Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 6

QUOTE(oszkute @ 2009 01 20, 21:21)
man iki 4men buvo didelis troskulis o dabar kazkaip nzn, arba as ipratau daug gert  g.gif

mane irgi iki 4mėn laaabai troškino smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Agotė @ 2009 01 20, 22:26)
mane irgi iki 4mėn laaabai troškino smile.gif

tai dar koki menesiuka dalkiai darysiu bizni, tiek arbatu kasdien gerdama lotuliukas.gif
Atsakyti
Va del toskulio, tai ir man jis didziulis, valgydama visada isipilu 0,5l arbatos puodeli, o anksciau arbatu is vis nemegeja buvau gerti, ir prie lovos visada asotis su vandeniu, tai jei maitinu vis prasau vyro, kad ipiltu, o jis ziuri issiziojes, kai as visa stikline vienu kartu susiverciu blink.gif lotuliukas.gif

Del mitybos, tai as ja truputeli bandau riboti, nes noriu, kad svoriukas kristu, be to stengiuosi vengti produktu kurie pucia vaikiukui pilveli. tai truputi pergyvenu ar nenukentes cia pienuko kokybe. unsure.gif

Na o dabar turiu pora klausimu... Mano maziukui pardejo pusti pilveli, tai jis pradeda verkti ir jei duodu kruti, tai is karto griebia zysti ir nusiramina. tai gal pienukas lengvina spazmus, ar kaip cia? Beja ar gali vaikutis persivalgyti mamos pieno, nes jis vis zynda, zynda, zynda. ir diena ir nakti. aisku su pertraukom, bet ar gali buti kad per daug valgo, jei jis valgo ne tik alkanas budamas, bet ir del nusiraminimo, kontakto su mama??? (cia jau manau mano issigalvojimai) Ir dar vienas klausimelis, ar naudojote kokius nors papildus maitindamos, nes pavyzdziui as nemiegu, nei dienom, nei naktim, po labai mazai, jauciuosi isvargusi, tai gal bet kokiais papildais reiketu save pastiprinti? Gydytojos dar neklausiau, idomi jusu nuomone? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurosoma @ 2009 01 21, 14:58)

Na o dabar turiu pora klausimu... Mano maziukui pardejo pusti pilveli, tai jis pradeda verkti ir jei duodu kruti, tai is karto griebia zysti ir nusiramina. tai gal pienukas lengvina spazmus, ar kaip cia? Beja ar gali vaikutis persivalgyti mamos pieno, nes jis vis zynda, zynda, zynda. ir diena ir nakti. aisku su pertraukom, bet ar gali buti kad per daug valgo, jei jis valgo ne tik alkanas budamas, bet ir del nusiraminimo, kontakto su mama??? (cia jau manau mano issigalvojimai) Ir dar vienas klausimelis, ar naudojote kokius nors papildus maitindamos, nes pavyzdziui as nemiegu, nei dienom, nei naktim, po labai mazai, jauciuosi isvargusi, tai gal bet kokiais papildais reiketu save pastiprinti? Gydytojos dar neklausiau, idomi jusu nuomone?  g.gif


zinda lelius daug ne tik del pavalgymo bet ir del kontakto su mamyte, nori jos silumos, mano vaikas tris menesius prakabojo, pastoviai zinde, ir aisku kai tiutiuko neturim tai as vietoj tiutiuko jam rolleyes.gif as geriu tuos pacius vitaminus kuriuos geriau budama nescia ax.gif

beje dabar kai praktiskai diena nebezinda tai man kaip keista.... vis is inercijos siulau jam blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurosoma @ 2009 01 21, 16:58)
Va del toskulio, tai ir man jis didziulis, valgydama visada isipilu 0,5l arbatos puodeli, o anksciau arbatu is vis nemegeja buvau gerti, ir prie lovos visada asotis su vandeniu, tai jei maitinu vis prasau vyro, kad ipiltu, o jis ziuri issiziojes, kai as visa stikline vienu kartu susiverciu  blink.gif  lotuliukas.gif

Del mitybos, tai as ja truputeli bandau riboti, nes noriu, kad svoriukas kristu, be to stengiuosi vengti produktu kurie pucia vaikiukui pilveli. tai truputi pergyvenu ar nenukentes cia pienuko kokybe.  unsure.gif

Na o dabar turiu pora klausimu... Mano maziukui pardejo pusti pilveli, tai jis pradeda verkti ir jei duodu kruti, tai is karto griebia zysti ir nusiramina. tai gal pienukas lengvina spazmus, ar kaip cia? Beja ar gali vaikutis persivalgyti mamos pieno, nes jis vis zynda, zynda, zynda. ir diena ir nakti. aisku su pertraukom, bet ar gali buti kad per daug valgo, jei jis valgo ne tik alkanas budamas, bet ir del nusiraminimo, kontakto su mama??? (cia jau manau mano issigalvojimai) Ir dar vienas klausimelis, ar naudojote kokius nors papildus maitindamos, nes pavyzdziui as nemiegu, nei dienom, nei naktim, po labai mazai, jauciuosi isvargusi, tai gal bet kokiais papildais reiketu save pastiprinti? Gydytojos dar neklausiau, idomi jusu nuomone?  g.gif

