitinti vaiką reikia, juk nepaliksi tokį dičkį daugiau nei 6 val. dorai nevalgius. Gal kas turėjo panašias problemas kaip aš. Kaip tokiu atveju dar natūraliai maitinti mažylį? Juk per prievartą nebruksi krūtį, jei spjauna lauk? Nuo kuo pradėti?

Gal ne kiekviena, bet l.daugelis turėjom panašių problemėlių. Visų pirma nusiramink ir žinok, kad tie diegliukai greitai baigsis. Mano mergytei padėdavo tik nešiojimas ant rankų keičiant padėtis, stačią nešiojant, ant pilvuko...sūpuojant, arba lietimasi pilvuku į pilvą....ta šiluma......o mišinukas čia ne prie ko...nevalgo, nes jam skauda.....kantrybė kantrybėskantrybė.....siūlyk krūtį ištisai (o kad spjauna lauk- reiškia jau buvo padaryta klaidelė kažkur- jūsų atveju problemėlė turbūt kaip minėjote vaistukuose, kad teko maitinti iš buteliuko) laikykis, mamyte nestresuok....šitie stipresni diegliukai greičiau praeina, o įtariu jums kokių 2sav. prasidėjo?......

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agotė: 24 sausio 2009 - 12:08
QUOTE(Agotė @ 2009 01 24, 13:05)
Gal ne kiekviena, bet l.daugelis turėjom panašių problemėlių. Visų pirma nusiramink ir žinok, kad tie diegliukai greitai baigsis. Mano mergytei padėdavo tik nešiojimas ant rankų keičiant padėtis, stačią nešiojant, ant pilvuko...sūpuojant, arba lietimasi pilvuku į pilvą....ta šiluma......o mišinukas čia ne prie ko...nevalgo, nes jam skauda.....kantrybė kantrybėskantrybė.....siūlyk krūtį ištisai (o kad spjauna lauk- reiškia jau buvo padaryta klaidelė kažkur- jūsų atveju problemėlė turbūt kaip minėjote vaistukuose, kad teko maitinti iš buteliuko) laikykis, mamyte nestresuok....šitie stipresni diegliukai greičiau praeina, o įtariu jums kokių 2sav. prasidėjo?......

Taip 2 sav. unsure.gif
Atsakyti