As geriau Elevit 4u.gif
Atsakyti
Svekutės mamytės!
Padėkite prašau, patarkite ką daryti. Mano cezarinukas (19 dienų) vangiai valgo iš krūtinės, kartais kaip rikliukas bando "išrauti" spėnelį. blink.gif Atrodo jam mažai pienuko. g.gif Maitinu iš abiejų krūtų, bet per "nenoriu" - mažylis mosikoja rankytėm, kojytėm, šaukia, bet karts nuo karto paima krūtį. Taip išeina po 10-15 min. iš kiekvienos. Bet po to vėl skandalas, tada duodu jau mišinuką iš buteliuko kartais tik 30 ml, kartais ir 60 ml. (Neseniai bandė pykti ir duodant buteliuką). Bandau ištraukinėti pieną su pientraukiu (rankom tiek neištraukiu, kiek pientraukiu), po lašelį po 5 min. iš kiekvienos ir tai prisirenka nedaugiau 20 ml. Ištrauktą pienuką aišku sumaitinu mažyliui arba vieną arba kartu su mišinuku. Stengiuosi maitinti nors kas 3 val. bet kartais neeina jį pažadinti net po 4-6 val. - nereaguoja nei į krūtį nei į čiulptuką, niekaip nepražiodinsi. doh.gif
Be to mažyliui pučia pilvuką, nors atrodo labai daug problemų jam tai nesukelia, bet karts nuo karto tenka raminti tik su čiulptuku. Prie jo atrodo mažylis nėra pripratęs, nes nusiraminęs moka jo greit atsikratyti. rolleyes.gif
Geriu kmynų arbatą po litrą į parą, Hipp arbatą žindyvėms - 2 puodukai į parą. Gal reikėtų daugiau skysčių?
Kiek mažylis šlapinasi neįsivaizduoju, kaip čia patikrinus, tik retkarčiais matau ir spėju pasitraukti hihihi.gif Šlapimas skaidrus kaip vadenukas. Kakutis žalsvas. ax.gif Gimėm mes 3700 g, o 13 dieną svėrėm 3890 g.
Atrodo pagrindinė problema - man trūksta pienuko verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(xeditux @ 2009 01 21, 16:48)
As geriau Elevit  4u.gif

na ir kaip jie tau, patiko? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(knatalja @ 2009 01 21, 19:42)
Svekutės mamytės!
Padėkite prašau, patarkite ką daryti. Mano cezarinukas (19 dienų) vangiai valgo iš krūtinės, kartais kaip rikliukas bando "išrauti" spėnelį. blink.gif  Atrodo jam mažai pienuko.  g.gif Maitinu iš abiejų krūtų, bet per "nenoriu" - mažylis mosikoja rankytėm, kojytėm, šaukia, bet karts nuo karto paima krūtį. Taip išeina po 10-15 min. iš kiekvienos. Bet po to vėl skandalas, tada duodu jau mišinuką iš buteliuko kartais tik 30 ml, kartais ir 60 ml. (Neseniai bandė pykti ir duodant buteliuką). Bandau ištraukinėti pieną su pientraukiu (rankom tiek neištraukiu, kiek pientraukiu), po lašelį po 5 min. iš kiekvienos ir tai prisirenka nedaugiau 20 ml. Ištrauktą pienuką aišku sumaitinu mažyliui arba vieną arba kartu su mišinuku. Stengiuosi maitinti nors kas 3 val. bet kartais neeina jį pažadinti net po 4-6 val. - nereaguoja nei į krūtį nei į čiulptuką, niekaip nepražiodinsi. doh.gif
Be to mažyliui pučia pilvuką, nors atrodo labai daug problemų jam tai nesukelia, bet karts nuo karto tenka raminti tik su čiulptuku. Prie jo atrodo mažylis nėra pripratęs, nes nusiraminęs moka jo greit atsikratyti. rolleyes.gif
Geriu kmynų arbatą po litrą į parą, Hipp arbatą žindyvėms - 2 puodukai į parą. Gal reikėtų daugiau skysčių?
Kiek mažylis šlapinasi neįsivaizduoju, kaip čia patikrinus, tik retkarčiais matau ir spėju pasitraukti hihihi.gif Šlapimas skaidrus kaip vadenukas. Kakutis žalsvas. ax.gif Gimėm mes 3700 g, o 13 dieną svėrėm 3890 g.
Atrodo pagrindinė problema - man trūksta pienuko verysad.gif

Tarp maitinimų ne trumpesni tarpai kas 2-3 val. Jūsų vaikiukas dar mėnesio neturi, tai tokie tiesiogine to žodžio prasme KABO ant papo. Vaikas ir skatina pieno gaminimąsi. Pienelis gaminasi kai vaikiukas valgo. Maitinkit iš vienos krųites, kitą maitinimą iš kitos, ne trumpiau 30min. vaikis gali kabėt 2-3-4 valandas
Tai tas pats nėštumas tik kita forma, gi 9men kartu gyvenot smile.gif
Ir naktinis maitinimas yra be galo vertingas.
O žindimas vaikui didelis darbas. 4u.gif
Visokios arbatos, chalvos, ir t.t LAKTACIJAI ĮTAKOS NETURI. Pieną skatina kūno kontaktas (mamytės ir vaikiuko), nusiteikimas žindyti, aplinkinių palaikymas, POILSIS mamos. Gerti skysčių reik (bet ne kibirais). Pati pajusit jei jų truks- tiesiog norėsis vandens ar arbatos.
JOKIAIS būdais nereikia žinduko- jo gavęs mažylis patenkins čiulpimo refleksą- taip mažiau gera pienelio iš jūsų- tada pienelio mažiau gaminsis, žodžiu, uždaras ratas vedantis prie visokių miltukų. O mišiniai...
Nieko geresnio Jūsų mažylis negaus už savo mamytės pieną thumbup.gif
Sėkmės, noro ir pasitikėjimo Jums didžiausio!!!
informacijos naudingos rasit www.sveikapradzia.lt
galiu pakonsultuot per skype, tada į AŽ parašykit
Atsakyti
QUOTE(Aurosoma @ 2009 01 21, 20:17)
na ir kaip jie tau, patiko?  mirksiukas.gif

Normaliai smile.gif Na bent jau nepykino kaip nuo kitu kad buna. O kazkokio ypatingo poveikio is vitaminu tai ir nelaukiu mirksiukas.gif
Atsakyti
O ar gali buti taip, kad zindomas leliukas nuolat atpilineja? Kazkaip pries tai skaiciau, kad neatpila, jei viskas teisingai daroma g.gif
Atsakyti
QUOTE(Shatura @ 2009 01 21, 20:47)
O ar gali buti taip, kad zindomas leliukas nuolat atpilineja? Kazkaip pries tai skaiciau, kad neatpila, jei viskas teisingai daroma  g.gif

Viskas nuo vaikucio priklauso... Maniskis dar ir kaip atpylinedavo gal iki kokiu net 7men doh.gif jau net ir koses atpildavo kartais doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurosoma @ 2009 01 21, 15:58)
Va del toskulio, tai ir man jis didziulis, valgydama visada isipilu 0,5l arbatos puodeli, o anksciau arbatu is vis nemegeja buvau gerti, ir prie lovos visada asotis su vandeniu, tai jei maitinu vis prasau vyro, kad ipiltu, o jis ziuri issiziojes, kai as visa stikline vienu kartu susiverciu  blink.gif  lotuliukas.gif

Del mitybos, tai as ja truputeli bandau riboti, nes noriu, kad svoriukas kristu, be to stengiuosi vengti produktu kurie pucia vaikiukui pilveli. tai truputi pergyvenu ar nenukentes cia pienuko kokybe.  unsure.gif

Na o dabar turiu pora klausimu... Mano maziukui pardejo pusti pilveli, tai jis pradeda verkti ir jei duodu kruti, tai is karto griebia zysti ir nusiramina. tai gal pienukas lengvina spazmus, ar kaip cia? Beja ar gali vaikutis persivalgyti mamos pieno, nes jis vis zynda, zynda, zynda. ir diena ir nakti. aisku su pertraukom, bet ar gali buti kad per daug valgo, jei jis valgo ne tik alkanas budamas, bet ir del nusiraminimo, kontakto su mama??? (cia jau manau mano issigalvojimai) Ir dar vienas klausimelis, ar naudojote kokius nors papildus maitindamos, nes pavyzdziui as nemiegu, nei dienom, nei naktim, po labai mazai, jauciuosi isvargusi, tai gal bet kokiais papildais reiketu save pastiprinti? Gydytojos dar neklausiau, idomi jusu nuomone?  g.gif

Kiek domejausi, tai pieniuko vaikas negali persivalgyti. Jis zino kiek jam reikia, net jei atpila tai dar nereiskia, kad persivalgo. O ir nebijok pabut "soskytes" vietoje, faktas, kad reikia tavo artumo. Maniskis irgi pirma menesi "kabedavo" ant papulio po kelias valandas, bet nieko.
Del vitaminu tais as geriu Elevit, kazkokio stebuklingo poveikio nepastebejau, bet ir nieko blogo smile.gif Pasistenk kuo daugiau ilsetis. eik miegot kai maziukas miega. Namu ruosa palauks. Man labai padejo ilsetis vyras, maziuka isinesdamas i kt. kambari migdyt kokiai valandelei. Tai as numigdavau ramesniu miegu(niekas nekniurksi salia). Kantrybes, stiprybes!
Beje, skaiciau, kad gelezies preparatai neigiamai veikia virskinima, tai pabijojau, kad per piena nepersiduotu sis poveikis suneliui.
Atsakyti